logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zwieger sponsoruje kolejny sezon „Doradcy smaku”

  PR 20.09.2018, przeczytano 1378 razy
ilustracjastrzałka

Garnki, noże i patelnie marki Zwieger towarzyszą Robertowi Sowie podczas gotowania w najnowszym sezonie programu „Doradca smaku” w telewizji TVN. Sprzęt firmy pojawi się we wszystkich odcinkach serii, emitowanych w paśmie wieczornym tuż przed jednym z najpopularniejszych polskich seriali.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zwieger-sponsoruje-kolejny-sezon-_doradcy-smaku_,379416,artykul.html

Ruszył kolejny, dziewiąty już sezon „Doradcy smaku”. Tym razem w roli prowadzącego występuje Robert Sowa. Program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na TVN, a powtórki o godzinie 7.50 następnego dnia.

Bardzo nas cieszy, że widzowie będą mogli zobaczyć sprzęt dobrej jakości w rękach kolejnego mistrza kuchni – mówi Łukasz Sorbian, dyrektor ds. sprzedaży firmy Zwieger. – Wielu Polaków nie ma świadomości, jak duże znaczenie ma jakość naczyń dla tempa i wygody pracy w kuchni, ale też dla smaku potraw. Przykładowo: gorszej jakości patelnia może wymagać większej porcji tłuszczu albo nierówno się nagrzewać, co wpływa na smak i rodzaj przysmażenia, a więc na ostateczny efekt naszych kulinarnych zmagań – tłumaczy.

ilustracjastrzałka

Nowy sezon „Doradcy smaku” zaczął się bardzo dobrze – 10 września program zgromadził przez telewizorami ponad 1,3 miliona osób z grupy komercyjnej 16-59, niewiele odbiegając wynikiem od pokazywanego zaraz po nim serialu „Na wspólnej”, jednej z najpopularniejszych polskich telenowel (średnia widownia w grupie wiekowej 4+ od września 2017 roku do czerwca 2018 roku wyniosła 2,09 miliona osób).

To piąty sezon programu sponsorowany przez Zwiegera. Poprzedni prowadzący są także oficjalnymi ambasadorami sprzętu marki: Michel Moran promuje noże, a Andrzej Polan – patelnie producenta.

Źródło: Zwieger

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowość CNN International – rusza program „Decoded” o nowych technologiach
Zmiany na świecie zachodzą w zawrotnym tempie, a wpływ nowych technologii na gospodarkę, społeczności czy warunki życia nigdy dotąd nie był tak odczuwalny. CNN International zapowiada nową sześcioodcinkową produkcję „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie. Premiera pierwszego...
Kanał Sportowy nadaje w Biedronce
Wygodna kanapa, koszulka sportowa i kufel złotego trunku to zwykle dobry przepis na dzień meczowy. W trakcie jesiennej aury warto jednak do ręki wziąć kubek z ciepłym napojem, który rozgrzeje nas nawet, jeśli mecz nie przynosi dużych emocji. Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału...
12 września do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączą ogólnodostępne kanały Polsat i TV4. Kanały będą dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet.
W marcu 2016 roku TVP zerwała współpracę z Radosławem M., który został dziś tymczasowo aresztowany w związku z zarzutami pedofilii.
Dzień pogrzebu Królowej Brytyjskiej był transmitowany w mediach na całym świecie. TVN24 pokazał całodzienny specjalny program, w trakcie którego relacjonowany był cały przebieg uroczystości pogrzebowych. Na miejscu byli korespondenci stacji, a studiu w Warszawie goście - eksperci, historycy, specjaliści od protokołu. Tego dnia najchętniej wybieranym kanałem informacyjnym była...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764