logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany personalne w Grupie ZPR Media

  PR 09.06.2021, przeczytano 164 razy

Radosław Krawczyk dołączył do zespołu Grupy ZPR Media, a Maciej Chaciński został dyrektorem Biura Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-personalne-w-grupie-zpr-media,391831,artykul.html

Radosław Krawczyk dołączył do zespołu Grupy ZPR Media

Z początkiem czerwca do zespołu Grupy ZPR Media dołączył Radosław Krawczyk, obejmując nowo utworzone stanowisko Chief Product Officer. Będzie odpowiedzialny za organizację rozwoju serwisów internetowych Grupy.

Jak mówi Michał Hejka, wiceprezes Time S.A. odpowiedzialny za nowe media, ta decyzja personalna podyktowana jest faktem, że jednym z priorytetów Grupy ZPR Media w roku 2021 jest kontynuacja transformacji cyfrowej. Dotyczyć ma ona m.in. zwiększania zasięgu serwisów internetowych Grupy i parametrów ich oglądalności, wzrostu liczby użytkowników i ich zaangażowania. Istotnym elementem tego procesu jest ścisła współpraca pomiędzy redakcjami a zespołami biznesowymi.

Radosław Krawczyk w latach 20021-2007 zarządzał redakcjami Onet.pl. Jako członek zarządu Merlin.pl SA odpowiadał za marketing i usability (2007-2010). Był założycielem platformy blogowej Salon24.pl i prezesem zarządu spółki (2010-2013). Od 2017 do 2021 prowadził projekt "Kraków w 15 minut" (kino wykorzystujące 3D Mapping).

Maciej Chaciński dyrektorem Biura Obsługi Klienta

W maju do zespołu Grupy ZPR Media dołączył Maciej Chaciński, obejmując nowo powstałe stanowisko dyrektora Biura Obsługi Klienta. Odpowiada za rozwój oraz optymalizację kanałów sprzedaży projektów gotowych i prenumerat, jak również tworzenie Działu Obsługi Klientów.

Maciej Chaciński  zdobywał doświadczenie w zakresie obsługi klienta  i sprzedaży, zarządzając przez ostatnich 10 lat zespołami  pracującymi w terenie oraz stacjonarnie.

W różnych organizacjach kierował Biurami Sprzedaży i Obsługi Klienta, budował Call Center i zarządzał sprzedażą w salonach firmowych.

W latach 2018-2021 pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży. Odpowiadał za realizację sprzedaży i zarządzał ponad 100-osobowym zespołem.

ilustracjastrzałka

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764