logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019

  PR 20.03.2019, przeczytano 194 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zyxel-multy-u-zdobywa-nagrode-if-design-award-2019,381725,artykul.html

Multy U AC2100 trzyzakresowy system WiFi został laureatem tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD. Stylowe i wyjątkowo kompaktowe urządzenie sieciowe triumfowało w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. Organizatorem corocznych wyróżnień jest iF International Forum Design GmbH z Hanoweru, najstarsza na świecie niezależna organizacja projektowa.

Wygrana w konkursie nie była łatwym zadaniem, ponieważ zgłoszono ponad 6400 produktów z 50 krajów. Ostatecznie elegancki i wyróżniający się Multy U otrzymał pozytywne recenzje od jury, składającego się z 67 niezależnych ekspertów z całego świata. Zwycięski projekt to połączenie formy i funkcji: jego elegancki skórzany pasek umożliwia instalację urządzenia w dowolnym miejscu, a zmieniający kolor wyświetlacz LED informuje o statusie sieci.

Zwycięstwo w konkursie iF DESIGN AWARD jest potwierdzeniem strategii firmy Zyxel polegającej na tworzeniu produktów i rozwiązań, które są estetyczne i zawsze spójne z potrzebami rynku. Dostosowując Multy U do oczekiwań młodych użytkowników, Zyxel wyznacza trendy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań sieciowych.

– Kiedy ludzie myślą o marce Zyxel, chcemy, aby brali pod uwagę coś więcej, niż tylko nasze imponujące specyfikacje sprzętowe. – mówi Bill Su, senior AVP z Zyxel Smart Living SBU. – Chcemy, aby nasze produkty miały estetyczny wygląd, który będzie zachwycał naszych klientów – zwłaszcza w przyszłości – dlatego nagroda „iF” to dla nas wielki zaszczyt. – dodaje.

Więcej informacji o Multy U można znaleźć w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE.

Źródło: ZYXEL

www.zyxel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764