logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Zakupy z uśmiechem w kampanii Mamyito.pl

  PR 07.05.2024, przeczytano 596 razy
ilustracjastrzałka

W połowie kwietnia rozpoczęła się kampania marki Mamyito.pl – polskiej platformy e-grocery, która oferuje zakupy spożywcze przez internet oraz dostawę prosto do klienta. Główną bohaterką kampanii „Twoje większe zakupy z uśmiechem” jest nowa brand hero marki – torba Mamita. Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja MADOGZ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-zakupy-z-usmiechem-w-kampanii-mamyito.pl,404115,artykul.html

Osią kampanii i zarazem postacią promującą korzyści związane z korzystaniem z platformy Mamyito.pl jest animowana torba zakupowa Mamita – naturalny ambasador marki. Brand hero wyróżnia komunikację marki i nadaje jej emocjonalny i radosny ton.

Centralną część kampanii stanowi animowany spot video nawiązujący stylistyką do mangi, w którym Mamita i towarzyszące jej warzywa i produkty spożywcze przeprowadzają widza przez proces robienia zakupów online. Aby dodatkowo wyróżnić kreację Mamita śpiewa w rytm powszechnie znanego i szybko wpadającego w ucho motywu muzycznego „Ievan polkka”.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Naszym celem było znalezienie platformy komunikacyjnej, która wyróżni Mamyito.pl na tle innych supermarketów online, a jednocześnie zbuduje więź emocjonalną z klientami, co przełoży się na ich decyzje zakupowe. Idea kreatywna i postać Mamity zaproponowana przez agencję MADOGZ w stu procentach spełniły te założenia.

Kamil Kopania, Dyrektor Operacyjny w Mamyito.pl

Kluczem do sukcesu kampanii dla Mamyito.pl było nie tylko stworzenie wyróżnialnej komunikacji, ale również jej silne powiązanie z marką. Nawet najlepsza reklama nie przyniesie efektów, jeśli zabraknie w niej bezpośredniego linku z produktem lub usługą. Naszą odpowiedzią jest postać Mamity, która jest naturalnym brand hero marki, a dodatkowo niesie ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny. Jest to po prostu najsłodsza torba na zakupy .

Paweł Ostrowski, Strategy Director/Partner w MADOGZ

ilustracjastrzałka

Kampania z nową brand hero potrwa do połowy czerwca i obejmie zintegrowane działania w kanałach digital, radiu i OOH. Postać Mamity pojawi się także we wszystkich kanałach własnych marki i będzie towarzyszyć klientom na każdym etapie procesu zakupowego – od pierwszej wizyty na stronie internetowej, aż po wizytę kuriera.  

Za kreację i produkcję kampanii odpowiada agencja MADOGZ, a planowaniem i zakup mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Źródło: MADOGZ

madogz.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764