logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zespół VMLY&R wśród wyróżnionych w Young Creatives Eurobest 2021

  PR 19.11.2021, przeczytano 855 razy
ilustracja

Znamy zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznej edycji Young Creatives. Wśród nich znalazł się zespół złożony z Joanny Juchacz i Macieja Kaczorowskiego, reprezentujących VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zespol-vmlyandr-wsrod-wyroznionych-w-young-creatives-eurobest-2021,393826,artykul.html

Młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem dotyczącym zainteresowania studentów subskrypcją i słuchaniem audiobooków na platformie Storytel, dzięki specjalnie przygotowanej czteroletniej zniżce skierowanej do tej grupy docelowej.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został duet: Joanna Bauer i Joanna Wojtach z agencji 180heartbeats + Jung v Matt. Dodatkowo, jury spośród 17 startujących zespołów wskazało cztery wyróżnienia. Jedno z nich trafiło w ręce pracowników agencji VMLY&R: Joanny Juchacz i Macieja Kaczorowskiego.

Zwycięzcy zostali zakwalifikowani do międzynarodowego finału Young Creatives Integrated Competition, który rozpocznie się 13 listopada 2021 roku w Lizbonie. Zwycięski team pojedzie także na festiwal Young Lions Competition odbywający się w Cannes.

Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson otrzymuje nagrodę Datamaster Lab Green Award 2023
Już trzeci rok z rzędu branża docenia działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju
Laureaci konkursu Super Gift Festiwalu Marketingu
Podczas targów Festiwal Marketingu – na których zaprezentowało się ponad 600 brandów gadżetów reklamowych, nie mogło zabraknąć także branżowego konkursu. Wystawcy zgłosili ponad 100 produktów do konkursu SUPER GIFT. Zwiedzający głosowali na gadżety, które najbardziej przypadły im do gustu w 7 kategoriach: do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł, Super...
Listy nominowanych w XX edycji Konkursu KTR
Ponad 100 osobowe jury oceniało 1141 prac nadesłanych przez 283 firmy w jubileuszowej XX edycji KTR. W KTR jury doceniało wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów.
Ascensia ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 2023
Celem tegorocznego konkursu jest podnoszenie świadomości na temat cukrzycy i zwrócenie uwagi na prawdziwe życie diabetyków na całym świecie.
World Photography Organisation poinformowało, że nową przewodniczącą jury konkursu profesjonalnego została niezależna kuratorka i konsultantka ds. fotografii Monica Allende. Ogłoszono również skład jury Sony World Photography Awards 2024 oraz terminy zbliżającej się wystawy, która powróci do londyńskiego Somerset House w dniach od 19 kwietnia do 6 maja 2024...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764