logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zakłady Artystyczne ART na targach Remadays Warsaw 2014

  PR 27.01.2014, przeczytano 843 razy

Dostarczająca od ponad 20 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART weźmie udział w 10. jubileuszowej edycji targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach od 5 do 7 lutego br. Swoją ofertę zaprezentuje na stoisku 4E4A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zaklady-artystyczne-art-na-targach-remadays-warsaw-2014,20720,artykul.html

Podczas targów Zakłady Artystyczne Art po raz pierwszy w Polsce zaprezentują możliwości najnowszej drukarki OKI ES 9541, umożliwiającej wydruki z wykorzystaniem piątego, białego lub bezbarwnego tonera.

To zupełna nowość w naszej ofercie i prawdziwy przełom w technologii druku cyfrowego – mówi Sławomir Wojtaś, właściciel Zakładów Artystycznych ART. - Ta wielokrotnie nagradzania drukarka umożliwia wysokiej jakości wydruki na szerokiej gamie nośników, z wykorzystaniem pełnego zestawu CMYK i dodatkowego, białego lub bezbarwnego, błyszczącego tonera. Proces, który wcześniej mógł być osiągnięty tylko poprzez zastosowanie drogiego sprzętu cyfrowego lub offsetowego teraz - z OKI ES 9541- stał się dostępny od ręki i atrakcyjny kosztowo, nawet dla niskich nakładów. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowana tam oferta – będąca zaledwie częścią tego, co mamy do zaproponowania rynkowi - zainteresuje wszystkich, dla których ważne są innowacje i nowoczesne technologie, umożliwiające przewagę konkurencyjną na trudnym rynku zleceń oraz rozwiązania, umożliwiające poprawę jakości i wydajności produkcji.”

Przy stoisku 4E4A zaprezentowane zostaną również papiery oraz inne nośniki do druku cyfrowego z oferty firmy Antalis. Będzie to zatem okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych, służących do komunikacji wizualnej. Firma Zakłady Artystyczne ART. zaprezentuje także standaryzowane systemy oświetleniowe JUST Normlicht - światowego lidera w produkcji urządzeń do kontroli koloru oraz rozwiązań w zakresie kalibracji i profilowania dla przemysłu graficznego (którego jest wieloletnim reprezentantem na rynku polskim). Na jej stoisku będzie można zobaczyć w pracy także kolejną nowość – system Docucutter 646 Pro firmy Duplo. Jest to urządzenie introligatorskie do cięcia wzdłużnego, obcinania i bigowania i będzie również po raz pierwszy prezentowane w naszym kraju.

 „Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas targów RemaDays Warsaw. Warto podkreślić, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować dla każdej z firm rozwiązanie najbardziej odpowiednie do jej aktualnych potrzeb. Wdrożenia zarówno w największych zakładach poligraficznych i wydawnictwach w naszym kraju, jak również w mniejszych drukarniach, które dostrzegają potrzebę posiadania innowacyjnych rozwiązań, są naszą najlepszą wizytówką. Jesteśmy do dyspozycji Państwa przez cały okres targów” – mówi Sławomir Wojtaś.

Źródło: Zakłady Artystyczne Art

www.art.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Okoliczności związane z pandemią wpływają na całą gospodarkę, zmuszając do zmian w sposobie działania nie tylko przedsiębiorstw, ale i funkcjonowania całego społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne spotkanie online „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”.
Przyszłość etykiety według Mark Andy
Technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) staje się coraz bardziej obecna w naszej codziennej rzeczywistości. Sklep, pralnia, hotel, magazyn, przemysł z RFID to już od wielu lat fakty. Ale lodówka, która prześle nam informacje o brakujących w niej produktach do smartfona to dla wielu wciąż futurologia. Czy jednak na pewno? Jeszcze 10 lat...
Grafmasz produkuje maszyny do kaszerowania i okładek twardych
Polski producent i importer maszyn introligatorskich rozpoczął produkcję urządzeń do oprawy twardej. Maszyny zostały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu w polskich drukarniach i introligatorniach podobnych rozwiązań od zagranicznych dostawców. Posiadane doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie szeregu usprawnień do oferowanych maszyn, które...
ROQ&PRINT sitodruk w najlepszym rytmie – debiut marki ROQ na polskim rynku
ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz druku cyfrowego. W roku 1984 r. firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości,...
Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764