logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA

  PR 13.12.2019, przeczytano 204 razy

Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do spraw rozwoju.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zmiany-w-zarzadzie-spolki-zpr-media-sa,385089,artykul.html

Aktualny skład zarządu ZPR Media SA przedstawia się następująco: prezes - Ewa Latkowska, wiceprezesi - Anna Sobota i Małgorzata Szabłowska.

Małgorzata Szabłowska funkcję wiceprezesa ZPR Media SA będzie łączyć ze stanowiskiem zastępcy dyrektora ds. technicznych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu autorskich widowisk teatralnych, operowych oraz koncertów, w których wiodącą rolę odgrywają nowe technologie i multimedia. Ukończyła Central Saint Martin’s College of Arts and Design w Londynie na kierunku projektowanie przestrzenne. Jest pionierką mappingu i ekspertem od efektów specjalnych. Pracuje w interdyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach technicznych i artystycznych, zarządzając i koordynując zespoły, nierzadko liczące po kilkaset osób.

Zrealizowała m.in. takie wydarzenia, jak: Złoty samolot Pawła Althamera w 2009 roku w Brukseli, cykl dwunastu koncertów „Made in Polska” zarejestrowany w 2016 roku w zasobach Ninateki, formaty telewizyjne „Idol” i „Mali” Giganci w 2017 roku w Talinie, wydarzenie otwierające Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” w 2015 roku w Warszawie, spektakle w TR Warszawa, balety Pupa, Adaggio&Scherzo w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, Karnawał zwierząt w Operze Wrocławskiej, oraz autorski spektakl Calliya – widowisko muzyczno-akrobatyczne na motywach Calineczki Andersena.

Ewa Latkowska jest obecnie prezesem zarządu dwóch spółek: ZPR Media SA i TV Spektrum Sp. z o.o. Anna Sobota jako wiceprezes ZPR Media SA odpowiada za pion handlowy.

Źródło: ZPR Media SA

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

24 stycznia wypada Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Zawody związane z mediami, takie jak redaktor czy dziennikarz to wyjątkowe profesje. Obowiązuje ich szczególny kodeks etyczny, mają też duży wpływ na kształtowanie opinii publicznej na istotne społecznie tematy. Co ciekawe, jak wynika z badań CBOS-u z 2019 roku, dziennikarze mogą cieszyć się 55 proc. poważaniem...
Tiktok w 2019 roku pokonał Facebooka i Massengera
Popularna wśród nastolatków aplikacja TikTok w 2019 roku została zainstalowana ponad 700 mln razy. Pod tym względem platforma wyprzedziła Massengera i Facebooka.
Apel kardio-torakochirurgów w sprawie dyskredytacji Tomasza Grodzkiego w mediach publicznych
Z wielkim niepokojem obserwujemy akcję dyskredytacji prof. Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu RP, prowadzoną przez publiczne środki masowego przekazu.
Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play
PLAY, operator sieci komórkowej, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764