
Do zespołu YOC Poland dołączyły Magdalena Grosz-Górska i Karolina Bloch, wzmacniając dział Studio, odpowiedzialny za tworzenie high impactowych kreacji reklamowych dla klientów prowadzących z YOC swoje kampanie mobile/digital. Jednocześnie pracę w firmie zaczyna też Maciej Krupa, który na stanowisku Junior Publisher Manager będzie odpowiedzialny za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z wydawcami współpracującymi z YOC oraz monitoring jakości ich reklamowego inventory.
Magdalena Grosz-Górska i Karolina Bloch obejmują w YOC Poland stanowiska Junior Creative Solution Manager, istotnie wzmacniając dział Studio, który do tej pory był 5-osobowy.
- Specjalizujemy się w reklamach high-impact gdzie na ten właśnie “impakt” składa się wiele elementów składowych, w tym m.in. nasza autorska platforma transakcyjna VIS-X, autorskie zaawansowane formaty reklamowe czy odpowiedni dobór wydawców, udzielających swoje zasoby reklamowe, ale też właśnie odpowiednia kreacja i odpowiednio dynamiczne jej przygotowywanie czy modyfikowanie w trakcie kampanii. Dlatego jest dla nas ważne by robić to in-house i robić to jak najlepiej. I dlatego zależy nam na dynamicznym rozwoju działu Studio, bo to właśnie on jest kluczowy, by tworzyć high-impactowe kreacje dla naszych klientów - mówi Wojciech Nowański, Managing Director YOC Poland.
Magda Grosz-Górska ma 8 lat doświadczenia zawodowego, do YOC Poland przechodzi bezpośrednio z Lajt Mobile (Telestrada SA), gdzie przez ostatni rok jako Samodzielna Graficzka zajmowała się m.in. projektowaniem podstron, bannerów i ikon, wdrożeniem nowego brandingu marki, jak również przygotowywaniem grafik na potrzeby kampanii Google Ads. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Gdańsku.
Karolina Bloch bezpośrednio przed przejściem do YOC pracowała jako Marketing Junior & Content Creator w firmie Idea MM, a wcześniej przez 2 lata jako Graphic Designer & Content Creator w Funzeum. Jest absolwentką Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
Jednocześnie do działu Publisher Management (odpowiedzialnego za współpracę z wydawcami) dołącza Maciej Krupa, którego rolą na stanowisku Junior Publisher Manager, będzie nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z wydawcami współpracującymi z YOC oraz monitoring powierzchni wydawniczej pod względem viewability i jakości. Przez ostatnie 2 lata Maciej Krupa pracował w firmie Lionbridge Poland, gdzie jako Game Testing Associate zajmował się m.in. testowaniem oprogramowania. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: socjologia stosowana i antropologia społeczna, specjalizacja: zarządzanie zasobami ludzkimi).
Źródło: YOC Poland