logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zapisz się na prezentację i wejdź na nowe rynki z Epson F6400!

  S 30.03.2023, przeczytano 1788 razy
ilustracja

Firma API.PL zaprasza na prezentacje najnowszej generacji drukarek do sublimacji Epson SC-F6400/ SC-F6400H, które odbywać się będą między 12 a 14 kwietnia bieżącego roku. Nowe modele to czwarta generacja popularnych 44-calowych drukarek sublimacyjnych Epson, kluczowe cechy tej serii to większa wydajność produkcji i możliwość rozszerzenia spektrum kolorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zapisz-sie-na-prezentacje-i-wejdz-na-nowe-rynki-z-epson-f6400%21,399462,artykul.html

Epson SureColor SC-F6400 i SC-F6400H to drukarki sublimacyjne stworzone dla producentów tekstyliów oraz firm zajmujących się znakowaniem artykułów promocyjnych. Oferują one wydajność większą nawet do 30% w porównaniu do poprzednich generacji. Dużą zmianą jest także wydłużony czas druku bez przestojów dzięki nowym, większym workom z atramentem. Co ważne, firma Epson posiada program Epson Recycle, który zajmuje się odbiorem zużytych opakowań po atramencie.

Innowacją jest możliwość rozszerzenia standardowej palety kolorów o dodatkowe kolory w wersji 6400H, co umożliwia firmom wejście na nowe rynki i wyróżnienie się spośród konkurencji. W opcji mamy możliwość rozszerzenia przestrzeni barwnej wydruków o modne kolory Orange + Violet, wyraziste Light Cyan i Light Magenta oraz jaskrawe Fluo Yellow i Fluo Pink.

Najnowsza generacja głowicy PrecisionCore MicroTFP zwiększa wydajność drukowania, nawet o 30%, w porównaniu do poprzedniej generacji urządzeń. Dzięki technologii weryfikacji dysz, ploter umożliwia drukowanie w niezmiennej jakości nawet w przypadku wypadnięcia kilku dysz w trakcie druku.

Prezentacje odbędą się 12, 13 i 14 kwietnia w godzinach 10:00 i 13:00, w showroomie API.PL w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Okrężna 37, Rąbień.

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Eksperci i naukowcy na rzecz kampanii „Zdrowie w zasięgu”
Rusza ogólnopolska kampania „Zdrowie w Zasięgu”, mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych. Kampania organizowana jest przez bloga „Na fali nauki” przy współpracy ekspertów i naukowców.
Samoregulacja ds. etycznej reklamy suplementów diety
Rada Reklamy wypracowała najbardziej aktualną w Polsce, kompleksową samoregulację ds. etycznej reklamy suplementów diety. Samoregulacja stała się ważną częścią Kodeksu Etyki Reklamy. Rada Reklamy jest dumna, że branża reklamowa stworzyła i wprowadziła do Kodeksu Etyki Reklamy ten dokument. Dzięki niemu Rada Reklamy zrobiła kolejny pionierski krok, aby zwiększyć...
VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764