logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zjednoczenie.com dla marek Vistula i Wolczanka

  PR 10.10.2006, przeczytano 8465 razy
ilustracjastrzałka
Vistula - strona główna

Agencja interaktywna zjednoczenie.com zakończyła prace nad nowymi serwisami internetowymi dla marek Vistula i Wólczanka, należących do nowo powstałej spółki Vistula & Wólczanka S.A. Strony www.vistula.pl i www.wolczanka.com.pl, prezentujące jesienne kolekcje mody, wyróżnia dyskretna elegancja połączona z czytelnym intuicyjnym systemem nawigacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zjednoczenie.com-dla-marek-vistula-i-wolczanka,4571,artykul.html

Przyjęta w nowej jesiennej odsłonie Vistuli konstrukcja logiczna i graficzna ułatwia nawigację zwłaszcza tym, którzy cenią swój czas i szybko chcą dowiedzieć się, co jest modne tej jesieni.

Wtajemniczonym w niuanse oferowanej przez Vistulę odzieży mężczyznom szybki wybór doskonale ułatwi zaznaczony na stronie głównej kolekcji podział na trzy wiodące linie: Vistula, Lantier i Vistula for Porsche. Więcej kryje się pod dyskretnie umieszczonym przyciskiem menu. Projektanci strony umieścili tu nie tylko informacje o firmie, adresach salonów, programach lojalnościowych, ale dodali także atrakcyjne tapety, e-kartki i film.

Każda z kolekcji prezentowana jest w starannie dopracowanej oprawie graficznej, łączącej materiał fotograficzny, z możliwością powiększenia prezentowanego zdjęcia, tekstową warstwę informacyjną o prezentowanych elementach odzieży z filmami z planu sesji zdjęciowych.

W równie estetycznej i czytelnej formie prezentowana jest jesienna kolekcja marki Wólczanka. Uwagę zwraca kontrastowa kolorystyka oprawy graficznej łącząca czerń z zimną stalą. Dużego formatu zdjęcia, prezentujące kolejne elementy kolekcji, umożliwiają przyjrzenie się z bliska fakturze materiałów i detalom wykończenia ubiorów. Wizyta w wirtualnym salonie na pewno zachęci do odwiedzin w tych „realnych”, których adresy można oczywiście również znaleźć w serwisie.

Strona udostępnia także informacje o właścicielu marki i jego działaniach sponsoringowych. Tak jak w przypadku serwisu Vistuli, można stąd ściągnąć modną tapetę lub wysłać e-kartkę.

– Chcieliśmy, aby w obydwu projektach ubrania grały główną rolę w serwisie – mówi Sławomir Ziętarski, kierownik rozwoju i projektów w zjednoczenie.com. – W oprawie graficznej do minimum ograniczyliśmy wszelkie ozdoby i wzory, zyskując dzięki temu czystość i przejrzystość serwisu.

Obie marki mają w Polsce długą historię i przez lata zdobyły uznanie i przywiązanie rzeszy klientów, dlatego też w internetowych prezentacjach główny nacisk położono na aktualną ofertę, a nie na przedstawienie samej, połączonej niedawno, firmy. Pokazane w serwisach aktualne trendy w modzie męskiej na pewno zainteresują i zainspirują osoby ceniące szyk i elegancję.

– Jest to pierwsza realizacja naszej agencji dla Vistula & Wólczanka S.A.– kontynuuje Sławomir Ziętarski. – Budowa obydwu serwisów była dla nas dużym wyzwaniem, głównie ze względu na szeroki zakres prac, obejmujący stworzenie wielu serwisów dla marek o różnym charakterze. W przypadku branży odzieżowej ważnym czynnikiem w pracy i aktualizacji serwisów jest czas wchodzenia kolekcji do sklepów i działania promocyjne. Nasza praca jeszcze się nie skończyła –w przyszłości na stronach Vistuli i Wólczanki będzie można znaleźć informacje o konkursach, wyprzedażach, promocjach itp.

Trwają już prace nad serwisami kolejnych marek: Luigi Vesari i Lettfield (moda męska) oraz Andre Renard (moda damska). W planach jest też modyfikacja serwisu korporacyjnego Vistula & Wólczanka S.A.

Źródło: zjednoczenie.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764