logo
ZASOBNIK

Zasoby sieciowe, banki plików

Branżowy katalog WWW

W katalogu znajdziesz kolekcję serwisów poświęconych m.in. reklamie, grafice, poligrafii i dtp.
Redaguj go z nami! Zgłaszaj ciekawe adresy, oceniaj i komentuj jego zasoby. Jeżeli Twój serwis znajduje się już w Katalogu, zobacz jak poprawić własne notowania w naszym konkursie na najlepsze strony!

Najnowsze wpisy do Katalogu

Opis: Działająca od 2001 r. firm jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy KOLBUS GmbH & CO, producenta maszyn introligatorskich dedykowanych do produkcji książek i czasopism. Oferuje maszyny introligatorskie, części zamienne oraz materiały eksploatacyjne - zarówno kompletne linie produkcyjne jak i maszyny wolnostojące.
Kategoria: Dostawcy / Urządzenia poligraficzne
Opis: Standaryzacja w druku offsetowym: - krzywe przyrostu punktów - kalibracja i konfiguracja systemów proofingowych - automatyzacja przesyłania danych CIP3/4 - automatyzacja pracy i przesyłania danych - konfiguracja workflow Standaryzacja w druku wielkoformatowym: - kalibracja maszyn drukujących wielkoformatowych - wykonywanie profili ICC - konfiguracja oprogramowania RIP
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Różne
Opis: PanDa Druk oferuje druki wykonywane najróżniejszymi technikami drukarskimi takimi jak: druk cyfrowy, druk offsetowy, wielkoformatowy, UV czy termotransferowy na różnego rodzaju podłożach. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług jest oferta prac introligatorskich umożliwiających nadanie produktom szlachetniejszego wyglądu.
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP
Opis: W ofercie materiały dla drukarni wielkoformatowych, drukarni offsetowych, drukarni sitodrukowych, agencji reklamowych. Firma specjalizuje się w dystrybucji niespotykanych, niszowych podłoży drukowych wykorzystywanych w reklamie, takich jak folie na podłogi i asfalt, folie na ściany, folie bez kleju, folie tablicowe, folie do druku Optimedia Blue Glass.
Kategoria: Dostawcy / Media ploterowe, materiały eksploatacyjne
[ Więcej nowości | Strona główna Katalogu ]

Korzystanie z zasobów Banku wymaga zalogowania lub założenia konta.

Bank klipartów wektorowych

Najnowsze: Najpopularniejsze:
REKLAMA
 
piątek 20.04.2018, 116 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone