logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z OS3 i Papaya Films do domu produkcyjnego F25

  PR 19.07.2016, przeczytano 416 razy

Zespół domu produkcyjnego F25 powiększył się o dwie nowe osoby - Katarzynę Radziszewskają oraz Piotra Kornobisa. Dołączyli oni do działu produkcyjnego i są odpowiedzialni za pomoc w bieżących projektach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/z-os3-i-papaya-films-do-domu-produkcyjnego-f25,29319,artykul.html

Katarzyna Radziszewskaja poprzednio pracowała w agencji OS3 jako Traffic Manager i Producent. Zarządzała działami Kreacji i Produkcji oraz realizowała projekty dla takich klientów jak: Rimmel Polska, CCC, PKO Bank Polski czy Lotos. W F25 objęła stanowisko Koordynatora Produkcji i jest odpowiedzialna za długoterminowy projekt kanałów tematycznych Allegro. Studiowała Dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją Fotografia na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr Kornobis
doświadczenie produkcyjne zdobył w Papaya Films, gdzie pracował na stanowisku Koordynatora, a następnie Kierownika Produkcji. Współpracował przy produkcjach filmów reklamowych dla m.in.: KP SABMiller, P4 Play, Coca-Cola, ING Bank Śląski, McDonald’s, Prudential czy Toyoty. W czerwcu tego roku brał udział w Papaya Young Directors, corocznym konkursie dla młodych i utalentowanych producentów. W F25 jako Kierownik Produkcji wspiera team Moniki Wagner. Piotr Kornobis jest studentem Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej Wydziału Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim.

Źródło: F25

f25.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764