logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zespół VMLY&R wśród wyróżnionych w Young Creatives Eurobest 2021

  PR 19.11.2021, przeczytano 263 razy
ilustracja

Znamy zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznej edycji Young Creatives. Wśród nich znalazł się zespół złożony z Joanny Juchacz i Macieja Kaczorowskiego, reprezentujących VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zespol-vmlyandr-wsrod-wyroznionych-w-young-creatives-eurobest-2021,393826,artykul.html

Młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem dotyczącym zainteresowania studentów subskrypcją i słuchaniem audiobooków na platformie Storytel, dzięki specjalnie przygotowanej czteroletniej zniżce skierowanej do tej grupy docelowej.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został duet: Joanna Bauer i Joanna Wojtach z agencji 180heartbeats + Jung v Matt. Dodatkowo, jury spośród 17 startujących zespołów wskazało cztery wyróżnienia. Jedno z nich trafiło w ręce pracowników agencji VMLY&R: Joanny Juchacz i Macieja Kaczorowskiego.

Zwycięzcy zostali zakwalifikowani do międzynarodowego finału Young Creatives Integrated Competition, który rozpocznie się 13 listopada 2021 roku w Lizbonie. Zwycięski team pojedzie także na festiwal Young Lions Competition odbywający się w Cannes.

Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR
Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.
Platige Image i Dobro z prestiżowymi nagrodami
W trakcie zeszłotygodniowej gali shots Awards EMEA 2021 cinematic Platige Image, zapowiadający grę Resident Evil Village zdobył Bronze Award w kategorii AD: Animacja 3D. Produkcje Platige nominowane były łącznie w dwóch kategoriach, dwie produkcje rywalizowały w kategorii Animacja 3D, a jedna w kategorii VFX. Platige po raz trzeci z rzędu otrzymał tytuł studio postprodukcyjne roku...
Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer, Publicis Worldwide Poland będzie reprezentować Polskę w jury Gerety Awards 2022.
Aż cztery nagrody w Konkursie Twórców Reklamy 2021 w kategorii Komunikacja oraz brąz w Konkursie Innovation 2021 w kategorii Innowacje w komunikacji, zdobyła kampania „Gdzie są nasze Patronki?” Banku BNP Paribas. Nominację do „miecza” KTR otrzymała także kampania „Bank zmieniającego się świata”. Bank zdobył również nagrodę główną w kategorii Kampania...
Kreatury 2021 rozdane
Wczoraj (25 listopada) odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Przyznano 21 nagród głównych. Wręczono także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764