logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Złoty Medal i liczne kontrakty handlowe Canon Polska i Océ Poland na Poligrafia

   12.05.2011, przeczytano 4845 razy
ilustracjastrzałka

Złoty Medal targów Poligrafia dla maszyny Océ VarioPrint 6320 Ultra, pierwszy zrealizowany przez Océ Poland kontrakt na dostawę maszyny Canon imagePress C7010VP, liczne rozmowy handlowe, z których część zakończyła się parafowaniem umów na sprzedaż systemów mało- i wielkoformatowego druku cyfrowego - to podsumowanie pierwszej wspólnej ekspozycji firm Canon i Océ na poznańskich targach Poligrafia. Stoisko zlokalizowane centralnie w głównym pawilonie targowym odwiedziły tysiące gości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zloty-medal-i-liczne-kontrakty-handlowe-canon-polska-i-oc%C3%A9-poland-na-poligrafia,12515,artykul.html

W tym roku kolejny system Océ został wyróżniony nagrodą targów; Złoty Medal otrzymał VarioPrint 6320 Ultra. Maszyna bazuje na technologii Océ Gemini Instant Duplex, umożliwiającej zadrukowywanie obu stron arkusza w jednym przejściu. W wersji przygotowanej na targi Poligrafia, wyposażono ją dodatkowo w pracujący w trybie in-line wysokowydajny moduł do produkcji broszur Océ BLM 500. Urządzenie osiąga prędkość do 314 str. A4/min. i oferować ma jakość porównywalną z offsetem.

Na targach pierwszego nabywcę znalazł system Canon imagePress C7010VP. Jest nim łódzka firma poligraficzno-wydawnicza Piktor, dla której zakup ten jest kolejną już inwestycją w rozwiązania oferowane przez Océ Poland. Wcześniej zakupiła ona m.in. dwie maszyny do druku monochromatycznego Océ VarioPrint 6160. Canon imagePRESS C7010VP to system kolorowy na papier cięty, obsługujący podłoża o szerokim zakresie gramatur (60-325 g/m2) i formacie maksymalnym SRA3 (330 x 487,7 mm) z prędkością do 71 str. A4/min.

Canon i Océ zaprezentowały też inne rozwiązania małoformatowe dla firm z szeroko rozumianego sektora poligraficzno-wydawniczego: Canon imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO (system druku kolorowego dedykowany dla firm poligraficznych, punktów usługowych i reprocentrów, bazujących na niskonakładowej produkcji wykorzystującej personalizację), Canon imagePRESS C1+ (urządzenie do niskonakładowego druku kolorowego oraz proofingu oferujące szereg dodatkowych opcji w zakresie uszlachetniania, m.in. nanoszenie efektów metalizowanych, znaków wodnych oraz lakierowanie) i Océ VarioPrint 4120 (monochromatyczny system wyposażony w opcjonalny, zintegrowany moduł broszurowania, zszywania, układania, dziurkowania i złamywania). Podczas targów intensywnie były też promowane produkcyjne rozwiązania do pełnokolorowego druku zwojowego stworzone przez Océ - ColorStream 10000 Flex i JetStream, przeznaczone na rynki druku transakcyjnego, TransPromo, direct mailingu i dziełowy.

W wielkoformatowej część ekspozycji Océ Poland zaprezentowano pierwszy na świecie pojedynczy, kompaktowy system do obsługi wielkoformatowych kolorowych i czarno-białych dokumentów: kopiarko-drukarkę Océ ColorWave 300 oraz model Océ ColorWave 600. Podczas wszystkich dni targowych można było na stoisku oglądać prezentacje możliwości obu ploterów w zakresie drukowania na różnorakich mediach, prędkość urządzeń, jakość wydruków, a także wydajność tych maszyn. Do dyspozycji gości byli także specjaliści z firmy Océ Poland.

Źródło: PrintinPoland
www.oce.com.pl
www.canon.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AR Packaging zintegruje BSC Drukarnia Opakowań po sukcesie wezwania
Spółki z grupy AR Packaging nabędą w ramach wezwania ponad 37% akcji BSC Drukarnia Opakowań. Z udziałem 98,17% w akcjonariacie polskiego producenta opakowań z tektury, AR Packaging zamierza w pełni zintegrować działalność firmy i tym samym wzmocnić swoją strategiczną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej.
Nowy Docucutter DC-618 Duplo – dwukrotnie szybszy czas realizacji zleceń
Firma Duplo poinformowała - podczas specjalnej transmisji on-line - o wprowadzeniu do swojej oferty nowego, w pełni automatycznego, wielozadaniowego urządzenia do wykańczania – Docucutter DC-618. To – jak podaje producent - dwukrotnie szybszy następca popularnego modelu DC-616Pro, a także prędkościowo zbliżony do wysokoprodukcyjnego modelu DC-646iPro - oba cieszą się...
W marcu opublikowany został nowy katalog materiałów opakowaniowych i produktów higienicznych. Katalog prezentuje stałą ofertę produktów Packaging, dostarcza najważniejszych informacji o materiałach i maszynach opakowaniowych. Znajdziesz w nim również porady ekspertów i informuje o usługach Antalis, którymi możesz być zainteresowany.
Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764