logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ACC HSH Group na targach Poligrafia 2007

  PR 26.01.2007, przeczytano 1102 razy

Wśród wystawców tegorocznych targów Poligrafia w Poznaniu po raz kolejny znajdzie się firma ACC HSH Group. Wśród promowanych przez nią nowych produktów będą m.in. wprowadzona do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku 3. wersja systemu produkcyjnego PuzzleFlow oraz stanowiący jego integralną część program PuzzleFlow Express.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/acc-hsh-group-na-targach-poligrafia-2007,5024,artykul.html

Poza własnym stoiskiem, firma będzie też obecna na targach za pośrednictwem swoich dealerów, oferujących PuzzleFlow z systemami CtP takich producentów jak ECRM, Escher-Grad, Heidelberg, Lüscher, HighWater czy Screen.

Marcowe targi Poligrafia 2007, będące najważniejszym w tym roku wydarzeniem branży poligraficznej w Polsce, to znakomita okazja do prezentacji naszych nowych produktów – mówi Andrzej Czyż, współwłaściciel ACC HSH Group. – Wśród nich szczególny nacisk położymy na nową, trzecią już wersję naszego sztandarowego wyrobu, czyli systemu produkcyjnego PuzzleFlow.

PuzzleFlow v.3 pojawił się na rynku pod koniec ubiegłego roku. W systemie wprowadzono wiele nowoczesnych funkcji i modułów, które jeszcze bardziej poprawiły jakość, prędkość i kompatybilność PuzzleFlow z rozwiązaniami innych dostawców. Istotnym novum jest integracja systemu z narzędziami PdfTools, także w zakresie nazewnictwa poszczególnych programów i modułów. PuzzleFlow jest też oferowany w coraz większej liczbie wersji językowych, zaś nowoczesny i intuicyjny interfejs sprawił, że system jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

Udoskonalenia PuzzleFlow v.3 objęły niemal wszystkie moduły, z jakich składa się system. W zakresie przygotowania prac do produkcji pojawiła się nowa wersja programu PdfPreflighter, oferowana pod nazwą PuzzleFlow Express. Nowości w niej wprowadzone to m.in. natywna normalizacja plików postscriptowych, drukarka PDF niezależna od programu Acrobat oraz automatyczne wysyłanie certyfikowanych prac do kolejki PuzzleFlow przy użyciu interfejsu JMF.

W części związanej z konfiguracją i zarządzaniem przepływem prac pojawił się WebManager – nowy interfejs sterujący systemem PuzzleFlow. Zawiera on możliwość uruchamiania i zatrzymywania kolejek PuzzleFlow i poszczególnych prac z innej maszyny za pośrednictwem przeglądarki internetowej. W części dotyczącej impozycji, program PdfOrganizer, dotychczas będący częścią narzędzi PdfTools, wszedł w skład systemu PuzzleFlow i w wersji 3. jest oferowany pod nazwą PuzzleFlow Organizer. Zupełną nowością w systemie PuzzleFlow v.3 jest możliwość montażu opakowań. Służy temu moduł PuzzleFlow PlaceIt, wcześniej oferowany przez ACC HSH Group pod nazwą PdfPlaceIt. W zakresie automatycznego przetwarzania prac pojawiły się dwa nowe moduły. Transparency Flattener to narzędzie do spłaszczania transparencji i efektów naddruku do bezpiecznej postaci PDF 1.3, akceptowanej przez wszystkie RIPy. Druga nowość to Image Filter – moduł umożliwiający automatyczne przetwarzanie bitmap. PuzzleFlow v.3 zawiera ulepszony, wydajny silnik rastrujący (RIP), wzbogacony o optymalizację prac przed rastrowaniem. Najważniejszą nowością jest tu możliwość opisu wyjściowych danych w formacie JDF. Udoskonalenia objęły też moduły systemu związane z zalewkowaniem, produkcją odbitek próbnych i integracją poprzez interfejs CIP3.

Mamy nadzieję, że nowości wprowadzone przez nas w systemie PuzzleFlow, i po raz pierwszy prezentowane na szerokim forum właśnie w Poznaniu, spotkają się z zainteresowaniem naszych dealerów i klientów z Polski i z zagranicy – mówi Andrzej Czyż. – Stoiska na Poligrafii będą też mieli nasi rodzimi partnerzy, tacy jak Fantom Poligrafia, Grafikus, Heidelberg Polska, Reprograf czy Scorpio. Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność i elastyczność PuzzleFlow v.3 wpłynie na jeszcze wyższą sprzedaż naświetlarek CtP oferowanych przez te firmy. Warto bowiem przypomnieć, że na dzień dzisiejszy PuzzleFlow posiada ok. 60% udział w polskim rynku systemów worfklow, sterujących naświetlarkami CtP.

Produkty ACC HSH Group będą obecne na targach na stoisku firmowym nr C55 w hali nr 5 oraz na stoiskach jej dealerów, w większości znajdujących się w tym samym pawilonie.

Źródło: ACC HSH Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwsza łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202 w tej części Europy
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię...
(R)ewolucja z Mark Andy – etykiety wielokolorowe w firmie Fleksograf
Zainstalowana w drukarni FleksoGraf w Tomaszowie Mazowieckim maszyna Evolution Series Mark Andy to trzecie urządzenie z tej serii w naszym kraju. Jak zapewnia Marcin Jakóbczyk - właściciel przedsiębiorstwa, firma Mark Andy okazała się nie tylko profesjonalnym sprzedawcą w tej transakcji, ale stała się dla drukarni partnerem. Poza tym wdrożenie, mimo ogólnoświatowej...
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 z certyfikatem Qualitylabs
Jak informuje firma Printline – polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, oferowany przez nią antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 uzyskał certyfikat wydany przez niezależne niemieckie laboratorium QualityLabs z Norymbergi, stwierdzający jego 99,99% skuteczność w zwalczaniu bakterii gronkowca złocistego. Laboratorium w swoich...
Rynek książki w czasie pandemii – spadek liczby premier
Dla pisarzy i księgarni stacjonarnych nastały trudne czasy, pandemia COVID-19 uderzyła w większość gałęzi gospodarki, w tym także w rynek książki. W efekcie pojawia się mniej nowości oraz odwołane zostały spotkania z autorami.
Avargraf: maszyny Schmedt do oprawy twardej w drukarni cyfrowej
Avargraf jest jednym z dostawców maszyn i urządzeń introligatorskich, działającym od wielu lat na rynku polskim, a od 2001 roku -dealerem niemieckiej firmy Schmedt GmbH & Co. KG, specjalizującej się w produkcji maszyn do oprawy twardej dla małych i średnich nakładów. Oprócz nowych urządzeń, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich drukarń, Avargraf oferuje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764