logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zoom TV rozpoczyna grudniowy cykl filmów świątecznych

  PR 14.11.2019, przeczytano 267 razy

Strach pomyśleć do czego mogą być zdolne kobiety, kiedy chcą się zemścić na swoim byłym. W pierwszy grudniowy poniedziałek Zoom TV zaprasza na komedię romantyczną, w której trzy dziewczyny zaplanują... Świąteczny rewanż. W te święta nie zabraknie nawet najbardziej wyrafinowanych intryg...


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zoom-tv-rozpoczyna-grudniowy-cykl-filmow-swiatecznych,384713,artykul.html

Drugą filmową propozycją stacji będzie inspirowana opowiadaniem Charlesa Dickensa Opowieść wigilijna. To historia ambitnej i odnoszącej sukcesy młodej kobiety, która zapomniała o tym, co jest w życiu najważniejsze. Czy dzięki niezwykłej wyprawie bohaterka będzie w stanie naprawić dawne błędy? Na ekranie m.in. Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Świąteczny rewanż i Opowieść wigilijna rozpoczynają cykl filmów świątecznych w Zoom TV. Będzie je można oglądać przez cały grudzień, codziennie od poniedziałku do czwartku, o 21:00.

Jak co tydzień Zoom TV zaprasza też na kolejne premierowe odcinki popularnego wśród widzów hitowego tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Süreyya, Faruk i ich najbliżsi znowu dostarczą wszystkim niezwykłych emocji. (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej).

Źródło: Kino Polska TV S.A.

www.kinopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najpierw był czat na stronie internetowej funduszu, później kanał na YouTube, na którym prezentowano wywiady z klientami i relacje z wydarzeń organizowanych przez firmę, następnie powstał portal informacyjno-edukacyjny „Życie Seniora”, który stanowił dużo bardziej rozbudowaną wersję drukowanego magazynu wydawanego przez fundusz (pod tym samym...
Inflacja w mediach rośnie szybciej niż wydatki na reklamę na świecie
Według prognozy agencji mediowej Zenith, w 2020 roku – pomimo spadku widowni komercyjnej o 1,6% - globalne nakłady reklamowe zwiększą się o 4,3%, co związane jest z przewidywanym na przyszły rok, wzrostem cen mediów o 6,1%.
Biuro Reklamy TVP ogłasza zasady sprzedaży na 2020 rok
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży na 2020 rok. W ofercie znalazło się pięć nowych produktów. Telewizja Polska kontynuuje system jawnych stawek, uelastycznia ofertę w zakresie stacji tematycznych jednocześnie dokonując korekt cen produktów.
Konferencja PAP: przyszłość mediów to wiarygodność, personalizacja, innowacje
Przyszłością mediów są zawsze ludzie, ale wspomagani nowoczesnymi technologiami – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas II edycji konferencji „Media Przyszłości”, zorganizowanej w Warszawie 4 grudnia przez Polską Agencję Prasową przy współpracy z międzynarodowymi ekspertami.
Jak co roku zespoły sprzedaży działające w Grupie Agora zdobyły wysokie noty od klientów reklamowych w raporcie „Biura Reklamy 2019". W badaniu przygotowanym dla „Media Marketing Polska” zespół AMS otrzymał nagrodę Biura Reklamy OOH Roku, a wyróżnienia trafiły do handlowców z „Gazety Wyborczej” i Tandem Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764