logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yuyu Pharma podpisuje umowę na kampanię na boisku do baseballu

  PR 01.06.2020, przeczytano 321 razy
ilustracjastrzałka

Yuyu Pharma, koreańska firma farmaceutyczna podpisała umowę reklamową z gazetą Korea Economic Daily, która posiada prawa do reklam na stadionie Jamsil Baseball Stadium w Seulu. W ramach nowej kampanii reklamowej logo firmy Yuyu Pharma zostanie namalowane wzdłuż linii pierwszej bazy na stadionie, co zapewni jego widoczność podczas transmitowanych w telewizji meczów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yuyu-pharma-podpisuje-umowe-na-kampanie-na-boisku-do-baseballu,387253,artykul.html

Powstały w 1980 r. stadion Jamsil Baseball Stadium to mekka profesjonalnego baseballu w Korei. Jego gospodarzami są popularne drużyny Doosan Bears i LG Twins występujące w lidze Korea Baseball Organization (KBO).

Kampania reklamowa Yuyu Pharma to szansa zaprezentowania firmy widzom na całym świecie, jako że mecze ligi KBO transmitowane są w 130 krajach świata, w tym w obu Amerykach, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ulokowanie reklamy przy linii pierwszej bazy zapewni jej doskonałą widoczność, która pozwoli przyciągnąć potencjalnych klientów i utalentowanych pracowników oraz nawiązać nowe partnerstwa.

Jak mówi dyrektor generalny Yuyu Pharma, Robert Yu: - Nową kampanią reklamową podczas meczów baseballu chcemy uzyskać efekt domina, który podniesie sprzedaż i zapewni dopływ wykwalifikowanych pracowników dzięki większej rozpoznawalności naszej marki, nie tylko w Korei, ale także za granicą.

Źródło: Yuyu Pharma, PRNewswire

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gdynia Design Days: Jutro premiera przewodnika
Gdynia Design Days 2020 to wyjątkowa edycja festiwalu na wyjątkowe czasy. GDD jako pierwsze wydarzenie poświęcone projektowaniu odbywa się w całości online. Tegorocznej edycji towarzyszy interaktywny przewodnik po wystawach, które odpowiadają na hasło przewodnie festiwalu - Uwaga. Już jutro premiera przewodnika GDD w formie elektronicznej. Zapraszamy na...
Drukarnia Chroma z nową komunikacją od Abanana
Pierwszego lipca wystartowała nowa platforma komunikacyjna drukarni internetowej Chroma. Za strategię, kreację, produkcję spotu tv oraz kampanię digitalową odpowiada krakowska agencja Abanana.
Walne Zebranie Członków PSPR zdecydowało o rezygnacji z dalszego udziału w Radzie Etyki Public Relations. Organizacja podejmowała od 2019 r. rozmowy ze Związkiem Firm Public Relations (drugim z założycieli Rady), w zakresie niezbędnej reformy tego branżowego ciała oraz zbudowania nowego regulaminu, nakładającego na nie dodatkowe obowiązki. PSPR uznawało, że nowe...
Zenek Martyniuk gwiazdą najnowszej kampanii Mediamarkt
„Król disco polo” będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się pod koniec czerwca br. w mediach społecznościowych.
Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczyna cykl publikacji o branży PR w poszczególnych regionach kraju. W inauguracyjnym, obszernym raporcie uwaga skupiona jest na Pomorzu. Dzięki wydawnictwu "Polski PR - woj. pomorskie" przybliżone zostały tamtejsze firmy świadczące usługi PR, ich opinie o rynku, jego przyszłości, o lokalnej specyfice. PSPR wskazuje także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764