logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Żywiec w nowych opakowaniach doceniony przez branżę i konsumentów

  PR 31.01.2012, przeczytano 8676 razy
ilustracjastrzałka

Projekt butelki i etykiety Żywiec Porter otrzymał Złotego Orła 2011 w kategorii „Design – opakowanie”, opakowanie i etykieta Żywca full light otrzymało wyróżnienie w tym samym konkursie. Oba projekty zostały zrealizowane przez agencję brandingową BNA (Brand Nature Access). BNA jest również autorem designu wprowadzonego na rynek w grudniu 2011 wariantu piwa Żywiec Bock.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zywiec-w-nowych-opakowaniach-doceniony-przez-branze-i-konsumentow,14504,artykul.html

„Zdobyte trofea za design są o tyle istotne, że mogą być zwiastunem renesansu Żywca jako marki, o co toczy się walka i na co z pewnością zasługuje Żywiec” – mówi Mariusz Przybył, partner zarządzający i dyrektor strategiczny BNA.

Wyniki rzeczywiście są imponujące. Żywiec Bock został rewelacyjnie przyjęty przez konsumentów, szczególnie w lokalach o wyższym standardzie. Żywiec Porter otrzymał Złotego Orła za design butelki i etykiety, a Żywiec full light został wyróżniony w tym samym konkursie.

Grupa Żywiec współpracuje z BNA od 2009 roku.

Źródło: BNA

Dodatkowe informacje:

BNA jest polską agencją brandingową o zasięgu międzynarodowym. Działa od 2001 roku i jest częścią grupy komunikacji marketingowej Corporate Profiles DDB. BNA pracowało dla polskich i zagranicznych marek takich jak: Telekomunikacja Polska, Reserved, Empik, Totalizator Sportowy i marki konsumenckie należące do Totalizatora, Tyskie, Lech, Żywiec, Warka, m.st. Warszawa, BRE Bank, Kaspi Bank (Kazachstan), Eurokredyt (Ukraina), Topvar (Słowacja). Założycielami agencji są Wojciech Mierowski i Mariusz Przybył.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu
Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions
Śniadanie z laureatami konkursów Remadays Warsaw 2019
Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
Dzięki Dakea Boss.app od 180heartbeats + Jung v Matt dla Dakea (Altaterra, VKR), dekarze współpracujący z marką, mając przy sobie tylko smartfona, mogą już na budowie zacząć przygotowanie oferty dla swoich klientów.
Samsung LU32R590 - monitor curved 4K z funkcją upscalingu
Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży pierwszy na świecie monitor 4K z zakrzywioną matrycą, który ma być dobry wyborem dla osób szukających wszechstronnego ekranu do codziennych zadań i rozrywki. Samsung LU32R590 to 32 calowym monitor, oferujący bardzo dobrą jakość obrazu dzięki możliwości wyświetlania miliarda kolorów i funkcji upscalingu. Nowoczesny design urządzenia,...
Tylko do 10 maja br. studenci o zainteresowaniach fotograficznych mogą ubiegać się o udział w programie studenckim Canon na międzynarodowym festiwalu Visa pour l’image. Dla 10 najlepszych studentów z Polski, Canon przygotował specjalny pakiet festiwalowy obejmujący udział w 3-dniowych warsztatach i spotkaniach networkingowych, przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764