logo
ZASOBNIK

Zasoby sieciowe, banki plików

Branżowy katalog WWW

W katalogu znajdziesz kolekcję serwisów poświęconych m.in. reklamie, grafice, poligrafii i dtp.
Redaguj go z nami! Zgłaszaj ciekawe adresy, oceniaj i komentuj jego zasoby. Jeżeli Twój serwis znajduje się już w Katalogu, zobacz jak poprawić własne notowania w naszym konkursie na najlepsze strony!

Najnowsze wpisy do Katalogu

Opis: Niemiecka firma oferująca kolekcję kilku tysięcy wektorowych rzutów aut na użytek oklejania pojazdów (car wrapping), kolekcję klipartów wektorowych obejmującą ilustracje, piktogramy oraz ikony, abonamentowy dostęp do banku zdjęć, a także narzędzia wspomagające projektowanie oraz prezentowanie projektów grafiki na pojazdach w formie renderingów 3D.
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Firma oferuje grafikę i oprogramowanie do projektowania i produkcji reklamy wizualnej, w tym kolekcję Impact Vehicle Outline Library zawierającą rzuty kilku tysięcy pojazdów przydatne w car wrappingu czy kolekcję oznakowań BHP. W ofercie także plotery tnące i oprogramowanie Signlab.
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Holenderski bank zawiera bezpłatne skany rzutów pojazdów, samolotów i śmigłowców, statków, broni, sprzętu technicznego (m.in. telefony i tablety), sylwetek oraz elementów anatomii ludzi i zwierząt. Kilkanaście procent zasobów poszerzone jest o płatną wersję wektorową.
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Serwis niemieckiej firmy MR Moebes & Ratajczak OHG oferujący kolekcje grafik i klipartów, głównie na użytek car-wrappingu (oklejania pojazdów): rzuty pojazdów (kolekcja Car'n Truck), grafiki i motywy przydatne w projektowaniu grafiki na samochody, zestawy oznakowań (znaki drogowe, BHP), specjalistyczne fonty (grawerowanie, cięcie, litery blokowe). Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do bezpłatnych plików ze starszych kolekcji.
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Projektujemy, produkujemy i montujemy wszystkie możliwe typy oznakowania. Proponujemy m. in. plafony, kasetony, litery przestrzenne, banery, pylony cenowe, tablice informacyjne, otoki reklamowe. Produkujemy także laminaty i płyty HPL, elewacje z kompozytu. Ogólnopolski zasięg i wiele ekip montażowych pozwala nam na realizację dużych projektów w wielu lokalizacjach jednocześnie.
Kategoria: Dostawcy / Reklama świetlna
Opis: Drukarnia VivaPrint.pl należy do firmy COMgraph.pl. Drukujemy na Heidelberg CX-102. Na naszej stronie VivaPrint.pl wycenicie podstawowe materiały drukowane: ulotka, wizytówka, kalendarz, plakat, papier firmowy. Dla agencji reklamowych mamy specjalny rabat 20%.
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Drukarnie internetowe
Opis: Firma Laser-Line na polskim rynku istnieje od 2005 roku. Zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników z zakresu konstrukcji opakowań i montażu wykrojników. Stosuje technologię laserową oraz automatyczną giętarkę. W ofercie m.in. wykrojniki płaskie do wszelkiego rodzaju maszyn sztancujących, oprzyrządowanie do automatów sztancujących typu BOBST, wykrojniki płaskie do sztancowania etykiet samoprzylepnych, polimerowe matryce do tłoczeń oraz tłoczniki Braille’a, przygotowywanie projektów opakowań oraz modeli wzorcowych.
Kategoria: Dostawcy / Urządzenia poligraficzne
Opis: Dostawca maszyn do laserowego grawerowania, cięcia i znakowania. Grawerki laserowe - Plotery laserowe - Znakowarki laserowe - Lasery Galvo. Oferta obejmuje plotery laserowe z technologią od tradycyjnych laserów CO2 poprzez lasery Yag, lasery diodowe, a na najnowszej technologi laserów światłowodowych - włóknowych Fibrowych kończąc. Możliwości pracy urządzeń nie ograniczają się do grawerowania czy cięcia ale jest to również znakowanie, spawanie, czy też tworzenie matryc do maszyn precyzyjnych.
Kategoria: Dostawcy / CNC - grawerki, frezarki, urządzenia laserowe
Opis: Platforma porozumienia głównych firm branży Digital Signage w Polsce, wspieranych przez międzynarodowe instytucje związane z rynkiem dynamicznej komunikacji marketingowej. PDSA skupia firmy działające w sektorze cyfrowego przekazu reklamowego. W ramach swojej działalności PDSA współpracuje z wieloma specjalistami branży reklamowej, badawczej i nowych technologii. Główne cele statutowe realizowane przez stowarzyszenie to: Edukowanie rynku reklamowego, Integracja branży, Standaryzacja,, Organizacja szkoleń i warsztatów.
Kategoria: Organizacje i instytucje
Opis: Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów Digital Signage, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS., ekspertów i pasjonatów branżowych. Prelegentami są polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w dużej mierze przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli u siebie i używają z sukcesem systemów Digital Signage.
Kategoria: Wiedza
Opis: Targi Gift Show Poland dedykowane są wszystkim importerom, producentom oraz projektantom upominków, których oferta obejmuje propozycje prezentów na wiele okazji, np. artykuły kreatywne i hobbystyczne, designerskie akcesoria dla młodzieży: biżuteria, zegarki, mała elektronika, różnego rodzaju pamiątki, artykuły dekoracyjne oraz dodatki do domu, biura, ogrodu, materiały poligraficzne i reklamowe, akcesoria tekstylne, ozdobne opakowania, zabawki, propozycje prezentów oraz produktów dla dzieci i niemowląt, akcesoria podróżnicze oraz sprzęt sportowy, produkty spożywcze.
Kategoria: Różności / Konkursy, festiwale, targi
[ Więcej nowości | Strona główna Katalogu ]

Korzystanie z zasobów Banku wymaga zalogowania lub założenia konta.

Bank klipartów wektorowych

Najnowsze: Najpopularniejsze:
REKLAMA
 
środa 20.06.2018, 64 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone