logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019

  PR 20.03.2019, przeczytano 178 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zyxel-multy-u-zdobywa-nagrode-if-design-award-2019,381725,artykul.html

Multy U AC2100 trzyzakresowy system WiFi został laureatem tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD. Stylowe i wyjątkowo kompaktowe urządzenie sieciowe triumfowało w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. Organizatorem corocznych wyróżnień jest iF International Forum Design GmbH z Hanoweru, najstarsza na świecie niezależna organizacja projektowa.

Wygrana w konkursie nie była łatwym zadaniem, ponieważ zgłoszono ponad 6400 produktów z 50 krajów. Ostatecznie elegancki i wyróżniający się Multy U otrzymał pozytywne recenzje od jury, składającego się z 67 niezależnych ekspertów z całego świata. Zwycięski projekt to połączenie formy i funkcji: jego elegancki skórzany pasek umożliwia instalację urządzenia w dowolnym miejscu, a zmieniający kolor wyświetlacz LED informuje o statusie sieci.

Zwycięstwo w konkursie iF DESIGN AWARD jest potwierdzeniem strategii firmy Zyxel polegającej na tworzeniu produktów i rozwiązań, które są estetyczne i zawsze spójne z potrzebami rynku. Dostosowując Multy U do oczekiwań młodych użytkowników, Zyxel wyznacza trendy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań sieciowych.

– Kiedy ludzie myślą o marce Zyxel, chcemy, aby brali pod uwagę coś więcej, niż tylko nasze imponujące specyfikacje sprzętowe. – mówi Bill Su, senior AVP z Zyxel Smart Living SBU. – Chcemy, aby nasze produkty miały estetyczny wygląd, który będzie zachwycał naszych klientów – zwłaszcza w przyszłości – dlatego nagroda „iF” to dla nas wielki zaszczyt. – dodaje.

Więcej informacji o Multy U można znaleźć w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE.

Źródło: ZYXEL

www.zyxel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs Logo65: Polska i Indonezja
Polska i Indonezja w 2020 roku obchodzą rocznicę 65-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Dżakarcie we współpracy z Ambasadą Indonezji w Warszawie oraz główny partner konkursu: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie, zapraszają do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tej rocznicy.
Inspiracje Bauhausem i lampa z recyklingu: konkursy dla młodych twórców
Dom marzeń zgodny z ideami Bauhausu i lampa stworzona z poprodukcyjnych materiałów odpadowych to tematy przewodnie tegorocznych konkursów Rytm Światłai Sustainable Lamp,organizowanych w ramach Targów Światło i Targów Elektrotechnika. Wydarzenia realizowane od blisko 8 lat na stałe wpisały się w program imprezy. Każda edycja nawiązuje do najbardziej aktualnych zagadnień i...
Znamy skład jury 11. edycji konkursu POS Stars
Po raz kolejny wybrane zostaną najlepsze realizacje rynkowe wspierające sprzedaż.
Rozpoczęła się XVII edycja konkursu Złote Spinacze
Związek Firm Public Relations po raz siedemnasty zaprasza do udziału w konkursie Złote Spinacze, w którym wyłaniane są najlepsze kampanie public relations w Polsce. Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych, a także zwiększanie profesjonalizmu branży.
Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764