Szczecin: Zatrudnimy operatora maszyn introligatorskich

03.08.2017
Oferta ważna do:17.08.2017 godz. 00:00
Odsłon: 1119

Dla naszego Klienta (drukarnia z wieloletnim doświadczeniem) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn introligatorskich.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. dru/szc/2017

Zadania:
- obsługa maszyn introligatorskich,
- kontrola jakości obrabianego produktu.

Wymagania:
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn introligatorskich,
- wykształcenie min. zawodowe (zawód: #introligator),
- samodzielność,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (ok. 2500-3000 zł netto),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie dwu – lub trzyzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisaniem nr ref. dru/szc/2017 w temacie wiadomości.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zatrudnimy-operatora-maszyn-introligatorskich%2C-szczecin,68418,ogloszenie.html

avatar użytkownika
Ofertę złożył: antidotum
ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia
Telefon: 914331433
Kontakt: Angelika

e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu

Konto antidotum nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.