logo
WIADOMOŚCI

Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za marzec 2018

  PR 13.04.2018, przeczytano 273 razy
ilustracjastrzałka

Na pierwszym miejscu marcowego zestawienia znalazła się piosenka Kamila Bednarka z reklamy Play. Druga pozycja to Studio Tymbark i testy przyjaźni, które postanowili wykonać prowadzący je YouTuberzy. Podium zamyka ulubione miejsce kulinarnych inspiracji użytkowników, czyli niezawodna Kuchnia Lidla z przepisem na wegański sos tatarski. Czwarte miejsce to kolejny film Studia Tymbark i odpowiedzi na pytania o największe tajemnice YouTuberów. Na piątej pozycji znalazł się jeszcze jeden przepis z Kuchni Lidla, tym razem podpowiadający, jak przygotować żurek chrzanowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zestawienie-youtube-ads-leaderboard-za-marzec-2018,36144,artykul.html

W marcu fani Kamila Bednarka nie mogli oderwać się od piosenki z reklamy Internet, Showmax, Tidal do 3 miesięcy w prezencie | Kamil Bednarek ma Play na kartę, którą artysta wykonał w charakterystycznym dla siebie stylu.

Na drugim miejscu znalazł się film Studia Tymbark Zuzia, Jaś i SKKF: przyjaźń na zawsze | TYMBARK SHOW #40. Zuzia, Jaś i SKKF prowadzą program już od jakiegoś czasu i tym razem postanowili przeprowadzić testy przyjaźni, aby przekonać się czy zdążyli się już rzeczywiście dobrze poznać. Trzecia pozycja to reklama WEGAŃSKI SOS TATARSKI | Kinga Paruzel & Kuchnia Lidla, w której Kinga Paruzel zaprezentowała przepis na sos tatarski w wersji wegańskiej.

Na czwartym miejscu znalazł się kolejny odcinek Studia Tymbark Zuzia, Jaś i SKKF googlują siebie + Julia Kostera i Katka Vlog | Tymbark Show #41. Poznamy w nim nie tylko zaproszone przez prowadzących YouTuberki, ale także odpowiedzi na najbardziej nurtujące widzów pytania. Zestawienie zamyka jeszcze jeden przepis z Kuchni Lidla ŻUREK CHRZANOWY z kiełbasą | Karol Okrasa & Kuchnia Lidla, w którym Karol Okrasa zaprezentował sposób na przygotowanie klasycznej potrawy, jakiej nie mogło zabraknąć na wielkanocnym stole.

Źródło: YouTube

www.youtube.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kanały i filmy Kino Polska TV wzbogaciły pakiet Ipla Polonia
Czołowy nadawca telewizyjny w kraju Kino Polska TV SA poszerza współpracę z IPLA ­– największym serwisem rozrywki internetowej. Od października przeznaczony dla użytkowników zagranicznych pakiet IPLA POLONIA wzbogaciły kanały dystrybuowane przez nadawcę, takie jak FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska...
Badanie: Polacy kochają smartfony
Prawie połowa Polaków (48 proc.) według badań Kantar TNS korzysta ze smartfonów ponad 2 godziny dziennie. Chcemy mieć takie urządzenia zawsze pod ręką. Aż 95 proc. właścicieli smartfonów nie rozstaje się z nim, wychodząc z domu. Czy jesteśmy społeczeństwem uzależnionym od telefonu komórkowego?
T1 powiększa zespół i przedstawia nową ofertę produktową
T1, dział reklamy cyfrowej Turner International, powiększa zespół i wprowadza nowy pakiet produktów dostępnych na całym świecie. Fiona McKinnon awansowała na stanowisko General Managera. Wspierać ją będzie Krane Jeffery, Senior Commercial Director, odpowiedzialny za działania sprzedażowe i współpracę z markami.
Nowe kanały telewizyjne w ofercie Netii
W Telewizji Osobistej Netii dostępne są aż cztery nowe kanały, w tym Polsat Rodzina, który właśnie rozpoczął nadawanie. Ponadto do oferty weszły: Polsat Games, TV Okazje, wPolsce.pl. Łącznie w ofercie Netii jest 214 kanałów, w tym 119 w HD.
Spółki Knowledgehub na Web Summit 2018
Web Summit to największe i najważniejsze wydarzenie technologiczne na świecie. Uczestnikami imprezy są zarówno przedstawiciele gigantów, m.in. Microsoft czy Amazon, jak i właściciele startupów oraz małych firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku. Z każdym rokiem Web Summit skupia licznych wystawców i ekspertów z różnych...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone