logo
WIADOMOŚCI

Zebra Technologies z nagrodami A’ Design Award

Mateusz Zawiślak  PR 12.09.2017, przeczytano 297 razy
ilustracjastrzałka

Zebra Technologies Corporation ogłosiła zdobycie dwóch nagród w konkursie A’ Design Award & Competition.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zebra-technologies-z-nagrodami-a’-design-award,33692,artykul.html

Firma otrzymała złotą nagrodę za dotykowy komputer mobilny serii TC5 i srebrną nagrodę za skaner serii DS8100 w kategorii „Digital and Electronic Devices Design Category”. Celem konkursu A’ Design Award & Competition jest zachęcanie projektantów i globalnych marek do tworzenia najlepszych produktów i projektów, przynoszących korzyści społeczeństwu.

Curt Croley, Senior Director, Innovation and Design, Zebra Technologies - Nasz dział odpowiedzialny za wzornictwo niezmiernie cieszy się z przyznania tej prestiżowej nagrody. Jest ona kolejnym dowodem, potwierdzającym zaangażowanie firmy Zebra w tworzenie kreatywnego, intuicyjnego i efektownego wzornictwa. Dodatkowo A’ Design Award jest podkreśleniem naszej pozycji na rynku i wyróżnieniem innowacyjnych produktów Zebry. Warto podkreślić, że nasze wzornictwo wynika z głębokiego i wszechstronnego zrozumienia potrzeb klientów i użytkowników produktów Zebra. Pozwala to realizować kluczowe założenie, jakim jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, które mają korzystny wpływ na zapewnienie większej widoczności oraz podniesienie produktywności.

ilustracjastrzałka

Źródło: Zebra Technologies Corporation

www.zebra.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

62. edycja Standout. Beautyword 2018 Dubai
62. edycja StandOUT. Beautyword 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców Beautyworld Middle East, największych targów na Bliskim Wschodzie dedykowanych produktom kosmetycznym, którego 23 edycja odbyła się w dniach 7-10 maja w Dubaju.
MediaCom otrzymał tytuł Sieci Roku na Festival of Media Global Awards 2018, złota statuetka dla MediaCom Warszawa za polską kampanię Head & Shoulders to pierwsza od dłuższego czasu międzynarodowa nagroda przyznana agencji z Polski na festiwalu Festival of Media. Podczas festiwalowej gali sieć MediaCom zdobyła łącznie 19 nagród za kampanie na całym świecie.
Zespół kreatywny Viasat World z dwiema głównymi nagrodami na gali Promax BDA
Wiodący międzynarodowy koncern medialny Viasat World został wyróżniony dwiema głównymi nagrodami na prestiżowej gali Promax BDA Europe Awards. Impreza stanowi europejską edycję światowego konkursu promującego wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozrywki, designu i marketingu.
ATS Display ze Złotym Wiązem w kategorii „Pracodawca Roku!”
W IV edycji konkursu Złoty Wiąz adresowanego do najprężniej działających oraz udzielających się społecznie organizacji na terenie Gminy Wiązowna, firma ATS Display została wyróżniona mianem Pracodawcy Roku.
Grand Press Photo 2018 - Najlepsze polskie fotografie prasowe
Adam Lach (Napo Images) wygrał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2018. Zwycięskie zdjęcie przedstawia uczestników protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa. Powstało 24 lipca 2017 roku w trakcie demonstracji, tzw. łańcucha światła, w Warszawie.
 
czwartek 24.05.2018, 142 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone