logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zenith ponownie z Obi

  PR 08.12.2023, przeczytano 354 razy

Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zenith-ponownie-z-obi,402403,artykul.html

Obi przedłuża tym samym trwającą od 2016 współpracę z Zenithem w obszarze strategii, planowania oraz zakupu mediów online i offline.

– Na wygraną Zenitha złożyło się wiele czynników, z czego najważniejsze to najlepsza na rynku strategia, doskonałe zrozumienie naszego biznesu, zaangażowanie Zespołu oraz zaufanie, którym darzymy pracujący dla nas od lat team mediowy. Zenith to partner, na którym zawsze można polegać i wierzę, że nasza współpraca przyniesie nam jeszcze wiele kolejnych sukcesów – komentuje Agnieszka Radawiec, Dyrektorka Marketingu OBI.

– Niezwykle cieszymy się z wygranej. OBI to rodzaj Klienta, którego cenimy najwyżej – nastawiony na wynik, głodny innowacji i ciągle podnoszący poprzeczkę w zakresie produktów i usług. Sukcesy osiągamy wspólnie, Team Zenith ramię w ramię z Zespołem OBI – dodaje Anna Bartoszewska, Dyrektorka Generalna Zenith.

Obi – w formule Power of One – współpracuje również z innymi agencjami należącymi do Publicis Groupe: Performics oraz Saatchi & Saatchi.

Źródło: Publicis Groupe

publicisgroupe.com

Dodatkowe informacje:

Zenith:
Agencja mediowa Zenith ma w swoim DNA ROI, jej ambicja jest takie łączenie danych, najnowszych technologii i najlepszych na rynku specjalistów, aby istotnie przyczyniać się do wrostu biznesu swoich Klientów. Zespół Zenith w Polsce tworzy niemal 200 specjalistów z zakresu komunikacji i planowania mediów, content i performance marketingu, analityki i danych. W portfolio agencji znajduje sie ponad 60 czotowych globalnych i polskich Klientów, do największych z nich należą: Pepsico, AmRest (KFC, Pizza Hut), Rossmann, Adamed, Swarovski, Kompania Piwowarska, Disney, Credit Agricole, RTV Euro AGD, Sephora, Coty, Wedel, Electrolux czy Animex. Zenith znajduje się na 2 miejscu w rankingu „Overall Activity Volume 2022” opublikowanym przez RECMA w lipcu 2023 roku, ze wzrostem biznesu o ponad 29% (za ostatnie 3 lata na poziomie aż 74,6%) i udziałem w rynku na poziomie 8,6%. Agencja regularnie zdobywa wyróżnienia i nagrody za efektywność i kreatywność prowadzonych kampanii. W 2023 roku otrzymała Nagrodę Główną i tytuł "Grupy Mediowej Roku" magazynu Media & Marketing Polska. Zenith jest częścią Publicis Groupe, pierwszej co do wielkości i najwyżej ocenianej grupy mediowej w Polsce według raportu RECMA „The Qualitative Evaluation Poland" w 2023.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sylwia Kobus wzmacnia zespół Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, obejmując stanowisko Account Director. Ma prawie 20 lat doświadczenia w branży agencyjnej, ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, także jako Account Director.
Podsumowanie Promo Show 2024: Relacje budują biznes
Ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów. 3 hale, setki artykułów promocyjnych, nowości, warsztaty, pokazy mediów oraz maszyn, premiery produktów oraz urządzeń. Tak w dwóch zdaniach można podsumować Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW.
Agencja Luckyyou rozbudowuje Business Development
Agencja LUCKYYOU rozbudowuje dział Business Development: do zespołu dołącza Łukasz Kuchna, dotąd Growth Lead w Automation House, Tomasz Dolczewski awansuje na stanowisko Business Development Managera.
24/7Communication, jedna z największych agencji komunikacji strategicznej w Polsce, dołączyła do Crisis Communications Network Europe (CCNE). Jest to sieć niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
Maybelline New York w kampanii od MullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764