logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w dziale Video Havas Media Network

  PR 20.05.2024, przeczytano 418 razy
ilustracja
Małgorzata Rutkowska

Zgodnie z wprowadzoną na początku tego roku strategią Data Driven, agencja Havas Media Network inwestuje w rozwój narzędzi do optymalizacji kampanii wideo, zmienia się także struktura działu odpowiedzialnego za kampanie wideo. Zmiany mają na celu zapewnienie jak najlepszych doświadczeń klientów agencji w pracy z danymi, zgodnie z filozofią Make a Meaningful Difference.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-dziale-video-havas-media-network,404290,artykul.html

W maju agencja wprowadziła nowy system raportowania wyników kampanii wideo w czasie rzeczywistym i pracuje nad rozwijaniem tego narzędzia w obszarze automatyzacji i nowych funkcjonalności, jak np. rozliczanie gwarancji. Czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs czy wizualizacja danych w czasie rzeczywistym, to odpowiedź na obecne doświadczenie ogromnej kompresji czasu na rynku nowych technologii, do czego przyczyniają się narzędzia AI. Ponadto, rozbudowana analityka umożliwia zbieranie i przetwarzanie ogromnych ilości danych konsumenckich, co pozwala na innowacyjne i jeszcze lepsze dopasowanie strategii marketingowych do oczekiwań klientów i bieżącą optymalizację wyników prowadzonych kampanii.

Wraz z rozwojem narzędzi zmienia się także docelowa struktura działu Video agencji Havas Media Network. Stanowisko Head of Video obejmie Radosław Zamieciński, który będzie bezpośrednio współpracował z Małgorzatą Rutkowską, awansującą na stanowisko Negotiation Managerki. Małgorzata będzie kompleksowo odpowiadać za zarządzanie zespołem w obszarze wyników finansowych i optymalizacji budżetów klienckich. W strukturze zmienia się także rola Przemysława Aleksiejuka, który obejmie stanowisko Video Group Managera i będzie odpowiadać za ujednolicenie oferty oraz nadzór strategiczny nad realizowanymi działaniami. Z agencją pożegnał się Sergiusz Geller, który będzie kontynuował karierę poza strukturami firmy.

Radosław Zamieciński, jest związany z branżą od prawie 20 lat, z czego ostatnie18 przepracował w Havas Media. Przeszedł wszystkie szczeble kariery, rozpoczynając od stanowiska junior Planner/Buyer po Negotiation Managera w dziale Video. W ciągu wielu lat pracy miał okazję pracować dla największych klientów agencji, tj.: Lidl, Hyundai, BNP Paribas, Carrefour czy Natur Produkt Zdrovit. Aktywnie uczestniczył również w rozwijaniu specjalistycznych narzędzi wewnątrz agencji, stanowiących przewagę konkurencyjną na rynku, a związanych z optymalizacją planowania i zakupu kampanii wideo, takich jak DV360 czy PK 2.0.

Małgorzata Rutkowska jest związana z Havas Media Network od 2009 r. Doświadczenie zdobywała pracując m.in dla klientów: Reckitt Benckiser, Sephora, mBank, PLL LOT czy Zdrovit. Jest doświadczoną specjalistką, która nie boi się wyzwań, trudnych sytuacji i wielkich budżetów. W roku 2012 reprezentowała Polskę podczas konkursu Young Media Lions w Cannes.

Źródło: Havas Media Network

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bartłomiej Chmiel dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania Klientów z branży e-commerce.
 Zmiany w zarządzie AMS
1 lipca br. do zarządu AMS dołącza Grażyna Gołębiowska, wieloletnia menadżerka firmy. Będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
Marcin Arkuszewski Client Partnerem w dentsu X
Z początkiem czerwca do zespołu agencji mediowej dentsu X (dentsu Polska) dołączył Marcin Arkuszewski i objął stanowisko Client Partnera. Arkuszewski wraz z klilkunastoosobowym zespołem odpowiada za kompleksową obsługę klientów Santander Bank Polska i Generali. Raportuje bezpośrednio do Nicolette Senye, Media Practice Lead w dentsu Polska.
Awanse w Kinesso
Karolina Kusy i Stanisław Chmielarz objęli nowe role w KINESSO, agencji performance marketingu należącej do grupy IPG Mediabrands.
First aid communication team rozbudowuje kompetencje
Do zespołu first aid communication team dołączyła Daria Soroka, która w ostatnich latach intensywnie rozwijała kompetencje w energetyce prowadząc komunikację korporacyjną dla producenta energii odnawialnej. Posiada również ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych na rzecz projektów kulturalnych. Soroka obejmie stanowisko senior...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764