logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zostało 30 dni do Festiwalu Marketingu i Druku

   16.08.2021, przeczytano 1159 razy
ilustracja

Już tylko miesiąc dzieli nas od największych i najbardziej wyczekiwanych targów reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu i Druku. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zostalo-30-dni-do-festiwalu-marketingu-i-druku,392658,artykul.html

W tym roku organizatorzy połączyli siły z przedstawicielami Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców i liczne wydarzenia dodatkowe.

Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań. Połączenie dwóch dużych imprez, których oferta jest komplementarna skutkuje największymi targami branżowymi w tym roku.

Jak zawsze na targach czekają na zwiedzających liczne wydarzenia dodatkowe. Poszukujący inspiracji w gadżetach reklamowych znajdą wiele ciekawych propozycji w konkursie Super Gift. To rekordowa edycja – w tym toku aż 122 artykuły promocyjne walczą w swoich kategoriach o miano Super Giftu Festiwalu. Nie lada gratką dla sympatyków materiałów wspierających sprzedaż jest także już 13. edycja konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy. W tym roku pojawiła się nowa kategoria – PETRS POS. POS-y można zgłaszać w 18 kategoriach. Przyznana zostanie także nagroda GRAND PRIX oraz nagroda PUBLICZNOŚCI. Zainteresowani maszynami i mediami inspirację znajdą w konkursie Złoty Medal. Tutaj wystawcy mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia. Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, typują ze zgłoszeń najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty.

  • Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających TUTAJ.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764