logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Życie po śmierci: Kampania Grey Group z nominacją Cannes Lions

  PR 18.06.2016, przeczytano 680 razy
ilustracjastrzałka

GREY Group Poland znalazł się na liście nominowanych na Cannes Lions International Festival of Creativity za kampanię „Życie po śmierci” zrealizowaną dla Polskiego Czerwonego Krzyża przy współpracy z Shoot Me i Fundacją Pedagogium.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zycie-po-smierci%3A-kampania-grey-group-z-nominacja-cannes-lions,28989,artykul.html

Agencja znalazła się na short liście nominowanych do nagrody w kategorii Branded Content, Live Experience. To pierwsza nominacja dla Polski w tym roku. To pierwsza nominacja dla Polski w tym roku.

- Znaleźliśmy się w gronie najlepszych. To dla nas ogromne wyróżnienie. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za nagrodę – mówi Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland.

Życie po śmierci” to program przeprowadzenia kursów pierwszej pomocy wśród osób skazanych prawomocnym wyrokiem sądu za zabójstwo, które niedługo wyjdą na wolność. Poprzez edukację kampania daje skazańcom szansę na rehabilitację po odbyciu wyroku i przygotowuje ich do odpowiedniej reakcji w sytuacjach umożliwiających uratowanie czyjegoś życia.

Kampania „Życie po śmierci” cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów. Była gorącym tematem w programie „Dwie prawdy” stacji TVN oraz jedynką na portalu gazeta.pl. Została także doceniona przez światowy tytuł branży reklamowej ADWEEK.

Dzięki temu kampania spełniła swoją misję i spowodowała 50% wzrost zgłoszeń do wzięcia udziału w kursach pierwszej pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Źródło: GREY Group Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marketing sensoryczny od Nekk
Agencja pharmamarketingowa NEKK odpowiada za wdrożenie dwóch nowych produktów w portfolio uznanej, aptecznej marki – APTEO. Strategia wdrożenia zakładała skorzystanie z bogactwa marketingu sensorycznego. Do promocji preparatów walczących z zapaleniem śluzówki nosa wykorzystano przekaz pozytywny oraz marketing zmysłów – kwiaty i zapachy...
Pandemia wywarła ogromny wpływ na globalne łańcuchy dostaw. Doprowadziło to między innymi do poważnych zmian w funkcjonowaniu sektora logistycznego, a same firmy przekonały się, jak ważne jest wsparcie technologii dla usprawnienia i efektywnego zarządzania przepływem towarów. W odpowiedzi na nowe wyzwania biznesowe Lexmark przedstawił rozwiązania technologiczne,...
Słoneczna kampania marki Iwostin
Zespół Opus B przygotował kampanię digital, promującą kosmetyki Iwostin Solecrin.
PZU pamięta o bohaterach Powstania Warszawskiego
1 sierpnia na budynku centrali PZU u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie rozbłyśnie powstańcza kotwica. W ten sposób ubezpieczyciel złoży hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego. Iluminacja będzie widoczna każdej nocy do 8 sierpnia. Jako mecenas Muzeum Powstania Warszawskiego PZU włączył się także w inne wydarzenia upamiętniające 77. rocznicę...
Książęce IPA zdobywa mury
Monumentalny mural Książęce IPA można już oglądać przy ul. Jaworzyńskiej 8 w Warszawie. To projekt zwycięzcy konkursu skierowanego do konsumentów piwa Książęce na kolaż przedstawiający piwny świat - z Książęcym IPA w roli głównej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764