logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ZTE nubia Pad 3D – trójwymiarowa rewolucja

  PR 22.09.2023, przeczytano 466 razy
ilustracjastrzałka

Przekątna trójwymiarowego ekranu ZTE nubia Pad 3D wynosząca 12.4 cala, odświeżanie 120Hz i rozdzielczość na poziomie 2.5K 2560x1600 sprawiają, że poszczególne elementy graficzne podczas oglądania obrazów, filmów lub grania jakby wychodzą poza urządzenie, zaś wszystkie detale wyświetlanego obrazu są idealnie odwzorowywane. Pojemnościowy, 10-punktowy ekran sprawdzi się doskonale w przypadku osób, których praca wymaga precyzji, np. w trakcie tworzenia grafik.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zte-nubia-pad-3d-%E2%80%93-trojwymiarowa-rewolucja,401464,artykul.html

Niezwykły ekran 3D i potężna wydajność

Za zdolność do wyświetlania obrazu w 3D odpowiada technologia Lightfield, opracowana przez specjalizującą się w dziedzinie wyświetlania obrazu 3D amerykańską firmę Leia Inc. Dzięki rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji i trójwymiarowemu śledzeniu pozycji twarzy, nubia Pad 3D optymalizuje rozdzielczość obrazu 3D w zależności od kąta patrzenia na ekran oraz umożliwia wygodne oglądanie treści 3D niemal pod każdym kątem (super szeroki kąt widzenia 3D 86 stopni) i to nawet przez 8 osób w jednym czasie!

Za płynną pracę trójwymiarowego tabletu odpowiada bardzo mocny procesor Qualcomm snapdragon 888 taktowany zegarem 2.8GHz z jednostką graficzną GPU adreno 660. Tablet ma 128 GB szybkiej wbudowanej pamięci UFS 3.1, dlatego można na nim przechowywać dużą ilość zdjęć, plików i innych danych, zaś korzystanie z danych oraz proces ich przenoszenia obywa się z bardzo dużą prędkością. Płynne wykonywanie codziennych zadań umożliwia 8 GB pamięci RAM LPDDR5. Tablet posiada także czytnik kart pamięci do 1TB. Mimo zaawansowanej konfiguracji, nubia Pad 3D popracuje bardzo długo bez ładowania dzięki dużej baterii o pojemności 9070mAh, którą można szybko doładować z mocą 33W.

Zaawansowany aparat 3D i rewelacyjny dźwięk

ZTE nubia Pad 3D może pochwalić się wyjątkowym tylnym podwójnym aparatem 16+16 Mpix z ogniskową f/1.85 oraz podwójnym przednim 8+8 Mpix z f/2.2. Taka konfiguracja kamer daje możliwość wykonywania trójwymiarowych zdjęć o rozdzielczości maksymalnej 4656x2910 pikseli oraz nagrywania filmów 3D 30 fps w rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Dodatkowo, nubia Pad 3D został wyposażony w system stereo złożony z 4 symetrycznych głośników, system audio Dolby Atmos oraz podwójny mikrofon z redukcją szumów. W zestawieniu z wyjątkowym ekranem 3D, tablet pozwala zatem na doświadczenie niezwykłych wrażeń oraz tworzenie unikatowych treści audiowizualnych.

Wszechstronność i kompatybilność

Tablet graficzny ZTE nubia Pad 3D działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android, który oferuje szeroką gamę aplikacji i narzędzi wspierających pracę. Urządzenie jest również kompatybilne z popularnymi programami do grafiki komputerowej i projektowania, co ułatwia integrację z istniejącym oprogramowaniem.

Nubia Pad 3D to narzędzie, które świetnie sprawdzi się w każdej pracowni projektowej i architektonicznej, usprawniając pracę przy tworzeniu wysokoszczegółowych wizualizacji 3D. Sprawdzi się także w innych sektorach biznesowych na przykład w… okulistyce i optyce oraz wirtualnym butiku! Jak? Z jego pomocą optyk w kilka minut wykona wizualizację 3D, pokazującą jak twarz klienta będzie się prezentować w nowych okularach. Można też wirtualnie przymierzyć np. buty i łatwiej podjąć decyzję o ich zakupie.

Zaprojektowany dla twórców

Najważniejszą cechą, która wyróżnia ZTE nubia Pad 3D na tle innych tabletów graficznych, jest jego zdolność do trójwymiarowej interakcji. Dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia ruchu i załączonym okularom 3D, użytkownicy mogą pracować w wirtualnej przestrzeni, tworząc własne dzieła sztuki. Stereoskopowa kamera 3D pozwala również na tworzenie treści w trójwymiarze. Można również użyć aplikacji do konwersji i płynnie przekształcić swoje treści 2D w 3D.

Tablet dostarczy nowych wrażeń nie tylko w pracy. Dzięki niemu rozmowa z najbliższymi i przyjaciółmi na wideoczacie nabierze zupełnie nowych, trójwymiarowych kolorów! Dzięki nubii Pad 3D na nowo odkryjesz też swoje ulubione filmy i gry, które nabiorą niesamowitej głębi!

Nubię Tab 3D pokocha cała twoja rodzina – zwłaszcza dzieci, które docenią jej możliwości podczas nauki, dzięki dostępowi do ponad 1200 edukacyjnych filmów, gier i quizów 3D. Ten tablet nada edukacji zupełnie nowy wymiar – stanie się trójwymiarowa!

ZTE nubia Pad 3D został wyceniony na 5999 zł.

Źródło: ZTE

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764