logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Warszawa: Drukarz z dekadą doświadczenia

16.06.2020
Wynagrodzenie: 5 000,00 zł
Oferta ważna do:01.07.2020 godz. 08:00
Odsłon: 991

Witam,

Pracuję w branży poligraficznej od 17-go roku życia. Przez te lata zdobyłem doświadczenie w aspekcie druku uv, solvent i dtg. Potrafię obsłużyć dziesiątki maszyn, jak plotery uv, solventowe, do druku na tekstyliach, laminatory, plotery tnące, etykieciarki i wiele innych. Zajmuję się też DTP. W chwili obecnej jestem kierownikiem drukarni w firmie produkującej POSy - sam przygotowuję pliki do druku, obsługuję maszyny, nadzoruję ludzi, sporządzam zamówienia, jeżdżę na targi, dbam o drukarnię, o drukarnię którą na potrzeby firmy rozbudowałem i dostosowałem, pod moim okiem w zgodzie z moimi zaleceniami zostały kupione maszyny, wykonano posadzkę epoksydową, zamontowano wentylację i klimatyzację. W zeszłym roku doprowadziłem do zakupu maszyny Arizona 2260xt. Zajmuję się też drobnym serwisem maszyn. Jako specjalista będę wzmocnieniem każdej firmy, która doświadczenia potrzebuje.

Minimalne wynagrodzenie na jakie się zgodzę to 4500 pln na rękę, poniżej tej kwoty z racji zobowiązań zejść nie mogę. Szukam pracy ponieważ obecny pracodawca z racji pandemii coronawirusa skrócił czas pracy pomniejszając tym samym moje zarobki, natomiast po powrocie do wcześniejszego czasu pracy pensje wszystkich pracowników zostaną zredukowane.

Chętnie wyślę CV.

Zapraszam do kontaktu, damian@mroczkovski.pl, 519477469

Pozdrawiam,
Damian Mroczkowski


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarz-z-dekada-doswiadczenia%2C-warszawa,80515,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: Mroczkovski
Telefon: 519477469
Kontakt: Damian
Warszawa
e-mail: damian@mroczkovski.pl

Konto Mroczkovski nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Warszawa: Jestem drukarzem z doświadczeniem (Szukam pracy)
termin: 01.09.2020 13:00

Warszawa: Doświadczony drukarz (Szukam pracy)
termin:  ? 

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764