logo
ZASOBNIK

Zasoby sieciowe, banki plików

Branżowy katalog WWW

W katalogu znajdziesz kolekcję serwisów poświęconych m.in. reklamie, grafice, poligrafii i dtp.
Redaguj go z nami! Zgłaszaj ciekawe adresy, oceniaj i komentuj jego zasoby. Jeżeli Twój serwis znajduje się już w Katalogu, zobacz jak poprawić własne notowania w naszym konkursie na najlepsze strony!

Najnowsze wpisy do Katalogu

Opis: Nasza firma specjalizuje się w cięciu plexi na wymiar. Posiadamy płyty z plexi bezbarwnej, mlecznej (opal), przezroczystej, czarnej, dymionej, matowej i fluo. Tniemy na wymiar z dokładnością do milimetra. Wysyłka na teren całej Polski.
Kategoria: Dostawcy / Folie, flagi, banery, tkaniny, tworzywa sztuczne
Opis: Jesteśmy firmą, która przez wiele lat zdobywała wiedzę w zakresie tworzyw sztucznych. W tym czasie poszerzało się również grono współpracujących z nami klientów, a także oferta produktów, jakie oferujemy w ramach naszej działalności. Zajmujemy się sprzedażą różnorodnych wyrobów z pleksi. Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalności.
Kategoria: Usługi - Różne / Różne
Opis: Zajmujemy się brandingiem, komunikacją wizualną i projektowaniem graficznym. Od początku istnienia specjalizujemy się w kompleksowej identyfikacji wizualnej.
Kategoria: Usługi - Różne / Projektowanie graficzne
Opis: Serwis, który łączy w sobie usługi drukarni internetowej oraz kolportażu ulotek online. Z pomocą kreatora można wybrać jedno z ponad 500 miast oraz rejony kolportażu, płatność online.
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Drukarnie internetowe
Opis: Litery i znaki przestrzenne (3D), litery podświetlone światłem diody (Led), systemy napinanego lica, reklama świetlna kasetony, litery na blendzie, montaż, serwis, reklama wieloformatowa.
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna / Reklama świetlna
Opis: Tworzymy projekty graficzne. Nasza firma posiada dwa plotery wielkoformatowe, laminator oraz ploter tnący. Oklejamy pojazdy, produkujemy systemy wystawiennicze, szyldy i tablice. Drukujemy wizytówki, zaproszenia i inne.
Kategoria: Usługi - Różne / Agencje reklamowe
Opis: Generator typograficzny bazujący na liternictwie zaczerpniętym ze zdigitalizowanych zbiorów Biblioteki Narodowej udostępniony w ramach projektu Polona.pl. Pozwala na uzyskanie grafiki w wysokiej rozdzielczości.
Kategoria: Oprogramowanie / Usługi on-line
Opis: Suchy offset, termosublimacja, druk wielkoformatowy fotograficzny, kalibracja kolorów drukarek.
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Prepress, DTP
Opis: Bulma to framework CSS rozwijany na zasadzie opensource, oparty na technologii Flexbox. Jest "lżejszą" i nowocześniejszą alternatywą Bootstrapa.
Kategoria: Różności / Narzędzia i serwisy dla webmastera
Opis: Projektowanie graficzne dla różnych form reklamowych. Fotografia reklamowa produktu, cyfrowa obróbka, korekta i przygotowanie do publikacji. Podpowiedzi dotyczące przygotowania, wymiany informacji oraz realizacji zadań projektowych.
Kategoria: Usługi - Różne / Projektowanie graficzne
Opis: Oferta japońskich ploterów do druku druku wielkoformatowego. Plotery produkcyjne OKI ColorPainter z głowicami Seiko oraz uzupełniająca oferta ploterów tnących Graphtec, Summa, laminatorów, zestawów do oczkowana banerów, usług i mediów LFP. Strona firmy Amagraf, autoryzowanego partnera OKI w Polsce.
Kategoria: Dostawcy / Plotery
[ Katalog | Dodaj swój serwis | Najnowsze ]

Korzystanie z zasobów Banku wymaga zalogowania lub założenia konta.

Bank klipartów wektorowych

Najnowsze: Najpopularniejsze:
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone