logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yieldbird w zestawieniu „Gazele Biznesu 2019”

  PR 07.01.2020, przeczytano 143 razy

Yieldbird dołączył do prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm „Gazele Biznesu 2019”. Spółka zadebiutowała na 326. miejscu ogólnopolskiego zestawienia, w którym w sumie znalazło się aż 4675 firm. Yieldbird to firma z Grupy Agora specjalizująca się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yieldbird-w-zestawieniu-_gazele-biznesu-2019_,385250,artykul.html

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze znalezienia się w 20. edycji rankingu „Gazele Biznesu”, bo to pokazuje, że mimo wielu wyzwań i zmian jakie zachodzą w branży reklamy internetowej na całym świecie, Yieldbird jest w stanie dobrze się do nich zaadaptować i zaoferować rozwiązania, które przynoszą naszym klientom korzyści pozwalające wspólnie rozwijać biznes w bardzo dynamicznym tempie – mówi Marcin Ekiert, prezes spółki Yieldbird.

Gazele Biznesu” to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking ten sporządza nieprzerwanie od 2000 roku dziennik „Puls Biznesu”. W każdej edycji zestawienia „Gazele Biznesu” analizowane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata, a o miejscu na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. Do tegorocznego zestawienia zakwalifikowało się aż 4675 firm.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MVP Magazyn - nowy serwis i szerszy skład redakcyjny
MVP Magazyn – największy portal koszykarski w Polsce – jest teraz dostępny w nowej, nowoczesnej odsłonie. Serwis zwraca uwagę szybkością, prostotą oraz minimalistycznym wyglądem, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych portali sportowych.
Coraz większe wydatki na reklamę w kinach
Kino jest coraz bardziej doceniane przez marketerów, a budżety reklamowe w tym segmencie są coraz większe. W tym roku – jak wynika z prognoz Zenith – reklama kinowa urośnie o 4,6 proc., czyli powyżej średniej rynkowej. Również globalne prognozy mówią o tym, że będzie to jeden z liderów wzrostów wydatków reklamowych spośród...
100 najczęstszych błędów w Internecie w 2019 r.
Jest to druga edycja raportu, który ma za zadanie przedstawić kondycję polskiej ortografii w Internecie. Powstał we współpracy z portalem Polszczyzna.pl i partnerem technologicznym, narzędziem do monitoringu Internetu, SentiOne.
SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce (Group One), została pierwszą firmą w CEE i jedną z 12 na świecie z certyfikatem Google Marketing Platform Surveys. Wyróżnienie potwierdza najwyższe kompetencje agencji zarówno w zakresie Google Marketing Platform jak i w obszarze analityczno-badawczym.
Zdaje się, że Google prowadzi walkę z wiatrakami. Android, czyli system mobilny giganta z Kalifornii jest najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie. Na ten system powstają miliony aplikacji, a wśród nich znajdą się takie, które nie tylko są niebezpieczne dla urządzeń, ale przede wszystkim dla danych użytkowników. W 2019 roku Google zablokowało ponad 790...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764