logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Złociarka QSleek z oferty Duplo w firmie Badge4U

  PR 18.03.2020, przeczytano 310 razy
ilustracjastrzałka

Po inwestycji w innowacyjne urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D -  Duplo DuSense DDC-810 – firma Badge4U, specjalizująca się w produkcji gadżetów reklamowych zdecydowała się na zakup urządzenia do metalizowania lakieru – QSleek z oferty Duplo. Jak podkreśla właściciel firmy – Wojciech Pawłowski, maszyna stanowi znakomite uzupełnienie parku maszynowego i otworzyła przed firmą szersze możliwości w zakresie uszlachetniania, które w jeszcze większym stopniu wyróżniają oferowane przez nią produkty.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zlociarka-qsleek-z-oferty-duplo-w-firmie-badge4u,386146,artykul.html

Badge4U to przedsiębiorstwo, które od prawie 30 lat zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych, będąc – jak podkreśla jego kierownictwo – jednym z liderów na tym rynku nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Obecnie produkuje się tu rocznie ponad 25 milionów małych, przypinanych znaczków reklamowych i okolicznościowych, które niosą różne treści. Stanowi to około 50% produkcji tej prężnie działającej  i nieustannie rozwijającej się firmy. Pozostałe 50% to szereg innych produktów reklamowych, jakie oferuje ona swoim klientom – produkty bezpieczeństwa, do smartfonów, z mikrofibry i multifunkcyjne.

- Co roku do swojej oferty dodajemy kilka interesujących nowości, które zdobywają rynek – mówi Wojciech Pawłowski. – Nieustannie jednak jesteśmy wierni obranej przed laty specjalizacji, choć poprzez udoskonalenia gadżetów,  a także ich opakowań wprowadzamy je na wyższy poziom, czyniąc z nich produkty zbliżone do klasy premium i to z pewnością wyróżnia nas na rynku. Dodatkowo intensywnie rozwijamy się rozbudowując nasz dział druku UV – proponujemy tu naszym klientom nowe produkty, zwiększamy zatrudnienie – w ciągu ostatnich dwóch lat o około 25% - i rozbudowujemy powierzchnię magazynową. Ciekawe pomysły na gadżety, ich projekty, jakość wykonania – to wszystko sprawia że jesteśmy obecnie jednym z liderów wśród europejskich producentów tego rodzaju produktów – kontynuuje właściciel Badge4U. - Oferujemy m.in. znaczki, twarde i elastyczne magnesy, breloki, osłony na kamery, ściereczki, otwieracze, ściereczki z mikrofibry, uchwyty do telefonu, czyściki, telestopery, saszetki na karty, wieszaki, podkładki pod mysz i wiele innych produktów, którym nadajemy niepowtarzalny charakter.

Jak podkreśla Wojciech Pawłowski, aby sprostać oczekiwaniom klientów i móc oferować produkty inne niż proponowane przez firmy konkurencyjne, jego firma nieustannie inwestuje. Obecnie Badge4U posiada kilka maszyn drukujących i park sprzętowy przygotowany do produkcji milionów gadżetów. Dwa lata temu dołączyła do niego lakierówka Duplo DuSense z oferty Duplo Polska. Dzięki niej firma mogła realizować lakierowane selektywnie znaczki czy magnesy z efektem 3D, nadając im ekskluzywny charakter.

- Byliśmy pionierem w tej dziedzinie w Europie i wszędzie, gdzie prezentowaliśmy nasze nowe znaczki, wzbudzały one zachwyt i były bardzo dobrze przyjmowane przez rynek. Poszliśmy więc o krok dalej, oferując znaczki metalizowane. Stąd zakup kolejnego urządzenia z oferty Duplo – złociarki - która ułatwiła nam pracę w tym zakresie i otworzyła zupełnie nowe możliwości dla naszych produktów.

QSleek-380F to maszyna, w której można metalizować wcześniej polakierowane wydruki (o grubości lakieru od 20 mikronów), o gramaturze od 150 do 400 g/m2. Zastosowano tu specjalny wałek dociskowy, który pokrywa metaliczną folią wszelkie lakierowane wypukłości, niezależnie od grubości naniesionego lakieru.

- Dzięki maszynie QSleek-380F możemy obecnie oferować naszym klientom jeszcze bardziej kompletną ofertę – mówi Wojciech Pawłowski. - Wykorzystując oba urządzenia z oferty Duplo mogą oni nie tylko otrzymać polakierowane produkty, które są już ciekawe ze względu na to uszlachetnienie, ale dodatkowo po lakierowaniu mogą być złocone, srebrzone lub zdobione z wykorzystaniem rożnych kolorów folii metalizowanych, co daje jeszcze ciekawsze efekty. A te są imponujące - zwykły produkt zyskuje bowiem dzięki temu na wartości. Co więcej - dzięki zdobieniom, których używamy nadajemy prostym produktom niepowtarzalny charakter, a tego poszukują klienci.

Metalizowanie to kolejny element „Badge Revolution” – zapoczątkowanej jakiś czas temu akcji marketingowej firmy Badge4U, która miała ma wprowadzić prosty znaczek na inny poziom postrzegania przez rynek. Firma, oprócz przestrzennych efektów, jakie uzyskuje dzięki lakierowaniu w dwóch przelotach w maszynie Duplo DuSense, zastosowała jakiś czas temu zupełnie nowe jego zapięcie. Biorąc pod uwagę aspekty środowiskowe zaoferowała też swoim klientom znaczki i inne produkty reklamowe biodegradowalne.

- To prawdziwa rewolucja, bo producentów oferujących takie produkty nie ma na rynku, więc nasza propozycja jest bardzo ciekawa i wzbudza zainteresowanie. Zawsze chcemy być bowiem krok przed innymi firmami i to nam się udaje – mówi Wojciech Pawłowski.

Ten krok do przodu to - jak podkreśla - również metalizowanie.

- Poszukiwaliśmy urządzenia do złocenia, które w jeszcze większym stopniu wyróżni nasz produkt. Testowaliśmy maszyny innych producentów, ale efekty nijak miały się do tego, co oferuje złociarka z oferty Duplo. Z tej maszyny są one zachwycające, a niektóre kolory wręcz podbijają wypukłości (chociażby różowe złoto). Mamy nadzieję, że wielu z naszych klientów zechce skorzystać z naszej nowej propozycji. Wkrótce też otworzymy się na świadczenie usług na zewnątrz - mam nadzieję, że nastąpi to w drugiej połowie tego roku.

Film, który obrazuje działanie maszyny QSleek z oferty Duplo

Źródło: Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy Docucutter DC-618 Duplo – dwukrotnie szybszy czas realizacji zleceń
Firma Duplo poinformowała - podczas specjalnej transmisji on-line - o wprowadzeniu do swojej oferty nowego, w pełni automatycznego, wielozadaniowego urządzenia do wykańczania – Docucutter DC-618. To – jak podaje producent - dwukrotnie szybszy następca popularnego modelu DC-616Pro, a także prędkościowo zbliżony do wysokoprodukcyjnego modelu DC-646iPro - oba cieszą się...
W marcu opublikowany został nowy katalog materiałów opakowaniowych i produktów higienicznych. Katalog prezentuje stałą ofertę produktów Packaging, dostarcza najważniejszych informacji o materiałach i maszynach opakowaniowych. Znajdziesz w nim również porady ekspertów i informuje o usługach Antalis, którymi możesz być zainteresowany.
Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
MM Druk Serwis od swojego dostawcy otrzymał krzepiające informacje, dotyczące epidemii COVID-19 w Chinach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764