logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019

  PR 20.03.2019, przeczytano 220 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zyxel-multy-u-zdobywa-nagrode-if-design-award-2019,381725,artykul.html

Multy U AC2100 trzyzakresowy system WiFi został laureatem tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD. Stylowe i wyjątkowo kompaktowe urządzenie sieciowe triumfowało w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. Organizatorem corocznych wyróżnień jest iF International Forum Design GmbH z Hanoweru, najstarsza na świecie niezależna organizacja projektowa.

Wygrana w konkursie nie była łatwym zadaniem, ponieważ zgłoszono ponad 6400 produktów z 50 krajów. Ostatecznie elegancki i wyróżniający się Multy U otrzymał pozytywne recenzje od jury, składającego się z 67 niezależnych ekspertów z całego świata. Zwycięski projekt to połączenie formy i funkcji: jego elegancki skórzany pasek umożliwia instalację urządzenia w dowolnym miejscu, a zmieniający kolor wyświetlacz LED informuje o statusie sieci.

Zwycięstwo w konkursie iF DESIGN AWARD jest potwierdzeniem strategii firmy Zyxel polegającej na tworzeniu produktów i rozwiązań, które są estetyczne i zawsze spójne z potrzebami rynku. Dostosowując Multy U do oczekiwań młodych użytkowników, Zyxel wyznacza trendy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań sieciowych.

– Kiedy ludzie myślą o marce Zyxel, chcemy, aby brali pod uwagę coś więcej, niż tylko nasze imponujące specyfikacje sprzętowe. – mówi Bill Su, senior AVP z Zyxel Smart Living SBU. – Chcemy, aby nasze produkty miały estetyczny wygląd, który będzie zachwycał naszych klientów – zwłaszcza w przyszłości – dlatego nagroda „iF” to dla nas wielki zaszczyt. – dodaje.

Więcej informacji o Multy U można znaleźć w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE.

Źródło: ZYXEL

www.zyxel.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
Produkty Epson laureatami nagrody If Design Award 2020
Wieloformatowe drukarki Epson Surecolor SC-P7500 i Surecolor SC-P9500 otrzymały nagrodę iF Design Award 2020, przyznawaną przez niemiecką organizację iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze.
Pracownia Ideograf nagrodzona za projekt wnętrz Lake Hill Resort & Spa
Podczas uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia 4 Design Days, wręczono statuetki w 10 kategoriach. Trafiły one do rąk najlepszych projektantów i architektów, honorując unikalne inwestycje i pomysły. Nagrodę za najlepiej zaprojektowane wnętrza hotelu otrzymał projekt Lake Hill Resort & Spa autorstwa sopockiej pracowni Ideograf.
Platige Image z 4 nagrodami Vega Digital Awards
Studio Platige Image zdobyło 4 nagrody VEGA DIGITAL AWARDS. Trailer gry "Metro Exodus" zwyciężył w kategoriach: Animacja, Gra oraz Efekty wizualne, a także zdobył drugie miejsce w kategorii Reżyseria. "Artyom's Nightmare" była nagradzana już na festiwalach ANIMAGO i CICLOPE.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764