logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za marzec 2018

  PR 13.04.2018, przeczytano 299 razy
ilustracjastrzałka

Na pierwszym miejscu marcowego zestawienia znalazła się piosenka Kamila Bednarka z reklamy Play. Druga pozycja to Studio Tymbark i testy przyjaźni, które postanowili wykonać prowadzący je YouTuberzy. Podium zamyka ulubione miejsce kulinarnych inspiracji użytkowników, czyli niezawodna Kuchnia Lidla z przepisem na wegański sos tatarski. Czwarte miejsce to kolejny film Studia Tymbark i odpowiedzi na pytania o największe tajemnice YouTuberów. Na piątej pozycji znalazł się jeszcze jeden przepis z Kuchni Lidla, tym razem podpowiadający, jak przygotować żurek chrzanowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zestawienie-youtube-ads-leaderboard-za-marzec-2018,36144,artykul.html

W marcu fani Kamila Bednarka nie mogli oderwać się od piosenki z reklamy Internet, Showmax, Tidal do 3 miesięcy w prezencie | Kamil Bednarek ma Play na kartę, którą artysta wykonał w charakterystycznym dla siebie stylu.

Na drugim miejscu znalazł się film Studia Tymbark Zuzia, Jaś i SKKF: przyjaźń na zawsze | TYMBARK SHOW #40. Zuzia, Jaś i SKKF prowadzą program już od jakiegoś czasu i tym razem postanowili przeprowadzić testy przyjaźni, aby przekonać się czy zdążyli się już rzeczywiście dobrze poznać. Trzecia pozycja to reklama WEGAŃSKI SOS TATARSKI | Kinga Paruzel & Kuchnia Lidla, w której Kinga Paruzel zaprezentowała przepis na sos tatarski w wersji wegańskiej.

Na czwartym miejscu znalazł się kolejny odcinek Studia Tymbark Zuzia, Jaś i SKKF googlują siebie + Julia Kostera i Katka Vlog | Tymbark Show #41. Poznamy w nim nie tylko zaproszone przez prowadzących YouTuberki, ale także odpowiedzi na najbardziej nurtujące widzów pytania. Zestawienie zamyka jeszcze jeden przepis z Kuchni Lidla ŻUREK CHRZANOWY z kiełbasą | Karol Okrasa & Kuchnia Lidla, w którym Karol Okrasa zaprezentował sposób na przygotowanie klasycznej potrawy, jakiej nie mogło zabraknąć na wielkanocnym stole.

Źródło: YouTube

www.youtube.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Materiał TVP z dnia śmierci Adamowicza jednostronny. RPO pisze do Kurskiego
- Następstwa braku pluralizmu w mediach publicznych są bardzo groźne z punktu widzenia swobody wypowiedzi, ponieważ bezpośrednio przekładają się na naruszenie praw odbiorców do uzyskiwania rzetelnej informacji na tematy istotne społecznie – napisał Adam Bodnar do prezesa TVP Jacka Kurskiego.
Reakcje na materiał „Wiadomości”. TVP grozi procesami
Po fali krytyki jaką wywołał kontrowersyjny materiał Wiadomości TVP wyemitowany po śmierci Pawła Adamowicza, Telewizja Polska wydała oświadczenie grożąc sądem każdemu, kto zasugeruje "jakąkolwiek" odpowiedzialność tej instytucji za zamach na prezydenta Gdańska.
O sile marki w najnowszym OOH magazine – premiera na PSP 2019
Pytanie jak zdobyć udziały w rynku i sprawić by konkretna marka była więcej warta, nurtuje marketerów nie od dziś. Nowy numer OOH magazine będzie miał swoją premierę podczas Promo Show Professional 2019.
Platforma Reachablogger.pl podwoiła przychody w 2018 r.
Przychody influence marketingowej platformy REACHaBLOGGER.pl, łączącej marketerów i blogerów we wspólnych działaniach komunikacyjnych, wzrosły w 2018 r. niemal o 100 procent. Przychody platformy osiągnęły na koniec 2018 r.  poziom 720 tys. zł netto, wobec 369 tys. zł netto w roku 2017 r. W piątym roku działalności platformy dołączyło do niej prawie 1,5...
Ruszył serwis Pomoc Non Stop autorstwa Focus Media Group
Wystartował serwis internetowy marki Pomoc Non Stop, świadczącej kompleksowe usługi w zakresie organizacji obsługi i naprawy pojazdów. Za stworzenie portalu, dostępnego pod adresem www.pomocnonstop.pl, odpowiada Focus Media Group.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone