WIADOMOŚCI

Zebra Technologies z nagrodami A’ Design Award

Mateusz Zawiślak  PR 12.09.2017, przeczytano 231 razy
ilustracjastrzałka

Zebra Technologies Corporation ogłosiła zdobycie dwóch nagród w konkursie A’ Design Award & Competition.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zebra-technologies-z-nagrodami-a’-design-award,33692,artykul.html

Firma otrzymała złotą nagrodę za dotykowy komputer mobilny serii TC5 i srebrną nagrodę za skaner serii DS8100 w kategorii „Digital and Electronic Devices Design Category”. Celem konkursu A’ Design Award & Competition jest zachęcanie projektantów i globalnych marek do tworzenia najlepszych produktów i projektów, przynoszących korzyści społeczeństwu.

Curt Croley, Senior Director, Innovation and Design, Zebra Technologies - Nasz dział odpowiedzialny za wzornictwo niezmiernie cieszy się z przyznania tej prestiżowej nagrody. Jest ona kolejnym dowodem, potwierdzającym zaangażowanie firmy Zebra w tworzenie kreatywnego, intuicyjnego i efektownego wzornictwa. Dodatkowo A’ Design Award jest podkreśleniem naszej pozycji na rynku i wyróżnieniem innowacyjnych produktów Zebry. Warto podkreślić, że nasze wzornictwo wynika z głębokiego i wszechstronnego zrozumienia potrzeb klientów i użytkowników produktów Zebra. Pozwala to realizować kluczowe założenie, jakim jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, które mają korzystny wpływ na zapewnienie większej widoczności oraz podniesienie produktywności.

ilustracjastrzałka

Źródło: Zebra Technologies Corporation

www.zebra.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 68 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone