logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yieldbird z nominacjami w międzynarodowych konkursach branżowych

  PR 20.04.2020, przeczytano 175 razy

Zespół firmy Yieldbird z Grupy Agora zdobył nominacje do prestiżowych nagród branży AdTech. Projekt strategii monetyzacji przychodów z reklamy programatycznej realizowany dla Wyborcza.pl został doceniony przez jurorów The AdExchanger Awards oraz The Drum Digital Advertising Awards Europe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yieldbird-z-nominacjami-w-miedzynarodowych-konkursach-branzowych,386658,artykul.html

W pierwszej połowie 2019 roku wiele pytań i napięć w branży reklamowej wywołała zapowiedź Google’a o planowanym przekształceniu systemu aukcyjnego w Google Ad Manager na model pierwszej ceny. Mimo tych obaw, Wyborcza.pl była w stanie zwiększyć przychody z reklamy programmatic dzięki wsparciu zespołu Yieldbird oraz ogromnym zasobom poświęconym na znalezienie najbardziej optymalnego podejścia do zarządzania cenami w nowej rzeczywistości. Projekt został doceniony w międzynarodowych konkursach.

Yieldbird został nominowany do The AdExchanger Award w kategorii Best Programmatic Consulting Or Advisory Firm, w której wyróżniane są firmy zręcznie prowadzące klientów przez skomplikowany świat reklamy programatycznej i pomagające im zastosować jej narzędzia do osiągania celów biznesowych.

Zespół Yieldbird jest również finalistą The Drum Digital Advertising Awards Europe. Spółka otrzymała nominację w kategorii Sell Side Innovation, w której wyróżniane są innowacje technologiczne wprowadzane po stronie wydawców.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Media społecznościowe: I’m Keen
Google wydaje się nie przestawać w próbach stworzenia platformy społecznościowej, którą pokochają miliony. Ta najnowsza – o nazwie KEEN – mi osobiście wydaje się najciekawszą z propozycji giganta.  
Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
Decyzja Apple dotycząca zmian w obszarze bezpieczeństwa użytkowników w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS 14 wywołała zaniepokojenie ekspertów europejskiej branży internetowej. Szesnaście organizacji marketingowych, w tym IAB Europe i IAB Tech Lab, zdecydowało się wystosować list do Tima Cooka - CEO Apple, w którym apelują o przestrzeganie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764