logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zenith wygrywa przetarg mediowy Glovo

  PR 13.01.2024, przeczytano 408 razy

Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, rozpoczyna współpracę z Glovo – platformą łączącą restauracje, sklepy, kurierów i użytkowników. W ramach zawartej umowy, Zenith będzie odpowiadał za strategiczne planowanie i zakup kampanii w mediach szeroko zasięgowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zenith-wygrywa-przetarg-mediowy-glovo,402713,artykul.html

Na polskim rynku działamy od 4 lat i jesteśmy najszybciej rozwijającą się aplikacją w kraju, z najszerszą ofertą restauracji i sklepów dostępnych w aplikacji. Działamy w niezwykle dynamicznie zmieniającej się i wymagającej technologicznie kategorii i jestem przekonany, że Zenith będzie partnerem, który sprosta tym wyzwaniom” – mówi Anna Puchta, Marketing Lead Poland, Glovo.

Jesteśmy dumni, że będziemy partnerem tak dynamicznie rosnącego lidera kategorii. Doskonale czujemy ten biznes i z całych sił będziemy wspierać Glovo w dalszym rozwoju” – komentuje Anna Bartoszewska, Dyrektor Generalna agencji mediowej Zenith.

Pierwsza wspólne działania ruszyły już w styczniu 2024.

Właścicielem Glovo jest Delivery Hero - międzynarodowe przedsiębiorstwo wywodzące się z Niemiec. Działa w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej i Środkowym Wschodzie. Współpracuje z ponad 500 tys. restauracjami.

Źródło: Zenith

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
Labelomat - projektowanie etykiet online
W dzisiejszym świecie, gdzie pierwsze wrażenie odgrywa ważną rolę, etykiety stanowią nieodłączną część produktów. Odpowiednio zaprojektowane etykiety nie tylko przyciągają uwagę, ale także przekazują istotne informacje o produkcie.Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych projektantów i przedsiębiorców, powstało innowacyjny narzędzie o nazwie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764