logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zbigniew Boniek twarzą nowej kampanii Pilota WP

  PR 09.06.2024, przeczytano 291 razy
ilustracjastrzałka

Pilot WP rozpoczyna nową współpracę wizerunkową. Od 3 czerwca usługę promuje doskonale znany z piłkarskiego świata Zbigniew Boniek. Wystąpi w kampanii i materiałach promocyjnych skierowanych do miłośników sportu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zbigniew-boniek-twarza-nowej-kampanii-pilota-wp,404543,artykul.html

Pilot WP oferuje szeroki wachlarz kanałów telewizyjnych, w których można oglądać transmisje z wydarzeń sportowych w różnych dyscyplinach, takich jak ligi piłkarskie czy żużlowe, dostępne na kanałach Eleven Sports czy zbliżające się w tym roku Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, dostępne na kanałach TVP. Platforma umożliwia oglądanie telewizji na życzenie, bez konieczności korzystania z kabla czy anteny, więc w okresie wakacji może stać się idealnym rozwiązaniem dla kibiców. Pilot WP to miejsce dla wszystkich fanów sportu, zarówno młodszych, jak i starszych, dlatego rozpoznawalny przez wszystkie pokolenia Zbigniew Boniek, niekwestionowany autorytet i synonim sukcesu sportowego, idealnie wpisał się w jego wizerunek.

Zbigniew Boniek to człowiek wyrazisty i działający na własnych zasadach, dokładnie tak, jak Pilot WP, w którym użytkownicy sami wybierają dogodne pakiety według własnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że ikona piłki nożnej, jaką jest Zbigniew Boniek, pomoże nam uwypuklić atuty platformy i przyciągnąć do nas kolejnych, zadowolonych użytkowników, zgodnie z naszym hasłem: „Pilot WP, kto ma, ten rządzi” – mówi Piotr Stanoch, Director of Subscriptions Marketing & Growth w Audiotece Group.

Za realizację materiałów reklamowych do najnowszej kampanii Pilota WP odpowiada Paulina Skóra - Head of Design w Audiotece Group wraz z zespołem: Luizą Wójcik, Mileną Madziar oraz Maciejem Małkiewiczem. Spoty powstały we współpracy z agencją kreatywną Mind Productions zajmującą się produkcją wideo, fotografią i tworzeniem treści reklamowych, z której przy projekcie pracowali: reżyser - Dawid Ziemba oraz producenci - Artur Strączek i Kuba Kapała. We współpracę zaangażowana była również agencja marketingu Arskom.

- Współpraca ze Zbigniewem Bońkiem podczas tworzenia nowej kampanii Pilota WP była czystą przyjemnością. Wspólne starania zaowocowały kreatywnym projektem, który może zaskoczyć i pokazać legendę piłki nożnej w zupełnie nowej odsłonie. Cieszę się, że mogliśmy połączyć nasze siły i stworzyć coś inspirującego - mówi Paulina Skóra, Head of Design w Audioteka Group.

Pilot WP to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, a także transmisji sportowych na żywo. W ofercie Pilota WP dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz przeznaczone dla najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikację na platformy Android i iOS, w przeglądarkach internetowych oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Pilot WP posiada również aplikacje przeznaczone na telewizory LG Smart TV, Samsung Smart TV, telewizory z systemem Vestel oraz na platformę Android TV.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764