logo
ZASOBNIK

Zasoby sieciowe, banki plików

Branżowy katalog WWW

W katalogu znajdziesz kolekcję serwisów poświęconych m.in. reklamie, grafice, poligrafii i dtp.
Redaguj go z nami! Zgłaszaj ciekawe adresy, oceniaj i komentuj jego zasoby. Jeżeli Twój serwis znajduje się już w Katalogu, zobacz jak poprawić własne notowania w naszym konkursie na najlepsze strony!

Najnowsze wpisy do Katalogu

Opis: Litery i znaki przestrzenne (3D), litery podświetlone światłem diody (Led), systemy napinanego lica, reklama świetlna kasetony, litery na blendzie, montaż, serwis, reklama wieloformatowa.
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna / Reklama świetlna
Opis: Tworzymy projekty graficzne. Nasza firma posiada dwa plotery wielkoformatowe, laminator oraz ploter tnący. Oklejamy pojazdy, produkujemy systemy wystawiennicze, szyldy i tablice. Drukujemy wizytówki, zaproszenia i inne.
Kategoria: Usługi - Różne / Agencje reklamowe
Opis: Generator typograficzny bazujący na liternictwie zaczerpniętym ze zdigitalizowanych zbiorów Biblioteki Narodowej udostępniony w ramach projektu Polona.pl. Pozwala na uzyskanie grafiki w wysokiej rozdzielczości.
Kategoria: Oprogramowanie / Usługi on-line
Opis: Suchy offset, termosublimacja, druk wielkoformatowy fotograficzny, kalibracja kolorów drukarek.
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Prepress, DTP
Opis: Bulma to framework CSS rozwijany na zasadzie opensource, oparty na technologii Flexbox. Jest "lżejszą" i nowocześniejszą alternatywą Bootstrapa.
Kategoria: Różności / Narzędzia i serwisy dla webmastera
Opis: Projektowanie graficzne dla różnych form reklamowych. Fotografia reklamowa produktu, cyfrowa obróbka, korekta i przygotowanie do publikacji. Podpowiedzi dotyczące przygotowania, wymiany informacji oraz realizacji zadań projektowych.
Kategoria: Usługi - Różne / Projektowanie graficzne
Opis: Oferta japońskich ploterów do druku druku wielkoformatowego. Plotery produkcyjne OKI ColorPainter z głowicami Seiko oraz uzupełniająca oferta ploterów tnących Graphtec, Summa, laminatorów, zestawów do oczkowana banerów, usług i mediów LFP. Strona firmy Amagraf, autoryzowanego partnera OKI w Polsce.
Kategoria: Dostawcy / Plotery
Opis: Zajmujemy się grawerowanem laserowym przy pomocy znakowarki laserowej CO2 oraz nadrukami sublimacyjnymi. Grawerowanie jest trwała metodą znakowania, która doskoale sprawdza się przyznakowaniu gadżetów reklamowych. Nadruki sblimacyjne pozwalają na znakowanie w pełnym kolorze przy niewielkim koszcie usługi.
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna / Cięcie, grawerowanie, znakowanie
Opis: Kanadyjskie wydawnictwo (Kenilworth Publishing) poświęcone reklamie wizualnej: informuje o technologiach, trendach rynkowych, nowych produktach. W serwisie oprócz regularnych działów redakcyjnych oraz giełdy dostępne jest także archiwum cyfrowych wydań magazynu Sign Media Canada.
Kategoria: Wiedza / Wydawnictwa
Opis: Przygotowujemy i realizujemy pełne kampanie reklamowe. Zakres naszej współpracy zaczyna się od wykonania zdjęć reklamowych, poprzez projektowanie grafiki, na wykonaniu szeroko rozumianych gadżetów i odzieży reklamowej. Tworzymy też strony oraz zapewniamy obsługę informatyczną wraz z udostępnianiem hostingu oraz przydzielaniem określonych domen.
Kategoria: Usługi - Różne
Opis: Firma oferuje możliwość wykonania szyldu umieszczonego na dnie beczki dębowej nadającego się na reklamę lub element dekoracji pubu, baru, sklepu, czy piwniczki z winami. Możliwe wykonanie z kranikiem drewnianym lub metalowym . Możliwość wykonania mosiężnej tabliczki, wypalania logo, dedykacji, grawerka, rzeźbienia, malunki itd. Dostępne w różnych średnicach.
Kategoria: Dostawcy / Systemy wystawiennicze, POS
[ Więcej nowości | Strona główna Katalogu ]

Korzystanie z zasobów Banku wymaga zalogowania lub założenia konta.

Bank klipartów wektorowych

Najnowsze: Najpopularniejsze:
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone