logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zakłady Artystyczne ART na targach Remadays Warsaw 2014

  PR 27.01.2014, przeczytano 879 razy

Dostarczająca od ponad 20 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART weźmie udział w 10. jubileuszowej edycji targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach od 5 do 7 lutego br. Swoją ofertę zaprezentuje na stoisku 4E4A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zaklady-artystyczne-art-na-targach-remadays-warsaw-2014,20720,artykul.html

Podczas targów Zakłady Artystyczne Art po raz pierwszy w Polsce zaprezentują możliwości najnowszej drukarki OKI ES 9541, umożliwiającej wydruki z wykorzystaniem piątego, białego lub bezbarwnego tonera.

To zupełna nowość w naszej ofercie i prawdziwy przełom w technologii druku cyfrowego – mówi Sławomir Wojtaś, właściciel Zakładów Artystycznych ART. - Ta wielokrotnie nagradzania drukarka umożliwia wysokiej jakości wydruki na szerokiej gamie nośników, z wykorzystaniem pełnego zestawu CMYK i dodatkowego, białego lub bezbarwnego, błyszczącego tonera. Proces, który wcześniej mógł być osiągnięty tylko poprzez zastosowanie drogiego sprzętu cyfrowego lub offsetowego teraz - z OKI ES 9541- stał się dostępny od ręki i atrakcyjny kosztowo, nawet dla niskich nakładów. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowana tam oferta – będąca zaledwie częścią tego, co mamy do zaproponowania rynkowi - zainteresuje wszystkich, dla których ważne są innowacje i nowoczesne technologie, umożliwiające przewagę konkurencyjną na trudnym rynku zleceń oraz rozwiązania, umożliwiające poprawę jakości i wydajności produkcji.”

Przy stoisku 4E4A zaprezentowane zostaną również papiery oraz inne nośniki do druku cyfrowego z oferty firmy Antalis. Będzie to zatem okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych, służących do komunikacji wizualnej. Firma Zakłady Artystyczne ART. zaprezentuje także standaryzowane systemy oświetleniowe JUST Normlicht - światowego lidera w produkcji urządzeń do kontroli koloru oraz rozwiązań w zakresie kalibracji i profilowania dla przemysłu graficznego (którego jest wieloletnim reprezentantem na rynku polskim). Na jej stoisku będzie można zobaczyć w pracy także kolejną nowość – system Docucutter 646 Pro firmy Duplo. Jest to urządzenie introligatorskie do cięcia wzdłużnego, obcinania i bigowania i będzie również po raz pierwszy prezentowane w naszym kraju.

 „Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas targów RemaDays Warsaw. Warto podkreślić, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować dla każdej z firm rozwiązanie najbardziej odpowiednie do jej aktualnych potrzeb. Wdrożenia zarówno w największych zakładach poligraficznych i wydawnictwach w naszym kraju, jak również w mniejszych drukarniach, które dostrzegają potrzebę posiadania innowacyjnych rozwiązań, są naszą najlepszą wizytówką. Jesteśmy do dyspozycji Państwa przez cały okres targów” – mówi Sławomir Wojtaś.

Źródło: Zakłady Artystyczne Art

www.art.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory
Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy...
Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz...
Konica Minolta Accuriopress C12000 „wprawiła w ruch” Machinę Druku
Machina Druku z Torunia zainwestowała niedawno w cyfrową maszynę do wielokolorowej produkcji wysokonakładowej - AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta. To jedna z pierwszych instalacji w Polsce tego urządzenia i jednocześnie pierwsza tak rozbudowana o szereg funkcji automatyzujących jej działanie. Zakup maszyny – w bardzo trudnym okresie związanym z pandemią – pozwolił...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764