logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zwycięzcy konkursu projektów graficznych Coreldraw 2019

   20.11.2019, przeczytano 952 razy
ilustracjastrzałka

Firma Corel ogłosiła zwycięzców Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2019. Zwycięskie projekty zostały wybrane spośród prac stworzonych w pakietach CorelDRAW Graphics Suite 2019 lub CorelDRAW Technical Suite 2019. Nagrodę główną zdobył Rogelio Hernandez (Roy Monster) — autor ilustracji „Angel of Fire”, zgłoszonej w kategorii „Grafiki i ilustracje”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zwyciezcy-konkursu-projektow-graficznych-coreldraw-2019,384780,artykul.html

— W imieniu całego zespołu firmy Corel chciałbym pogratulować zwycięzcom i podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie — powiedział John Falsetto, starszy dyrektor ds. produktów z linii CorelDRAW i aplikacji użytkowych. — Wybitne prace, jakie zostały nadesłane w tym roku, były dla nas prawdziwą inspiracją — niełatwo było wybrać zwycięzców. Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2019 po raz kolejny posłużył za ogólnoświatową platformę, za pomocą której graficy mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Zdobywcy pierwszych miejsc w Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2019

W Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2019 nagrodzone zostały prace stworzone przy użyciu oprogramowania CorelDRAW, Corel DESIGNER i Corel PHOTO-PAINT w różnych kategoriach i dziedzinach projektowania. Poniżej przedstawiamy zdobywcę nagrody głównej oraz nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

  • Nagroda główna i pierwsze miejsce w kategorii „Grafiki i ilustracje”: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk
  • Budowanie świadomości marki i marketing: Irfan Taufik, Indonezja
  • Oznakowanie i grafiki na pojazdy: Joseph Diaz, Stany Zjednoczone
  • Odzież i tekstylia: Marthin Anthony Millado, Filipiny
  • Prace uczniów/studentów: Ahmad Zahraturrafiq, Indonezja
  • Rysunki i projekty techniczne: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk
  • Szybkie rysowanie (wideo): Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk

Galeria zwycięskich prac oraz dodatkowe informacje dotyczące Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2019 znajdują się TUTAJ

Źródło: Corel Corporation

www.corel.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni rozstrzygnięty
Już po raz kolejny wybrano zwycięzców w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Nominowane lokale pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną, a celem konkursu jest wspieranie inicjatyw miastotwórczych oraz lokalnej społeczności.
Rekord zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze i dwie nowe grupy jurorskie
Do XVIII edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło aż 395 zgłoszeń w 36 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu - liczba zgłoszeń wzrosła o ponad 19% w porównaniu do ubiegłego roku. W związku z rekordową liczbą zgłoszonych projektów, powołano dwie dodatkowe grupy jurorskie.
ERGO Hestia została laureatem Superbrands 2020 zdobywając  tytuł w kategorii ubezpieczenia i inwestycje. Tym samym została uznana za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku. Wyróżnienie zostało przyznane przez organizację Superbrands w oparciu o badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 10 tys. respondentów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764