logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zimowa kampania Nieruchomosci-online.pl w telewizji, radiu i internecie

  PR 03.01.2023, przeczytano 365 razy
ilustracja

Wielokanałowa kampania portalu Nieruchomosci-online.pl potrwa do końca stycznia. Marka po raz pierwszy jest obecna także w serwisach Spotify i Player.pl.  Zimowa kampania portalu ogłoszeniowego wpisuje się w wyjątkowy czas na rynku nieruchomości. Jak wskazują dane, to właśnie na przełomie roku i w styczniu Polacy zawsze najchętniej przeglądają oferty mieszkań, domów i działek na sprzedaż.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zimowa-kampania-nieruchomosci-online.pl-w-telewizji%2C-radiu-i-internecie,398523,artykul.html

Aby trafić do szerokiego grona poszukujących, kampania Nieruchomosci-online.pl jest jednocześnie realizowana w telewizji, radiu i internecie. Spoty reklamowe pojawiają się w sieci TVN Warner Bros. Discovery (m.in. TVN, TVN24, TVN Style, TVN 7 i HGTV), w stacjach RMF FM i Radio ZET, na platformach Spotify i Player.pl, a także na stronach serwisów informacyjnych (m.in. tvn24.pl, tvnmeteo.pl, eurosport.tvn24.pl).

– Za nami cały rok intensywnej pracy nad promocją portalu, ale w 2023 również wchodzimy z przytupem. To dokładnie zaplanowana szeroka kampania skierowana do osób w wieku 30+, z dopasowanej pod rynek nieruchomości grupy docelowej osób z odpowiednim dochodem. Wszystko po to, aby skierować na ogłoszenia prezentowane na portalu jak najwięcej osób poszukujących nowego mieszkania, domu czy działki – mówi Karolina Kłujszo, marketing manager Nieruchomosci-online.pl.

Portal Nieruchomosci-online.pl publikuje aktualnie ponad 260 tys. ofert biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Jest liderem widoczności w Google wśród polskich serwisów z ogłoszeniami nieruchomości.

Źródło: Nieruchomosci-online.pl

www.nieruchomosci-online.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Change Serviceplan i Media Republic drugi rok z rzędu realizują kampanię dla Śmietany Łaciatej
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie po raz kolejny powierzyła agencjom Change Serviceplan i Media Republic (obydwie należą do Group One) realizację trwającej cały rok kampanii “Śmietana na 100%” marki Śmietan Łaciatych. Obie spółki współpracują z marką Mlekpol od 4 lat.
Chapter1 z kampanią „Traw beton, krzew zieleń” dla grupy Kolektyw Aktywne Miasto
Projekt „Pracownia Aktywności Lokalnej — Kolektyw Aktywne Miasto”, wsparty zostanie kampanią „Traw beton, krzew zieleń”, przygotowaną przez agencję Chapter1. Kampania toczyć się będzie przez cały 2023 rok i zakończy się w I kwartale 2024 roku. Odwoływać się będzie do lokalności i nawiązywać do gwary poznańskiej. Projekt finansowany jest przez...
Porsche w ramach kampanii „Napędzani marzeniami” zorganizowało największe polskie zawody w cold water surfingu
Największe polskie zawody w cold water surfingu odbyły się 5 marca na jednym z najsłynniejszych spotów surfingowych w Polsce, we Władysławowie. Ich dokładny termin zależał od warunków pogodowych nad polskim morzem. Do informowania o dacie startu wykorzystano 3-stopniowy system alertów: żółty (szykuj się, fale są coraz bliżej), zielony...
Ponad połowa osób, które wzięły udział w ankiecie przeprowadzonej przez agencję badawczą Stem/Mark na zlecenie Kiwi.com, planuje swoje podróże z dużym wyprzedzeniem, i co druga z nich czerpie radość już na etapie samego planowania. Nawet fakt, że czasem muszą wyjść ze swojej strefy komfortu ma na nich korzystny wpływ i sprawia, że czują się szczęśliwi....
Reklama OOH w Polsce 2022
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w 2022 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764