logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zostało 30 dni do Festiwalu Marketingu i Druku

   16.08.2021, przeczytano 560 razy
ilustracja

Już tylko miesiąc dzieli nas od największych i najbardziej wyczekiwanych targów reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu i Druku. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zostalo-30-dni-do-festiwalu-marketingu-i-druku,392658,artykul.html

W tym roku organizatorzy połączyli siły z przedstawicielami Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców i liczne wydarzenia dodatkowe.

Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań. Połączenie dwóch dużych imprez, których oferta jest komplementarna skutkuje największymi targami branżowymi w tym roku.

Jak zawsze na targach czekają na zwiedzających liczne wydarzenia dodatkowe. Poszukujący inspiracji w gadżetach reklamowych znajdą wiele ciekawych propozycji w konkursie Super Gift. To rekordowa edycja – w tym toku aż 122 artykuły promocyjne walczą w swoich kategoriach o miano Super Giftu Festiwalu. Nie lada gratką dla sympatyków materiałów wspierających sprzedaż jest także już 13. edycja konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy. W tym roku pojawiła się nowa kategoria – PETRS POS. POS-y można zgłaszać w 18 kategoriach. Przyznana zostanie także nagroda GRAND PRIX oraz nagroda PUBLICZNOŚCI. Zainteresowani maszynami i mediami inspirację znajdą w konkursie Złoty Medal. Tutaj wystawcy mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia. Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, typują ze zgłoszeń najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty.

  • Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających TUTAJ.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764