logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w dziale produkcji Endorfina Events

  PR 24.08.2022, przeczytano 873 razy
ilustracja

Do zespołu endorfina events dołączyły Senior Project Managerka, Gosia Trepka i Junior Event Managerka - Pola Gil. endorfina events rozwija dalej dział produkcji odpowiedzialny za kompleksową realizację projektów i nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami na wysokim poziomie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-dziale-produkcji-endorfina-events,396988,artykul.html

Na stanowisko Senior Project Managerki powróciła Gosia Trepka, w świecie komunikacji istniejąca od 14 lat, wcześniej związana już z endorfina events w latach 2018-2020 na stanowisku Project Managerki. Podczas dwóch lat poza agencją rozwijała swoje umiejętności w HERC Creative Lab, Gremi Media oraz działając na freelance, dla takich Klientów, jak m.in.: PZPN, Red Bull, Iveco, czy Erbud. W endorfina events odpowiada za produkcję eventów i tworzenie niestandardowych działań marketingowych.

-    W pracy w endorfinie najbardziej cenię sobie to, że nieważne ile osób działa na projekcie, czy 2, czy 12 - zawsze możemy na siebie liczyć. Wspólnie nie celebrujemy jedynie udanych realizacji, ale też pomagamy wzajemnie w trudnych sytuacjach i poszukujemy wyjść z sytuacji, które jednej osobie pozornie wydawać się mogą niemożliwe do rozwiązania - mówi Gosia Trepka, Senior Project Managerka w endorfina events.

Pola Gil dołączyła jako Junior Event Manager. Pierwsze kroki w świecie komunikacji postawiła w 2020 roku, od tamtej pory rozwijała swoje umiejętności z zakresu szeroko pojętego marketingu i PR. Portfolio Klientów, dla których miała okazję pracować, obejmuje marki, takie jak: Accenture, WOŚP, czy Helios. W endorfina events zarówno realizuje własne projekty, jak i stale wspiera producentów, pełniących także rolę mentorów.

ilustracjastrzałka

-    Doceniam przede wszystkim atmosferę, która tu panuje. Stawiając swoje pierwsze kroki w branży eventowej, miałam nadzieję, że spotkam zespół, który gdy zajdzie potrzeba pokieruje mną, od którego będę czerpać wiedzę i inspirację - i właśnie to dostałam. Nie boję się pytać, nie boję się próbować, bo wiem, że podejmowane działania spotkają się ze wsparciem i zachęcaniem do dalszych prób. Tak doświadczony i otwarty team to ogromna motywacja do ciągłej nauki i rozwoju. Uważam, że jest to największa zaleta, na równi z atmosferą panującą w zespole. - mówi Pola Gil, Junior Event Managerka w endorfina events.

endorfina events razem z agencją digitalową WebTalk współtworzy niezależną grupę komunikacji.

Źródło: endorfina events

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours  odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764