logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Złote Effie 2018: Kampania Play na kartę: Ukraina

   16.02.2019, przeczytano 906 razy

Kolejna kampania nagrodzona podczas XIX edycji Effie Awards to reklama oferty Play na kartę, adresowana do Ukraińców mieszkających i pracujących w Polsce. Zarówno Play jak i konkursowi jurorzy podkreślali, że kampania była aktem odwagi ze strony operatora, a na szali położono wręcz wizerunek marki. Zgadzacie się z tą opinią?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zlote-effie-2018%3A-kampania-play-na-karte%3A-ukraina,381271,artykul.html

Podsumowanie kampanii

Play o kampanii: Kampania Ukraina jest kolejnym przykładem odwagi biznesowej, liderskości i innowacyjności sieci Play. Jako pierwsi stworzyliśmy dedykowaną ofertę na rozmowy i SMSy na Ukrainę. Pokazaliśmy, że rozumiemy jak ważne dla TG jest bycie w stałym kontakcie z rodziną na Ukrainie. Przygotowaliśmy ogólnopolską kampanię reklamową w języku ukraińskim, w której wystąpiła kultowa ukraińska gwiazda Okean Elzy. Nic dziwnego, ze Play jest ulubioną marką Ukraińców w Polsce.

PLAY NA KARTĘ. UKRAINA – KATEGORIA TELEKOMUNIKACJA

Laudację odczytał Michał Szaniecki, Marketing Director, Volkswagen Group Polska

Peter Drucker mówił: Kiedykolwiek widzisz biznesowy sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął ODWAŻNĄ decyzję. Laureat tego złotego Effie wykazał się bezprecedensową odwagą w znalezieniu nowego biznesu w bardzo trudnej i nasyconej kategorii. Zrobił to z bezkompromisowym rozmachem, stawiając wszystko na jedną kartę, przy okazji ryzykując uszczerbek na wizerunku swojej marki. Finalnie jednak osiągnął wielki sukces. Gratulacje dla jednego z najodważniejszych Zespołów marketingowych na rynku!

Więcej informacji: http://effie.pl

Źródło: SKM SAR

www.skmsar.org

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Apocalyptica - Hellfest 2017

Kwarantanna od Reklamy: Apocalyptica - Hellfest 2017

Kontynuujemy cykl filmowych propozycji urozmaicających czas kwarantanny. Jeżeli tylko możecie - zostańcie w domu, to kwestia zdrowia i życia nie tylko Waszego, ale także wszystkich, z którymi niepotrzebnie zetkniecie się poza domem. Zamiast tego poświęćcie chwilę na obejrzenie naszych propozycji, które pozwolą oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
Richard Galliano i Ron Carter - koncert (1)
Rozpoczynamy cykl filmowych propozycji urozmaicających czas kwarantanny. Jeżeli tylko możecie - zostańcie w domu, to kwestia zdrowia i życia nie tylko Waszego, ale także wszystkich, z którymi niepotrzebnie zetkniecie się poza domem. Zamiast tego poświęćcie chwilę na obejrzenie naszych propozycji, które pozwolą oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
Koronawirus zabija branżę targową
Odwołane zlecenia, problemy z płynnością finansową i co najmniej kilka tysięcy osób bez pracy – to skutki pandemii koronawirusa dla branży targowo-wystawienniczej, która odczuła je jako jedna z pierwszych. Zakaz organizowania imprez masowych, choć formalnie nie dotyczył targów, sprawił, że firmy stanęły z dnia na dzień. Ich problemy pociągną za sobą również kłopoty w...
Hasła reklamowe: roboty lepsze od copywriterów?
Chatboty zapewniają konsumentom możliwość całodobowego kontaktu z usługodawcą, a algorytmy sztucznej inteligencji już dziś tworzą skuteczniejsze hasła reklamowe niż człowiek. Jednak na razie wdrożenie rozwiązań z zakresu SI wiąże się z wysokim kosztem inwestycyjnym. Na taki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze firmy. Sztuczna inteligencja najprawdopodobniej...
Branża reklamowa w kampanii wyborczej - reportaż
Tegoroczny październik przebiegał pod hasłem kampanii wyborczej. Ten okres to czas wzmożonych działań także w branży reklamowej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764