logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Young animation: Konkurs

   27.03.2019, przeczytano 309 razy
ilustracjastrzałka

W naborze przyjmowane są prace zrealizowane w dowolnej technice animacji i o dowolnym temacie, trwające od 1 do 3 minut. Konkurs skierowany jest do młodych osób (do 30 roku życia). Każdy z uczestników Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 prace. Łączna pula nagród wynosi 3000 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/young-animation%3A-konkurs,381836,artykul.html

Przebieg konkursu

Do 30 kwietnia 2019 r. uczestnicy mogą przesyłać Zgłoszenia. Od 1 do 23 maja 2019 r. odbędzie się wstępna selekcja filmów. Wybrane filmy będą miały swoją projekcje podczas festiwalu. Lista filmów zakwalifikowanych do udziału w konkursie zostanie opublikowana 24 maja 2019 r. na stronie internetowej festiwalu. Organizator skontaktuje się wyłącznie z twórcami zakwalifikowanych filmów.

Kolejnym etapem konkursu będą obrady Jury składającego się z teoretyków i praktyków kina animowanego w celu wyłonienia zwycięzców. Podczas Festiwalu zostaną ogłoszone wyniki Konkursu i rozdanie nagród.

Źródło: YOUNG ANIMATION

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów - Mastercard, BNP Paribas Bank Polska i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, został finalistą corocznego podsumowania w kategorii „Best Work for Good”. Ad Age A-List wyróżnia najlepsze projekty oraz największe osobowości branży reklamowej.
Betfan z nagrodami za debiut roku i kampanię marketingową roku
BETFAN, legalny polski bukmacher, zdobył dwie nagrody w konkursie dla najlepszych firm działających na rynku biznesu rozrywkowego - Polish Gaming Aces 2019. Bukmacher zwyciężył w dwóch kategoriach - „Debiut roku” i „Kampania marketingowa roku”.
Nagrody Good Design 2019 dla produktów grupy Mitsubishi
W przeddzień swojej 150. rocznicy, szeroka grupa spółek Mitsubishi błyszczała podczas gali konkursowej Good Design 2019, nie tylko za sprawą nagród dla nowego modelu Mitsubishi Delica D:5 oraz modeli segmentu kei: eK Wagon i eK X – sprzedawanych w Japonii.
Rusza VIII edycja konkursu Ad Wo/Man Roku
Konkurs AD WO/MAN Roku 2019 to organizowany przez magazyn „Press” plebiscyt, w którym fachowcy z branży reklamy wybierają najlepszych spośród siebie.
Konkurs make me! 2020. Pula nagród: 65 tys. zł.
Międzynarodowy konkurs wzorniczy make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival. Najważniejszym celem make me! jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei, oraz wsparcie młodych projektantów, którzy są gotowi do startu. Finaliści ubiegłych edycji podkreślają możliwości,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764