logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w strukturze Endorfina Events

  PR 30.09.2022, przeczytano 244 razy
ilustracja

Systematyczne poszerzanie portfolio klientów oraz dynamiczny rozwój agencji endorfina events zainicjował zmiany strukturalne. W trakcie trzeciego kwartału do dyrektorskiego grona dołączyła Anna Rajewska, jako Client Service Director, a Dagmara Berka-Kochańska awansowała na stanowisko Operations Director. Zespołem kreacji zarządza Agnieszka Widera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-strukturze-endorfina-events,397428,artykul.html

- Rola Dyrektora kojarzyć się może z nadzorem prac. Mimo że nadzór  faktycznie jest nieodłącznym elementem pracy dyrektorskiej, ja wolę myśleć o tym zadaniu jako o mentoringu, wsparciu i wyciąganiu ze swojego zespołu najlepszych cech. Dlatego cieszę się, że grono dyrektorskie w endorfinie reprezentują osoby, które stawiają focus na współpracę i budowanie partnerskich relacji - zarówno z klientem, jak i zespołem. - mówi Michał Kaleta, Managing Director w endorfina events.

Dagmara Berka-Kochańska z endorfina events związana jest od 2015 roku. Początkowo jako Event a później Senior Project Managerka. Aż do ostatnich zmian pełniła rolę Event Director odpowiedzialnej za rozwój agencji i pozyskiwanie nowych klientów. Aktualnie Dagmara swoje umiejętności rozwijać będzie dalej jako Operations Director.

- endorfina dostosowuje się do tego, czego wymaga rynek. Mądrze, ale też dynamicznie wprowadzamy zmiany, które usprawniają pracę nam jako zespołowi, ale także są odczuwalne dla naszych klientów - jesteśmy dyspozycyjni, przychodzimy z rozwiązaniami i inicjatywami, jesteśmy po prostu gwarantem jakości. Ogromnie się cieszę, że na nowym stanowisku mogę w pełni wykorzystać doświadczenie z poprzednich lat, w których miałam okazję pozyskiwać projekty oraz nowych klientów, a także miałam przyjemność realizować kluczowe wydarzenia agencji. Jako dyrektor operacyjna przeszłam do opieki 360 stopni nad zespołem i projektami, a także mam wpływ na dalsze działania i strategię firmy. Jestem pewna, że nowa struktura dała możliwość wejścia na jeszcze wyższy poziom całemu zespołowi. - mówi Dagmara Berka-Kochańska, Event Director w endorfina events.

Ania Rajewska do endorfiny dołączyła z końcem 2021 roku jako Senior Project Managerka. W branży eventowej obecna od 14 roku, wcześniej w agencjach takich jak: Allegro, Imagine Nation czy Walk. Obecnie Client Service Directorka w endorfina events.

- Awans w endorfinie do dla mnie duży sukces, bo to naprawdę świetne miejsce do rozwoju - indywidualnie i biznesu w agencji. Jestem wdzięczna za zaufanie, jakim mnie obdarzono. Mamy świetnych ludzi na pokładzie, duże ambicje i doświadczenie, praca daje nam nieustanną satysfakcję. Jeśli miałabym powiedzieć co jest miarą mojego sukcesu, to nie tylko zakończone sukcesami projekty i profesjonalne relacje z Klientami ale co najważniejsze zespół zmotywowanych do pracy i rozwoju ludzi. Nasza praca jest trudna i nierzadko stresująca, więc komfort i poczucie, że jesteśmy w odpowiednim miejscu to podstawa budowania agencji w dzisiejszych czasach. - mówi Anna Rajewska, Client Service Director w endorfina events.

ilustracjastrzałka

Zarówno Dagmara Berka-Kochańska jako Operations Director oraz Anna Rajewska jako Client Service Director zarządzają zespołami produkcyjnymi, angażują się w budowanie oraz utrzymywanie silnych relacji na linii agencja-klient, nadzorują bieżące projekty i realizacje produkcji, wspierają zespół oraz aktywnie biorą udział w pracach przetargowych. Za kreatywne działania agencji oraz koncepcje odpowiada dział kreacji pod mentoringiem Creative Director - Agnieszki Widery. Funkcję Dyrektora Zarządzającego agencji od 2014 roku pełni Michał Kaleta.

endorfina events razem z agencją digitalową WebTalk współtworzy niezależną grupę komunikacji.

Źródło: endorfina events

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764