logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Warszawa: Oferta pożyczki

30.04.2019
Wynagrodzenie: 5 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 457

​Witam,
Projekt w głowie? Zrób to szybko. Cokolwiek zechcesz: specjalne wydarzenie, wycieczka, nowy samochód.... Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, potrzebujesz pożyczki kapitałowej na działalność gospodarczą, zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe, potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipotecznej, pożyczki studenckiej, pożyczki samochodowej, umowy kredytowej. Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tu po to, aby wszystkie Twoje problemy finansowe odeszły w przeszłość. Pożyczamy pieniądze ludziom, którzy potrzebują pomocy finansowej, ludziom, którzy mają zły kredyt lub którzy potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków. Chcę skorzystać z tego wsparcia, aby poinformować Państwa, że udzielamy niezawodnej i korzystnej pomocy, a my zaproponujemy Państwu pożyczkę. Dla twoich osobistych potrzeb więcej wątpliwości. Udzielam pożyczek osobistych w wysokości od 5 000 EUR do 50.000.000 EUR przy nominalnej stopie procentowej wynoszącej 2 %, niezależnie od kwoty. Prosimy o podanie we wniosku o pożyczkę dokładnej kwoty, którą chciałbyś spłacić oraz czasu na jej spłatę. Aby uzyskać więcej przykładów skontaktuj się z nami TYLKO na ten adres e-mail:

Kredyty pomiędzy osobami fizycznymi, umowy na czas określony, bezrobotni, pracownicy tymczasowi, RSA, emerytura, zakaz bankowy, nadmierne zadłużenie: rozwiązania Istnieją, jeśli masz zdolność do spłaty i przestrzegania zobowiązań wynikających z Twojego wniosku.
To szybko: decyzja o finansowaniu w ciągu 48 godzin.​


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oferta-pozyczki%2C-warszawa,76081,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: patrick959
Telefon: 48 11 308 08 09
Kontakt: Marsilli
al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa, Pologne•+48 22 318 28 00
e-mail: societe_financiere@hotmail.com

Konto patrick959 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764