logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w dziale influencerskim VMLY&R

  PR 29.01.2022, przeczytano 901 razy
ilustracja

Rafał Nalewajski, dotychczas influencer lead, awansował na stanowisko influencer group head. Emil Cichoński, wcześniej influencer executive awansował na pozycję influencer lead. Stanowisko to objęła także Małgorzata Słychań, która dołączyła do VMLY&R w grudniu 2021 roku. Do działu influencerskiego przeszła także Marika Chys (wcześniej związana z działem mediowym VMLY&R).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-dziale-influencerskim-vmlyandr,394577,artykul.html

Rafał Nalewajski w VMLY&R od przeszło 4 lat. Obecnie jako influencer group head odpowiada za tworzenie strategii influencer marketingu oraz prowadzenie zespołu, który obsługuje takich klientów, jak m.in. Samsung, Pernod Ricard, Intel czy HBO.  

Z branżą reklamową związany od 2015 roku. Wcześniej pracował w agencji LifeTube oraz jako manager Red Lipstick Monster, największej w Polsce youtuberki beauty. Współpracował z takimi markami jak H&M, Coca-Cola, Orange, Sephora, Rossmann, L’Oréal Paris czy Play.

W wolnym czasie podróżuje, zdobywa szczyty polskich gór, amatorsko zajmuje się fotografią i urządzaniem wnętrz. W życiu towarzyszy mu pies o imieniu Odi.

Emil Cichoński przez rok obecności w VMLY&R współpracował z influencerami przy projektach dla adidas, T-Mobile, Mazda, Nutricia, Cheetos, SOS Wioski Dziecięce oraz przy nagradzanej kampanii "Gdzie są nasze Patronki?" dla BNP Paribas.

Z branżą reklamową związany od 2017 roku. Doświadczenie zdobywał między innymi w agencji Hash.fm realizując projekty z twórcami internetowymi dla marek, takich jak IKEA, Unilever, NIVEA czy L’Oréal Paris.

Małgorzata Słychań jako influencer lead odpowiada za planowanie strategiczne i realizację kampanii z zakresu influencer marketingu. W VMLY&R prowadzi projekty m.in. dla adidas, Nutricia, Pernod Ricard czy BNP Paribas.

Z branżą reklamową związana od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencjach MediaCom Warszawa, Havas Media, IPG Mediabrands, Wavemaker, Teamplay Esports and Gaming, realizując projekty dla takich marek jak IKEA, Play, Procter & Gamble, Coca-Cola, Škoda, Huawei, Nestlé, Colgate-Palmolive, Mars Wrigley, BNP Paribas, Wilkinson-Sword, Henkel Beauty Care czy Sony Mobile. Pracowała przy kampaniach reklamowych, które zdobyły uznanie na wielu konkursach branżowych, m.in. Effie Awards i IAB MIXX Awards Europe.

W wolnym czasie chodzi na długie spacery z aparatem po mieście, praktykuje jogę i medytację oraz śpiew. Rozwój osobisty osiąga dzięki słuchaniu podcastów (psychologia, neurobiologia, wellness), czytaniu książek, oglądaniu filmów, seriali i dokumentów oraz nauce języków obcych (ostatnio języka włoskiego).

Marika Chys, dotychczas social media executive, na stanowisku influencer executive wspiera projekty z zakresu influencer marketingu m.in. dla Samsung i BP.

Z branżą reklamową związana od 6 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w domach mediowych MEC (obecnie Wavemaker) oraz Havas Media, realizując projekty dla marek, takich jak USP Zdrowie, Zdrovit, Swarovski i Omega (Swatch AG).

Po pracy pochłania ją wspinaczka, turystyka i kolarstwo górskie, gotowanie, projekty DIY oraz joga.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image zrealizowało postprodukcję obrazu w nowej reklamie Axe
Znana marka męskich kosmetyków AXE rusza z nową globalną kampanią reklamową. Za przygotowanie animacji 2D i 3D, VFX oraz korekcję kolorów odpowiadało polskie studio Platige Image. Projekt został pozyskany dzięki działającemu od ponad roku na amerykańskim rynku zespołowi Platige USA.
Polska artystka stworzyła grafiki na opakowania musli znanej marki
Opakowanie produktu spożywczego jest ważne i może pełnić wiele funkcji, nie tylko tych użytkowych. Profilaktyka, edukacja, szczytny cel i uwrażliwienie na sztukę przyświecały polskiej marce OneDayMore, która w marcu do współpracy zaprosiła utalentowaną polską ilustratorkę specjalizującą się w technice kolażu cyfrowego – Aleksandrę Morawiak. Tak powstała...
Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764