logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zakochani wyznają miłość na ekranie w centrum Warszawy

  PR 14.02.2022, przeczytano 260 razy
ilustracja

Na ekranie LED w centrum Warszawy trwa akcja walentynkowa. Zakochani wyświetlają spersonalizowane wyznania miłości. Zgłoszenia przyjmowano za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zakochani-wyznaja-milosc-na-ekranie-w-centrum-warszawy,394755,artykul.html

W walentynki często zastanawiamy się, jak zaskoczyć ukochaną osobę, jak w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucie. Spacer, kwiaty, romantyczna kolacja, a może niespodzianka i wyznanie miłości na ogromnym ekranie w centrum miasta?

Taki scenariusz stał się możliwy dzięki walentynkowej akcji specjalnej realizowanej na ekranach w ścisłym centrum Warszawy – przy hotelu Marriott. Właściciel ekranu, firma Screen Network udostępniła ekran osobom, które chciały podzielić się swoim uczuciem w ten wyjątkowy sposób.

– Aby wyznać miłość na ekranie w centrum Warszawy, wystarczyło wypełnić formularz na stronie internetowej akcji. Chętni wpisywali treść wiadomości, którą chcieli przekazać ukochanej osobie – tłumaczy Aleksandra Strzelecka z firmy Screen Network, odpowiedzialnej za organizację akcji. – Możliwe było również załączenie zdjęcia i wybranie godziny wyświetlenia komunikatu. Dzięki temu parter lub partnerka przygotowująca niespodziankę, mogła zabrać ukochaną osobę na miejsce i zaskoczyć ją walentynkową atrakcją.

– Nasza akcja to także możliwość zorganizowania walentynkowej niespodzianki bez wychodzenia z domu. Po wyświetleniu komunikatu wysyłamy pamiątkowe zdjęcie – opowiada Aleksandra. – Dlatego nawet jeśli zakochani nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej atrakcji.

– W ramach akcji walentynkowej udostępniliśmy nasz ekran mieszkańcom i stworzyliśmy narzędzie do ich wzajemnej komunikacji. Czujemy się naprawdę wyróżnieni, uczestnicząc w tak wyjątkowych chwilach, pomagając sprawić radość drugiej osobie. Możliwość zobaczenia siebie, swojego zdjęcia na ogromnym ekranie w centrum miasta, niewątpliwie jest dużym przeżyciem. Odczucia te dodatkowo potęgują emocje związane z ukochaną osobą, która zdecydowała się wyznać nam miłość w bardzo widowiskowy sposób.

Źródło: Screen Network S.A

www.screennetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764