logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za maj 2019 r.

  PR 19.06.2019, przeczytano 222 razy
ilustracja

Maj okazał się kolejnym miesiącem, w którym użytkownicy stawiali przede wszystkim na doznania muzyczne. Powrót Męskiego Grania do rankingu po zeszłorocznych sukcesach okazał się wyjątkowo udany, ponieważ piosenka „Sobie i wam” zadebiutowała na pierwszym miejscu. Aż dwie pozycje majowego rankingu - druga i czwarta - przypadły, odnoszącej coraz większe sukcesy, Roksanie Węgiel. Trzecie miejsce zajęła reklama promocji Rossmanna z udziałem Pauliny Krupińskiej, a zestawienie zamyka niespodzianka od McDonald’s.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zestawienie-youtube-ads-leaderboard-za-maj-2019-r.,382949,artykul.html

Zwycięzcą majowego rankingu zostało Męskie Granie z utworem Męskie Granie Orkiestra 2019 (Nosowska, Igo, Organek, Zalewski) - Sobie i Wam. Tegoroczna edycja projektu z nowym składem artystów weszła do zestawienia od razu zajmując pierwsze miejsce. Biorąc pod uwagę sukcesy  Męskiego Grania z 2018 r., kiedy to piosenka „Początek” utrzymywała pozycję lidera przez 4 miesiące z rzędu, możemy spodziewać się, że i tym razem to dopiero właśnie... początek dobrej passy.

Drugie miejsce zdobyła Roksana Węgiel, z wideo marki Play Roksana Węgiel | Anyone I Want To Be. Potężny głos młodziutkiej wokalistki szturmuje już nie tylko listy przebojów, ale także  nasze zestawienie, gdyż w majowym rankingu znalazła się również jej druga piosenka. Podium zamyka reklama sieci drogerii Rossmann Rossmann w maju (16-31.05). W wideo zobaczymy podsumowanie promocji z ubiegłego miesiąca, o jakich opowiada była Miss Polonia Paulina Krupińska.

Czwarte miejsce to kolejny utwór w wykonaniu Roksany Węgiel dla marki Play Słuchaj Roksany w Play! | Sprawdź nowy JUNIOR BOX ze smartfonem Nokia 1 Plus i głośnikiem!, który znalazł się w rankingu już po raz drugi. Na piątą pozycję trafiło wideo McDonald’s z nie lada niespodzianką dla klientów To Maestro?!. Wielbiciele burgerów byli przekonani, że jedzą swój ulubiony przysmak w niedużym, niezależnym bistro. Jak się jednak okazało, ich posiłek został przygotowany przez kucharzy z sieci restauracji sygnowanych postacią wesołego klauna Ronalda McDonalda.

Źródło: YouTube

www.youtube.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O Artykule 13 podczas konferencji „Media przyszłości”
Prezentacja Konrada Dobrowolskiego, adwokata z kancelarii PwC Legal rozpocznie panel dyskusyjny „Wpływ nowych regulacji prawnych na sektor mediów”, który odbędzie się podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media przyszłości” (4 grudnia 2019 r.). Dobrowolski poprowadzi również warsztaty na temat praw autorskich w kontekście ACTA2.
Wyborcza.pl i Orange Flex ze wspólną proekologiczną akcją
W poniedziałek, 18 listopada br. rozpoczęła się wyjątkowa, proekologiczna akcja Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl przygotowana we współpracy z Orange Flex pod hasłem "Bez śladu - Od Ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad". Internauci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, nie tylko zdobędą wiedzę pozwalającą na co dzień żyć bardziej EKO, ale...
Prof. Mike Rosenberg poprowadzi autorskie warsztaty podczas konferencji „Media Przyszłości”
Wystąpienie prof. Mike'a Rosenberga, eksperta IESE Business School, będzie jednym z najważniejszych wydarzeń podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media Przyszłości” (4 grudnia br.). Dla uczestników konferencji prof. Rosenberg przygotował również warsztaty na temat perspektyw branży mediów w Polsce.
Peugeot partnerem Motortrend
Od 2 października użytkownicy platformy Player mają dostęp do wyjątkowej kolekcji. MotorTrend, jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych jest już obecny na polskim rynku. Teraz, miesiąc od debiutu, partnerem projektu została marka Peugeot.
Kultowe seriale poszukiwane
„Miodowe lata”, „Alternatywy 4” czy „Czterej Pancerni i pies” to tylko niektóre z polskich kultowych seriali, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Każdego miesiąca kilka tysięcy użytkowników wpisuje w wyszukiwarkę tytuły produkcji z ubiegłych lat. Z okazji Światowego Dnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764