logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Złoto i 2 srebra European Design Awards dla Podpunkt & Superskrypt

  PR 04.05.2020, przeczytano 500 razy
ilustracjastrzałka

European Design Awards to konkurs wyróżniający najlepszych projektantów i najlepsze projekty w podziale na różne kategorie komunikacyjne. Co roku gala odbywała się w jednym z dużych europejskich miast i gromadziła ok 400 uczestników, w tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, wręczenie nagród odbyło się online. Jury konkursu stanowią przedstawiciele mediów projektowych: redaktorzy, wydawcy i dziennikarze, co zapewnia obiektywny i bezstronny wybór projektów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zloto-i-2-srebra-european-design-awards-dla-podpunkt-and-superskrypt,386875,artykul.html

30 kwietnia 2020 r. jury konkursu European Design Awards ogłosiło zwycięzców – wśród nich aż 3 medale przypadły zespołowi Podpunkt & Superskrypt.

Dwie statuetki, złotą i srebrną, otrzymał projekt kalendarza dla Lasów Państwowych.

12 oryginalnych infografik tłumaczących rolę Lasów Państwowych otrzymało złoto w kategorii ilustracja/infografika oraz srebro w kategorii wydawnictwo/kalendarz.

Kolejne, srebrne trofeum przypadło zespołowi za interaktywną wystawę „Odbicie. Jestem jak ty zapewne” dla Muzeum Powstania Warszawskiego, w kategorii instalacje cyfrowe.

- Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna – stanowi potwierdzenie, że koncepcje, kreacje, design i technologie które oferujemy są zrealizowane na międzynarodowym poziomie. Nasi klienci mogą komunikować się z odbiorcami na całym świecie i mieć poczucie, że ta komunikacja, pozwala im, ich produktom i działaniom być zauważonym, nie znikną w morzu milionów projektów - mówi Magda Dobruk, współzałożycielka Podpunktu & Superskryptu.

Przez 8 ostatnich lat Podpunkt & Superskrypt otrzymał w sumie 12 medali ED Awards.

ilustracjastrzałka

Źródło: Podpunkt, Superskrypt

www.podpunkt.pl

Dodatkowe informacje:

Podpunkt & Superskrypt to siostrzane firmy – studio brandingowe i agencja interaktywna. Zespół, w skład którego wchodzą projektanci, graficy i programiści, zajmuje się budowaniem doświadczeń i zaangażowania odbiorców w m.in. takich projektach jak: brandingi, wystawy, interaktywne instalacje, serwisy internetowe, produkty cyfrowe, opakowania, czy kampanie wizerunkowe.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marka Śliwka Nałęczowska zrealizowała III edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, skierowanego do młodych twórców. Akcja rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem w środowisku artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W bieżącej odsłonie projektu pasjonaci grafiki i designu zgłosili rekordowe 2874...
300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
Trailer Metro Exodus z Webby Award 2020
Stworzony w Platige Image trailer Metro Exodus Artyom's Nighmare otrzymał główną nagrodę w kategorii „Video Branded Entertainment - Games" na odbywającej się 19.05 24. Gali Webby Awards. Produkcja otrzymała również wyróżnienie w kategorii „Video Animation – Branded”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764