logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Young animation: Konkurs

   27.03.2019, przeczytano 256 razy
ilustracjastrzałka

W naborze przyjmowane są prace zrealizowane w dowolnej technice animacji i o dowolnym temacie, trwające od 1 do 3 minut. Konkurs skierowany jest do młodych osób (do 30 roku życia). Każdy z uczestników Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 prace. Łączna pula nagród wynosi 3000 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/young-animation%3A-konkurs,381836,artykul.html

Przebieg konkursu

Do 30 kwietnia 2019 r. uczestnicy mogą przesyłać Zgłoszenia. Od 1 do 23 maja 2019 r. odbędzie się wstępna selekcja filmów. Wybrane filmy będą miały swoją projekcje podczas festiwalu. Lista filmów zakwalifikowanych do udziału w konkursie zostanie opublikowana 24 maja 2019 r. na stronie internetowej festiwalu. Organizator skontaktuje się wyłącznie z twórcami zakwalifikowanych filmów.

Kolejnym etapem konkursu będą obrady Jury składającego się z teoretyków i praktyków kina animowanego w celu wyłonienia zwycięzców. Podczas Festiwalu zostaną ogłoszone wyniki Konkursu i rozdanie nagród.

Źródło: YOUNG ANIMATION

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764