logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Złote Stevie dla Xiaomi Kite Cup

  PR 16.08.2022, przeczytano 478 razy
ilustracja

Agencje Public Dialog i Eureka zostały docenione w międzynarodowym konkursie Stevie Awards 2022. Projekt „Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover” został nagrodzony złotą statuetką w kategorii: „Sponsroship”. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 1000 prac z całego świata, oceniało je ponad 300 ekspertów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zlote-stevie-dla-xiaomi-kite-cup,396918,artykul.html

Zgłoszony przez Eureka i Public Dialog projekt zdobył najwyższe noty w kategorii Communications or PR Campaign of the Year: sponsorship. Xiaomi Kite Cup driven by Landrover to cykl zawodów w randze Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski w kitesurfingu i wingfoilu.

To wielkie wyróżnienie i cieszymy się, że udało nam się zdobyć najwyższe oceny przez jury dla tego projektu, którego zajmowaliśmy się komunikacją w zeszłym roku. Nagroda cieszy tym bardziej, że osobiście uprawiam kitesurfing. To wyróżnienie pokazuje, jak można połączyć sportową pasję z pracą” - powiedział Paweł Bylicki, CEO agencji Public Dialog

Pierwsze zawody z cyklu Kite Cup zorganizowaliśmy 17 lat temu. Wtedy nie była to znana dyscyplina sportu. Dziś kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Mam nadzieje, że między innymi dzięki naszym zawodom i zaangażowaniu, Polacy zdobędą najwyższe stopnie na podium. Nas natomiast w przyszłym roku czeka wyjątkowa, bo jubileuszowa - 18 edycja. Już dziś zaczynamy nad nią pracować.” – powiedział Michał Zieliński, CEO agencji Eureka

Źródło: Public Dialog

www.publicdialog.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Tomek Kosiński jurorem Kreatura 2022
W tegorocznej edycji konkursu do grona jury dołączył Tomek Kosiński, nasz Creative Director.
Ogłoszono nominacje w KTR - największym i najbardziej rzetelnym konkursie kreatywności w Polsce. 20 nominacji powędrowało do VMLY&R. Zwycięzców poznamy już 7 października.
Druga edycja PR Wings za nami
15 września, na uroczystej gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PR Wings, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Niezależne jury składające się z 40 najwyższej klasy ekspertów, wskazało zwycięskie projekty w 14 kategoriach. Podczas wydarzenia wręczono...
Nagrodę główną i dwa wyróżnienia zdobył bank Credit Agricole w konkursie PR Wings. Nagrodzony został projekt "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów", a wyróżnienie otrzymała kampania społeczna "#WyzwanieOszczędzanie".
Znamy laureatów pierwszej polskiej edycji rankingu Best Brands
Znamy najsilniejsze marki na polskim rynku, które docenili sami konsumenci. Podczas gali Best Brands Awards, która odbyła się 15 września w Centrum Praskim Koneser,   "Oscary marketingu" w 5 kategoriach otrzymały: Samsung, Biedronka, Bosch, Allegro oraz Media Expert. Organizatorem rankingu oraz wydarzenia są Group One i GfK Polonia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764