logo
WIADOMOŚCI

Życzenia dla Andrzeja Pągowskiego na wielkim formacie

Mateusz Zawiślak  PR 20.04.2017, przeczytano 341 razy
ilustracjastrzałka
Życzenia dla Andrzeja Pągowskiego na wielkim formacie

Z okazji jubileuszu pracy artystycznej Andrzeja Pągowskiego, OOH magazine przygotował specjalne wydanie swojego kwartalnika. W środku znaleźć można inspirujący wywiad z mistrzem polskiej grafiki, a zwieńczeniem tej współpracy jest oryginalna okładka, przygotowana przez samego artystę. Wyjątkowe wydanie potrzebuje wyjątkowej promocji, dlatego wraz z partnerami - firmami AMS i Ströer, OOH magazine złożył mistrzowi życzenia na "wielkim formacie".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zyczenia-dla-andrzeja-pagowskiego-na-wielkim-formacie,32226,artykul.html

Andrzej Pągowski obchodzi w tym roku 40-lecie działalności artystycznej. Wiele lat współpracy łączy też artystę z OOH magazine. - To już tyle lat, że trudno byłoby mi nawet wskazać moment, kiedy rozpoczęła się moja współpraca z OOH magazine. To branżowy magazyn, który określam mianem „pozytywnie agresywnego” na rynku. Jest widoczny, ma świeże pomysły, działa kreatywnie i stale prze do przodu. To trochę tak, jak ze mną, pewnie dlatego tak dobrze się rozumiemy. Zresztą, te kontakty zawsze były oparte nie tylko na działaniach stricte biznesowych, ale też na emocjach i przyjaźni. Takie relacje zawsze sprawdzają się najlepiej – mówi Andrzej Pągowski.

Z okazji okrągłego jubileuszu, w Warszawie pojawiły się więc wielkoformatowe życzenia dla artysty od przyjaciół, OOH magazine, AMS i Ströer.

Kampania Ströer obejmowała nośniki Infoscreen oraz standardowe billboardy. Infoscreen to elektroniczny nośnik (ekran o powierzchni 5m2), emitujący spot reklamowy w jakości HD. Zlokalizowane sa w warszawskim Metrze. Pięć billboardów o rozmiarach 12m2 pojawiło się na ulicach stolicy: Senatorskiej, Polnej, Jana Sobieskiego, Racławickiej i Wincentego Rzymowskiego.

- Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć akcję OOH magazine. Andrzej Pągowski niewątpliwie jest jednym z najwybitniejszych artystów grafików w Polsce. Wypracował sobie niepowtarzalny styl, tworząc niesamowite plakaty, ilustracje oraz okładki płyt. Jesteśmy wdzięczni za wkład Andrzeja Pągowskiego w rozwój artystycznego plakatu w naszym kraju - mówi  Marta Grodner, Marketing Manager w Ströer Media.

AMS udostępnił dwa nośniki typu billboard 12 m2 zlokalizowane w Warszawie. - Te najbardziej tradycyjne nośniki połączyliśmy z komunikacją w social mediach. Zrobiliśmy zdjęcia z kampanii i w postaci animowanego gifa dołączyliśmy do życzeń dla Pana Andrzeja na Facebooku. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób uświetnić okrągły jubileusz Mistrza. - mówi Agnieszka Bakiensztos z firmy AMS.

Warto dodać, że artysta jest autorem także logo OOH magazine. Jego cykl „OOH world by Andrzej Pągowski” zrobił swojego czasu sporo zamieszania za sprawą kontrowersyjnego plakatu „Oddajcie krzyż Chrystusowi”. Dwa lata temu również zaszczycił swoją obecnością okładkę OOH magazine, która została wyróżniona w konkursie Grand Front 2015.

Z okazji jubileuszu, na hasło „Pągowski” OOH magazine przygotował prenumeratę w promocyjnej cenie 40 zł/brutto (do końca kwietnia 2017 r.).

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce - edycja 6
Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu. Warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorski...
Kampania linii Ze Świata Natury Dr. Oetkera
„Słodka Wielkanoc naturalnie!” to hasło kampanii reklamowej naturalnych dodatków do pieczenia Dr. Oetkera, prowadzonej równolegle w TV, prasie i Internecie.
Kolejne urządzenia z serii VersaLink i AltaLink zostały nagrodzone przez BLI. W ostatnim czasie aż 13 urządzeń firmy zdobyło wyróżnienie ośrodka.
Wizerunkowy film firmy Komfort
Podłoga to najważniejszy element dekoracyjny wnętrza, który nadaje aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Od zawsze towarzyszy nam w najważniejszych chwilach życia. KOMFORT inspiruje do wyboru podłogi, która spełnia nasze indywidualne potrzeby. Marka przy współpracy z agencją komunikacji marketingowej Abanana przygotowała film wizerunkowy, w którym podłoga gra rolę głównego bohatera. ...
Oranżada Hellena w nowej odsłonie
Oranżada Hellena poddała metamorfozie grafikę na opakowaniach swoich produktów. Marka umieściła na nich logotyp w formie kapsla. Zmiana dotyczy wszystkich napojów marki Oranżada Hellena, oranżady musującej w proszku, a także Galaretki czerwonej o smaku oranżady Hellena.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone