logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA

  PR 13.12.2019, przeczytano 281 razy

Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do spraw rozwoju.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-zarzadzie-spolki-zpr-media-sa,385089,artykul.html

Aktualny skład zarządu ZPR Media SA przedstawia się następująco: prezes - Ewa Latkowska, wiceprezesi - Anna Sobota i Małgorzata Szabłowska.

Małgorzata Szabłowska funkcję wiceprezesa ZPR Media SA będzie łączyć ze stanowiskiem zastępcy dyrektora ds. technicznych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu autorskich widowisk teatralnych, operowych oraz koncertów, w których wiodącą rolę odgrywają nowe technologie i multimedia. Ukończyła Central Saint Martin’s College of Arts and Design w Londynie na kierunku projektowanie przestrzenne. Jest pionierką mappingu i ekspertem od efektów specjalnych. Pracuje w interdyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach technicznych i artystycznych, zarządzając i koordynując zespoły, nierzadko liczące po kilkaset osób.

Zrealizowała m.in. takie wydarzenia, jak: Złoty samolot Pawła Althamera w 2009 roku w Brukseli, cykl dwunastu koncertów „Made in Polska” zarejestrowany w 2016 roku w zasobach Ninateki, formaty telewizyjne „Idol” i „Mali” Giganci w 2017 roku w Talinie, wydarzenie otwierające Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” w 2015 roku w Warszawie, spektakle w TR Warszawa, balety Pupa, Adaggio&Scherzo w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, Karnawał zwierząt w Operze Wrocławskiej, oraz autorski spektakl Calliya – widowisko muzyczno-akrobatyczne na motywach Calineczki Andersena.

Ewa Latkowska jest obecnie prezesem zarządu dwóch spółek: ZPR Media SA i TV Spektrum Sp. z o.o. Anna Sobota jako wiceprezes ZPR Media SA odpowiada za pion handlowy.

Źródło: ZPR Media SA

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
Decyzja Apple dotycząca zmian w obszarze bezpieczeństwa użytkowników w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS 14 wywołała zaniepokojenie ekspertów europejskiej branży internetowej. Szesnaście organizacji marketingowych, w tym IAB Europe i IAB Tech Lab, zdecydowało się wystosować list do Tima Cooka - CEO Apple, w którym apelują o przestrzeganie...
Znani dziennikarze i wieloletni współpracownicy Programu III Polskiego Radia uruchamiają Radio Nowy Świat już w piątek 10 lipca. Transmisja będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Open FM oraz WP Pilot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764