logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zoom TV rozpoczyna grudniowy cykl filmów świątecznych

  PR 14.11.2019, przeczytano 442 razy

Strach pomyśleć do czego mogą być zdolne kobiety, kiedy chcą się zemścić na swoim byłym. W pierwszy grudniowy poniedziałek Zoom TV zaprasza na komedię romantyczną, w której trzy dziewczyny zaplanują... Świąteczny rewanż. W te święta nie zabraknie nawet najbardziej wyrafinowanych intryg...


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zoom-tv-rozpoczyna-grudniowy-cykl-filmow-swiatecznych,384713,artykul.html

Drugą filmową propozycją stacji będzie inspirowana opowiadaniem Charlesa Dickensa Opowieść wigilijna. To historia ambitnej i odnoszącej sukcesy młodej kobiety, która zapomniała o tym, co jest w życiu najważniejsze. Czy dzięki niezwykłej wyprawie bohaterka będzie w stanie naprawić dawne błędy? Na ekranie m.in. Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Świąteczny rewanż i Opowieść wigilijna rozpoczynają cykl filmów świątecznych w Zoom TV. Będzie je można oglądać przez cały grudzień, codziennie od poniedziałku do czwartku, o 21:00.

Jak co tydzień Zoom TV zaprasza też na kolejne premierowe odcinki popularnego wśród widzów hitowego tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Süreyya, Faruk i ich najbliżsi znowu dostarczą wszystkim niezwykłych emocji. (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej).

Źródło: Kino Polska TV S.A.

www.kinopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

24 stycznia wypada Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Zawody związane z mediami, takie jak redaktor czy dziennikarz to wyjątkowe profesje. Obowiązuje ich szczególny kodeks etyczny, mają też duży wpływ na kształtowanie opinii publicznej na istotne społecznie tematy. Co ciekawe, jak wynika z badań CBOS-u z 2019 roku, dziennikarze mogą cieszyć się 55 proc. poważaniem...
Tiktok w 2019 roku pokonał Facebooka i Massengera
Popularna wśród nastolatków aplikacja TikTok w 2019 roku została zainstalowana ponad 700 mln razy. Pod tym względem platforma wyprzedziła Massengera i Facebooka.
Apel kardio-torakochirurgów w sprawie dyskredytacji Tomasza Grodzkiego w mediach publicznych
Z wielkim niepokojem obserwujemy akcję dyskredytacji prof. Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu RP, prowadzoną przez publiczne środki masowego przekazu.
Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play
PLAY, operator sieci komórkowej, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764