logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yotta UV LED YD-F2513R5-40: Diprinter z polską premierą na Festiwaldruku.pl

  PR 30.07.2019, przeczytano 334 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczny FestiwalDruku.pl stanie się areną, na której zaprezentuje się - premierowo na rynku polskim - drukarka stołowa YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 oferująca możliwość druku na materiałach do wysokości aż 400 mm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yotta-uv-led-yd-f2513r5-40%3A-diprinter-z-polska-premiera-na-festiwaldruku.pl,383420,artykul.html

YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 służy do drukowania na różnego rodzaju materiałach do wysokości aż 400mm, w tym na szkle, akrylu, płytach drewnianych, płytkach ceramicznych, blachach, płytach PCV, tekturze falistej i innych. Przy równoczesnym zastosowaniu lamp UV LED chłodzonych cieczą daje to nieograniczone możliwości kreatywnego wykorzystania druku na wszelakich przedmiotach użytku domowego i komercyjnego, takich jak np. walizki, meble, skrzynie.

W drukarce YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 umieszczono od 2 do 8 głowic RicohGen5 umożliwiając druk w 4 do 8 kolorach.

Drukarka ma zainstalowany automatyczny miernik do pomiaru wysokości materiału co znacznie poprawia wydajność i dokładność druku. Stół z podmuchem ułatwia ułożenie materiałów do druku o dużym formacie i dużej wadze, z kolei podsys pomaga w precyzyjnym zadruku materiałów elastycznych. YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 została zaprojektowana z systemem antykolizyjnym, który umożliwia automatyczne zatrzymanie karetki, gdy występuje zacięcie między materiałem a karetką. Taka konstrukcja skutecznie zapobiega uszkodzeniu karetki i głowicy drukującej. Maszyna z płaskim stołem wyposażona jest w podwójnie hartowaną szynę prowadzącą, wykonaną ze stalowej ramy, dzięki czemu zapewnia wydajną, płynną i stabilną pracę. Drukarka ma zainstalowanych kilka hamulców awaryjnych, aby zagwarantować bezpieczeństwo zarówno operatora, jak i zespołu.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Jeśli szukasz drukarki UV do drukowania materiałów wysokiej jakości, to YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 to idealny wybór. Ta drukarka jest dedykowana do długotrwałej pracy. Dzięki odpowiedniej konserwacji może działać 24 godziny na dobę przez 5 lat – podkreśla Piotr Słotwiński, właściciel DiPrinter.com.

Jak pracuje wyjątkowa drukarka z podnoszonym mostem będzie można zobaczyć na stoisku E7 (hala III).

FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Organizatorem targów jest OOH magazine. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: DiPrinter.com, OOH Mahazine

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon UVgel 460 - bezpieczne wydruki do zastosowań wewnętrznych
Canon UVgel 460, elastyczny atrament wykorzystany we wprowadzonym na rynek w maju br. ploterze typu roll-to-roll Colorado 1650, uzyskał najwyższy poziom certyfikacji UL GREENGUARD Gold od UL Environment, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i certyfikacji.
Jesienna promocja marki Sanytol
Wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Aliganza – pierwsza w Polsce agencja konsultingowa dla marek z branży modowej oraz KERRIS Group – jedna z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na polskim rynku, nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie obsługi klientów z branż fashion i beauty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.
Znamy już polskie ceny nowych urządzeń Microsoft Surface
Najnowsze urządzenia Microsoft można już zamawiać w przedsprzedaży
„Hulaj z głową. Bezpiecznie” z ING
Rusza akcja ING Banku Śląskiego „Hulaj z głową. Bezpiecznie”, która zachęca do mądrego korzystania z elektrycznych hulajnóg. Towarzyszy jej promocja 30 minut darmowej jazdy od ING na elektryczne hulajnogi i skutery.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764