logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Warszawa: Dwa monitory NEC PA272W wersja spectraview

08.08.2022
Cena: 5 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 167

Witam wszystkich. Mam do sprzedania dwa monitory NEC PA272W wersja SVII (czyli dawne spectraview) - w związku z tym mają odblokowaną możliwością kalibracją, oraz są selekcjonowane ze względu na brak potencjalnych wad matryc, dobierane z jednej partii produkcyjnej. Według liczników wyświecone tylko 4800 i 5300 godzin. Są na gwarancji do końca 12.2022 (gwarancja nec door to door). Są w 100% sprawne z polskiej dystrybucji (jestem pierwszym właścicielem) - żadne złomy poleasingowe z wiadomych serwisów aukcyjnych. Przebieg żaden, niestety błąd z mojej strony w postaci późnej sprzedaży, przeleżały bardzo długi czas w pudłach nie używane i sporo gwarancji uciekło. W komplecie wszystkie przewody, oryginalne pudła, certyfikaty kalibracji, profile (monitory zostały skalibrowane) przed zakupem oraz program do kalibracji. Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie (można wtedy dokładnie sprawdzić sprzęt).
PS. Według moich informacji są to ostatnie "lepsze" wersje z podświetleniem GB-r LED. Nowsze modele zostały ekonomicznie potraktowane i zastosowano w nich pojedyncze diody. Zresztą temat był wałkowany na forach..

Cena 5000 netto (sprzedaż tylko "na firmę" - Faktura VAT) za dwie sztuki. Cena ostatecznie obniżona. Taniej nie będzie.
Proszę o kontakt za pośrednictwem portalu signs.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwa-monitory-nec-pa272w-wersja-spectraview%2C-warszawa,87500,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: sketchup
Kontakt: Adam

Konto sketchup nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764