logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Olsztyn: Zapryskiwarka DTG Schulze Pretreatmaker III

20.09.2021
Cena: 11 500,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 855

strzałkailustracja

Zapryskiwarka w ciągłym użyciu w pełni sprawna.

UWAGA: Czemu warto kupić od nas maszynę? Ponieważ przy sprzedaży maszyny przekazujemy całe "know-how", które zdobyliśmy przez 7 lat druku! Przekazujemy wiele trików, dzięki, którym druk jest tańszy (nadruk A3 na białej koszulce ok 70 gr, nadruk A3 na kolorowej koszulce 5 zł) i znacznie bardziej wytrzymały na pranie. Dzięki naszym wskazówką podzespoły wymienia się znacznie rzadziej .

Opis maszyny:

Schulze PRETREATmaker III jest automatyczną, wysokiej klasy maszyną do obróbki wstępnej.
Zapryskiwarka wyposażona jest w silnik wielofazowy (silnik krokowy). Posiada 4 zawory natryskowe, które można indywidualnie włączać i wyłączać. Maksymalna powierzchnia natrysku wynosi 16 ″ szerokości i 24 ″ długości.

Szerokość można regulować, włączając lub wyłączając 4 zawory dysz zraszających. Dlatego minimalna szerokość natrysku wynosi 4,7 cala - idealna szerokość do nadruków na klatce piersiowej. Długość można regulować w odstępach 0,78 cala. Opryskiwanie może być jednokierunkowe i dwukierunkowe. Urządzenie można skonfigurować do własnych potrzeb.

Wewnątrz wózka znajduje się dodatkowy filtr, który zatrzymuje zanieczyszczenia z pompy i rur. Ten innowacyjny filtr pomoże zminimalizować zatykanie dysz.

Nowy zawór przełączający pozwala użytkownikowi na użycie dwóch różnych płynów do obróbki wstępnej. Dodatkowy przełącznik służy do czyszczenia pompy obróbki wstępnej (w tym system rur). W tym celu urządzenie oferuje funkcję automatycznego czyszczenia w menu ekranu dotykowego. Wszystkie szyny szuflad są wyposażone w system ochrony.

Rozmiary pojemników to: 1 x 10 L Przygotowanie, 1 x 5 L Przygotowanie, 1 x 5 L Roztwór czyszczący, 1 x 5 L Pojemnik na odpady

Cena zawiera:

- jedną zapryskiwarkę Schulze PRETREATmaker III

- komplet dysz o średnicy 0,25 i 0,50 mm

- Komplet pojemników na grunt i zlewki

- Zestaw do czyszczenia dysz

- płyn czyszczący do dysz

- szkolenie z obsługi maszyny

Możliwość dodatkowego zakupu:

- posiadamy dwie dr


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zapryskiwarka-dtg-schulze-pretreatmaker-iii%2C-olsztyn,84817,ogloszenie.html

http://projektkoszulka.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: ProjektKoszulka
Telefon: 669022444
Kontakt: Adam
Witosa 1H/37 10-689 Olsztyn
e-mail: adam.pamiatki@gmail.com

Konto ProjektKoszulka nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Olsztyn: Drukarka DTG TEXJET PLUS (Sprzedam)
termin:  ? 

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764