logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Znamy zwycięzców pierwszej edycji konkursu The Next Gen of PR

   27.10.2022, przeczytano 288 razy
ilustracja

Do konkursu dla specjalistów z branży PR poniżej 35 roku życia, zorganizowanego przez Związek Firm Public Relations, zgłosiły się aż 32 dwuosobowe zespoły. Duety miały zaledwie 48 godzin na stworzenie prac konkursowych, które zaprezentowały osobiście przed Jury. Pierwszymi zwycięzcami The Next Gen of PR zostali Ewa Grabek oraz Szymon Dziewięcki. To oni będą reprezentowali Polskę podczas międzynarodowych finałów organizowanych przez ICCO (The International Communications Consultancy Organisation).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/znamy-zwyciezcow-pierwszej-edycji-konkursu-the-next-gen-of-pr,397770,artykul.html

Jury w 5-osobowym gronie pod przewodnictwem Anny Simon (Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR) przez dwa dni obradowało nad pracami konkursowymi. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować kampanię public relations, będącą odpowiedzią na brief stworzony przez partnera głównego konkursu – Danone. W kolejnym etapie zespoły musiały obronić swoje prace przed Jury. Kampanie oceniane były według następujących kryteriów: strategia, egzekucja, a także spodziewany efekt.

- Pierwsza polska edycja konkursu The Next Gen of PR pokazała nie tylko siłę polskiego PR-u, ale także wrażliwość młodej generacji PR-owców na tematy społeczne i środowiskowe. Zdecydowaliśmy się nagrodzić pracę, która nas zaskoczyła i zachwyciła niestandardowym podejściem do zadanego briefu, silną, wyróżniającą strategią, przełożoną na propozycję różnorodnych działań, mających w sobie potencjał budowania trwałych, pozytywnych zmian społecznych – mówi Anna Simon.

Ewa Grabek oraz Szymon Dziewięcki, zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu, otrzymali awans do międzynarodowego finału organizowanego przez ICCO - Next Generation PR World Cup. Nasi reprezentanci zmierzą się z zespołami z całego świata. Dodatkowo, czeka na nich nagroda pieniężna, która zostanie wręczona podczas gali Złotych Spinaczy 2 grudnia.

Jury Konkursu przyznało również wyróżnienie, które otrzymali Małgorzata Krześniak-Tar oraz Patryk Kukliński.

W konkursie mogły wziąć udział dwuosobowe zespoły, które zawodowo związane są z branżą public relations, a każdy z uczestników ma poniżej 35 lat.

Źródło: Związek Firm Public Relations

www.zfpr.pl

Dodatkowe informacje:

Organizator: Związek Firm Public Relations
Partner Główny: Danone
Partnerzy: Conrego, PRoto

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
Finaliści konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2023
World Photography Organisation opublikowała listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2023. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim oraz Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 13 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2023 w londyńskim Somerset House w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764