logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zakłady Artystyczne ART partnerem handlowym firmy Quark

  PR 16.04.2007, przeczytano 587 razy

Zakłady Artystyczne ART z Gdańska – firma posiadająca w swojej ofercie profesjonalne produkty niezbędne do pracy twórczej, będąca autoryzowanym partnerem takich dostawców jak Xerox, X-Rite i Adobe oraz dystrybutorem Just Normlicht – zostały w ostatnim czasie oficjalnym partnerem handlowym firmy Quark.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zaklady-artystyczne-art-partnerem-handlowym-firmy-quark,5422,artykul.html

Quark specjalizuje się do lat w tworzeniu oprogramowania wspomagającego projektowanie publikacji na potrzeby druku i prezentacji na stronach WWW. Jego sztandarowym produktem jest program QuarkXPress, którego najnowsza wersja (7.2) wchodzi właśnie na rynek.

Jak twierdzi Sławomir Wojtaś, dyrektor generalny w Zakładach Artystycznych ART, ze względu na wysoką dynamikę rozwoju, polski rynek ma ogromny potencjał dla firmy Quark, stąd szuka ona w naszym kraju wielu partnerów. Takim w marcu br. stały się Zakłady Artystyczne ART.

Przygoda ze sztandarowym produktem Quarka – programem QuarkXpress – mówi Sławomir Wojtaś - zaczęła się dla mnie w 1993 roku. Sam od wielu lat korzystam z tego oprogramowania i wielu moich znajomych w branży nie wyobraża sobie obecnie pracy projektanckiej i wydawniczej bez Quarka. Jest to pewne narzędzie, sprawdzone we wszystkich warunkach. Zwłaszcza nowa wersja programu QuarkXPress (7.2) to, jak oceniają użytkownicy, zupełnie nowy produkt; Porsche w swojej klasie.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla agencji reklamowych, drukarń, wydawnictw i redakcji prasowych. Posiada szereg funkcji: od projektowania, składu tekstu poprzez pisanie listów, podań po projektowanie stron WWW. Jest to narzędzie pomocne w naświetlaniu oraz drukowaniu.

Wersja 7. posiada aż 160 nowych cech, takich jak np.: inteligentna przeźroczystość, nowe formaty zapisu PDF/X, PPML czy JDF, nowe zarządzanie kolorem, technologia Quark Job Jackets, która zapewnia ujednolicony format przechowywania informacji związanych z przygotowaniem dokumentów do druku, oraz automatyzacja procesów związanych z samym drukowaniem. Zapewnia obsługę wszystkich funkcji czcionek Unicode i Open-Type. Ważną cechą nowej wersji jest możliwość pracy zmiennej PC/Mac na jednej licencji.

Zakłady Artystyczne ART będą docierać z produktami firmy Quark zarówno do dotychczasowych jak i nowych miłośników profesjonalnego projektowania komputerowego. Już od 18 kwietnia zaczynamy cykl warsztatów dla klientów końcowych. Pierwszy odbędzie się w Hotelu FORUM w Warszawie. O następnych będziemy sukcesywnie informować – zapowiada Sławomir Wojtaś.

Źródło: Zakłady Artystyczne Art

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Success Story by Via Color Pegasus: Skumajto i Pegasus Axis III
Pasja, ciężka praca i wytrwałość, sprawiły, że z małej, rodzinnej firmy, marka SkumajTo stała się międzynarodowym graczem. Ogromne zainteresowanie produktami i nieustanny rozwój firmy sprawiły, że naturalnym krokiem stały się nowe inwestycje. Jedną z nich jest zakup najnowszej drukarki do gadżetów od Via Color Pegasus – modelu Axis III UV LED.
Była szefowa PR-u Hołowni otwiera butik szkoleniowy
Na rynek szkoleniowy wchodzi butikowa agencja Krystal Point, która uczy komunikacji, wystąpień publicznych i medialnych. Jej założycielką jest Barbara Krysztofczyk, ekspertka ds. wizerunku, wcześniej związana m.in. z kampanią prezydencką Szymona Hołowni, w której pełniła funkcję szefowej PR oraz trenera medialnego.
HP Zbook Create G7 i Zbook Studio G7 – stacje robocze nawet dla najbardziej wymagających twórców
Tworzyć może każdy i wszędzie, a dzięki mobilnym stacjom roboczym HP ZBook Create oraz HP ZBook Studio projektowanie i codzienna praca jeszcze nigdy nie były tak proste. HP ZBook Create G7 i ZBook Studio G7 to pierwsze mobilne stacje robocze, których komponenty wewnętrzne wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu[1]. Są wyposażone w układy graficzne NVIDIA GeForce i...
Freelancing w Polsce i na świecie w 2020 r.
Wartość rynku wolnych strzelców w naszym kraju zwiększy się w tym roku o 28% i przekroczy 12 mld zł. Globalna gospodarka freelancerów będzie warta ponad 3 biliony dolarów w 2020 r. i urośnie o 20%. Co wpływa na dynamiczny rozwój tej branży? Co przyciąga pracowników do niej i na jakie zarobki mogą liczyć? Jak pandemia zmienia ten sektor? Najnowszy...
Aldi podsumowuje wyniki Wielkiego Testu
Jesienią ubiegłego roku sieć dyskontów ALDI rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI, będącym jednocześnie nowym sloganem marki. Bohaterami kampanii stały się wybrane produkty marki własnej z różnych kategorii asortymentowych, a kluczowym jej etapem był Wielki Test Produktów. Gospodarzem testu była aktorka...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764