logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w dziale influencerskim VMLY&R

  PR 29.01.2022, przeczytano 593 razy
ilustracja

Rafał Nalewajski, dotychczas influencer lead, awansował na stanowisko influencer group head. Emil Cichoński, wcześniej influencer executive awansował na pozycję influencer lead. Stanowisko to objęła także Małgorzata Słychań, która dołączyła do VMLY&R w grudniu 2021 roku. Do działu influencerskiego przeszła także Marika Chys (wcześniej związana z działem mediowym VMLY&R).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-dziale-influencerskim-vmlyandr,394577,artykul.html

Rafał Nalewajski w VMLY&R od przeszło 4 lat. Obecnie jako influencer group head odpowiada za tworzenie strategii influencer marketingu oraz prowadzenie zespołu, który obsługuje takich klientów, jak m.in. Samsung, Pernod Ricard, Intel czy HBO.  

Z branżą reklamową związany od 2015 roku. Wcześniej pracował w agencji LifeTube oraz jako manager Red Lipstick Monster, największej w Polsce youtuberki beauty. Współpracował z takimi markami jak H&M, Coca-Cola, Orange, Sephora, Rossmann, L’Oréal Paris czy Play.

W wolnym czasie podróżuje, zdobywa szczyty polskich gór, amatorsko zajmuje się fotografią i urządzaniem wnętrz. W życiu towarzyszy mu pies o imieniu Odi.

Emil Cichoński przez rok obecności w VMLY&R współpracował z influencerami przy projektach dla adidas, T-Mobile, Mazda, Nutricia, Cheetos, SOS Wioski Dziecięce oraz przy nagradzanej kampanii "Gdzie są nasze Patronki?" dla BNP Paribas.

Z branżą reklamową związany od 2017 roku. Doświadczenie zdobywał między innymi w agencji Hash.fm realizując projekty z twórcami internetowymi dla marek, takich jak IKEA, Unilever, NIVEA czy L’Oréal Paris.

Małgorzata Słychań jako influencer lead odpowiada za planowanie strategiczne i realizację kampanii z zakresu influencer marketingu. W VMLY&R prowadzi projekty m.in. dla adidas, Nutricia, Pernod Ricard czy BNP Paribas.

Z branżą reklamową związana od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w agencjach MediaCom Warszawa, Havas Media, IPG Mediabrands, Wavemaker, Teamplay Esports and Gaming, realizując projekty dla takich marek jak IKEA, Play, Procter & Gamble, Coca-Cola, Škoda, Huawei, Nestlé, Colgate-Palmolive, Mars Wrigley, BNP Paribas, Wilkinson-Sword, Henkel Beauty Care czy Sony Mobile. Pracowała przy kampaniach reklamowych, które zdobyły uznanie na wielu konkursach branżowych, m.in. Effie Awards i IAB MIXX Awards Europe.

W wolnym czasie chodzi na długie spacery z aparatem po mieście, praktykuje jogę i medytację oraz śpiew. Rozwój osobisty osiąga dzięki słuchaniu podcastów (psychologia, neurobiologia, wellness), czytaniu książek, oglądaniu filmów, seriali i dokumentów oraz nauce języków obcych (ostatnio języka włoskiego).

Marika Chys, dotychczas social media executive, na stanowisku influencer executive wspiera projekty z zakresu influencer marketingu m.in. dla Samsung i BP.

Z branżą reklamową związana od 6 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w domach mediowych MEC (obecnie Wavemaker) oraz Havas Media, realizując projekty dla marek, takich jak USP Zdrowie, Zdrovit, Swarovski i Omega (Swatch AG).

Po pracy pochłania ją wspinaczka, turystyka i kolarstwo górskie, gotowanie, projekty DIY oraz joga.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany na stanowisku dyrektora działu Exchange w Mindshare Polska
Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska. Ekspertka objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.
Dentsu Creative dla Carlsberg Polska – nowa kampania Sound Masters dla marki Garage skierowana do muzyków
Marka Garage (Carlsberg Polska) rusza z nową kampanią skierowaną do młodych DJ'ów i producentów muzycznych. W ramach projektu ogłoszono konkurs na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Dzielnica Wisła rozpoczyna kampanię ReWisła
Nadwiślańskie bulwary i warszawskie plaże – ulubione miejsca spacerów, spotkań i wypoczynku. Startuje kampania edukacyjna reWisła, która zachęca do tworzenia wspólnej przestrzeni w świadomy sposób i odkrywania historii warszawskiego Urzecza.
„Wrzuć na luz. Zjedz baton lodowy Snickers Ice Cream” – nowa kampania marki
Lato i wakacyjny urlop to czas na prawdziwy relaks. Najnowsza, szeroko zasięgowa kampania reklamowa lodowego batona Snickers w humorystyczny sposób pokazuje, jak znaleźć wytchnienie w każdej sytuacji – nawet jeżeli inni nie bardzo chcą nam na to pozwolić.
Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w branży mediowej po stronie nadawcy i domów mediowych. Odpowiedzialna za strategię i rozwój w ramach TVN Media, specjalizując się w obszarze nowoczesnych produktów opartych o kontent wykorzystujących synergię treści linearnych, ott, social, oraz content commerce. Zarządza transformacją procesów w ramach obszaru...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764