logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019

  PR 20.03.2019, przeczytano 148 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zyxel-multy-u-zdobywa-nagrode-if-design-award-2019,381725,artykul.html

Multy U AC2100 trzyzakresowy system WiFi został laureatem tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD. Stylowe i wyjątkowo kompaktowe urządzenie sieciowe triumfowało w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. Organizatorem corocznych wyróżnień jest iF International Forum Design GmbH z Hanoweru, najstarsza na świecie niezależna organizacja projektowa.

Wygrana w konkursie nie była łatwym zadaniem, ponieważ zgłoszono ponad 6400 produktów z 50 krajów. Ostatecznie elegancki i wyróżniający się Multy U otrzymał pozytywne recenzje od jury, składającego się z 67 niezależnych ekspertów z całego świata. Zwycięski projekt to połączenie formy i funkcji: jego elegancki skórzany pasek umożliwia instalację urządzenia w dowolnym miejscu, a zmieniający kolor wyświetlacz LED informuje o statusie sieci.

Zwycięstwo w konkursie iF DESIGN AWARD jest potwierdzeniem strategii firmy Zyxel polegającej na tworzeniu produktów i rozwiązań, które są estetyczne i zawsze spójne z potrzebami rynku. Dostosowując Multy U do oczekiwań młodych użytkowników, Zyxel wyznacza trendy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań sieciowych.

– Kiedy ludzie myślą o marce Zyxel, chcemy, aby brali pod uwagę coś więcej, niż tylko nasze imponujące specyfikacje sprzętowe. – mówi Bill Su, senior AVP z Zyxel Smart Living SBU. – Chcemy, aby nasze produkty miały estetyczny wygląd, który będzie zachwycał naszych klientów – zwłaszcza w przyszłości – dlatego nagroda „iF” to dla nas wielki zaszczyt. – dodaje.

Więcej informacji o Multy U można znaleźć w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE.

Źródło: ZYXEL

www.zyxel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gala „Zaprojektowane po ludzku”
Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała w sobotę 13 kwietnia akcję "Zaprojektowane po ludzku", której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę...
Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna
Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a...
Young Design 2019: Zgłoszenia do końca maja
Do 31 maja 2019 przyjmowane są zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN organizowany przez IWP. Do wygrania 20 000 zł.
Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!
Zwycięzcy II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Druga edycja Design by Śliwka Nałęczowska zakończyła się ogromnym sukcesem. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę prac - ponad 2000 kreatywnych projektów nadruku na opakowanie pralin. Dwunastu laureatów odebrało nagrody podczas konferencji połączonej z wernisażem prac 15 kwietnia br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764