logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zawód Inżynier - nowy cykl video RocketJobs.pl i Nauka. to Lubię

  PR 22.06.2022, przeczytano 214 razy
ilustracja

Portal Pracy przyszłości RocketJobs.pl rozpoczyna emisję cyklu video we współpracy z Tomaszem Rożkiem z kanału Nauka. To lubię. Filmy mają na celu przybliżenie tajników zawodów inżynieryjnych. W każdym z 10 odcinków występują autentyczni bohaterowie, którzy opowiadają jak od kuchni wygląda praca w ich profesji. Video publikowane będą na kanale Nauka. To lubie oraz na YT i w kanałach społecznościowych marki RocketJobs.pl


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zawod-inzynier---nowy-cykl-video-rocketjobs.pl-i-nauka.-to-lubie,396337,artykul.html

Narratorem każdego filmu jest dr Tomasz Rożek - fizyk, dziennikarz i wieloletni popularyzator nauki, znany z kanału Nauka. To Lubię na platformie YouTube, gdzie od lat sprawdza naukowe fakty i opowiada o nich w zrozumiały sposób. W cyklu RocketJobs.pl od strony popularno-naukowej wprowadza widza w tematykę zawodu będącego tematem odcinka.

W każdym z nich bierze udział inny bohater, który zdradza tajniki swojej pracy w zawodzie inżyniera, np. Maciej Cader, inżynier z zakresu automatyki i pomiarów w Przemysłowym Instytucie PIAP czy Adam Kowalczyk, fizyk medyczny w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie, oraz wiele innych.

Goście cyklu zdradzają trendy i nowinki ze świata inżynierii, opowiadają o różnych obliczach pracy inżyniera, wyjaśniają jak te zawody wpływają na świat, jakie trzeba mieć predyspozycje do ich wykonywania i czy to praca dla każdego. Cykl składający się z 10 filmów otwiera video z udziałem projektantki LEGO Oli Mireckiej, która ujawnia kulisy projektowania najbardziej popularnych klocków świata. Poszczególne odcinki trwają od 6 do 10 minut, każdy z nich będzie miał swoją premierę co tydzień na kanale Nauka. To lubię oraz na YouTube i w mediach społecznościowych RocketJobs.pl.

Źródło: RocketJobs.pl

www.rocketjobs.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany na stanowisku dyrektora działu Exchange w Mindshare Polska
Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska. Ekspertka objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.
Dentsu Creative dla Carlsberg Polska – nowa kampania Sound Masters dla marki Garage skierowana do muzyków
Marka Garage (Carlsberg Polska) rusza z nową kampanią skierowaną do młodych DJ'ów i producentów muzycznych. W ramach projektu ogłoszono konkurs na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Dzielnica Wisła rozpoczyna kampanię ReWisła
Nadwiślańskie bulwary i warszawskie plaże – ulubione miejsca spacerów, spotkań i wypoczynku. Startuje kampania edukacyjna reWisła, która zachęca do tworzenia wspólnej przestrzeni w świadomy sposób i odkrywania historii warszawskiego Urzecza.
„Wrzuć na luz. Zjedz baton lodowy Snickers Ice Cream” – nowa kampania marki
Lato i wakacyjny urlop to czas na prawdziwy relaks. Najnowsza, szeroko zasięgowa kampania reklamowa lodowego batona Snickers w humorystyczny sposób pokazuje, jak znaleźć wytchnienie w każdej sytuacji – nawet jeżeli inni nie bardzo chcą nam na to pozwolić.
Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w branży mediowej po stronie nadawcy i domów mediowych. Odpowiedzialna za strategię i rozwój w ramach TVN Media, specjalizując się w obszarze nowoczesnych produktów opartych o kontent wykorzystujących synergię treści linearnych, ott, social, oraz content commerce. Zarządza transformacją procesów w ramach obszaru...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764